Леня

Сгорел якорь дрели

5 повідомлень у цій темі

Добрый вечер. Сегодня работал дрелью, такой как на фото, сверлил много, редуктор нагрелся градусов до 50. Сам корпус, где статор, слегка теплый. Вдруг дрель заискрила на щетках и упали обороты. Разобрал, щетки как новый, недавно менял. Думал капец пришел конденсатору (хотяговорят что он на работу не влият). Нашел в загашнике запасной типа новый якорь - песня, работает четко. Старый якорь потемневшый, в некоторых местах лак аж серый. Суть - по чьей вине это произошло? Я перегрел, перегрузил аппарат (сверлил дерево сверлом 25 под нагрузкой дрель почти останавливалась) или пришел капец якорю по возрасту ( высох лак и т.д.) Ниже фото покалеченого якоря. Спасибо.

П.с. я всегда бережно отношусь к инструменту, но для меня эта ситуация прям дикость.

drel-el-s-konusom-ie-1035-5459363_big.jpg

16481479503413265239462669561404.jpg

16481479714767854986525921827411.jpg

Змінено користувачем Леня
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ИМХО, срок ему {якорю}пришел: эта дрель рассчитана на сверление в дереве до 30 мм, и застопорить ее при сверлении очень сложно (скорее руки оторвёт).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Термозапобіжник треба встановити. Доки якорі не скінчились зовсім.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для дрелі "пару раз зупинилась" то вже підпал, потім ще пару раз - от і згоріла. Штука стара, тому вже натерпілась.

Я нещодавно дрель зпалив на подібному, часто дерево забива сверло, от вони і дохнуть. 

Теплозахист дуже може виручити. Є маленькі релюшки на різні температури.

До речі, буває зараз ставлять у всякі міксери і т.п., то бутафорна штука, часто згорає разом з якорем.  

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Время ее вышло:)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку