San1084

Барахолка- STOP повышениям цен!

24 повідомлення у цій темі

Всем доброго здоровья и мирного неба над головой. Ребята скажите пожалуйста, Вы заметили как подскочили цены в барахолке? У нас в станочнике не поменялись. А тут ростут как грибы после дождя! Нет слов.......!!!! 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так курс росте... В закупі і на доставці рахують по 33.1 -35 грн.. Як де..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@kolish , в основному,  +30 - 50%, а в декого Х 2 - а на мілочовкі взагавлі Х 10... (то ті - в ігнор, хай вибачають, - я ж не олігарх)

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цена растет в основном на импортный товар, и не только из-за роста курса, но и из-за нарушения логистики. Поставок фактически нет, распродается то, что осталось на складах. От резкого скачка цен спасает только резкое падение потребления... Но это не надолго. При нехорошем раскладе то, что сегодня "дорого" за 100гр, через несколько месяцев будет стоить 500, и его тупо не будет.. Возможно для вывоза урожая из страны коридор создадут, а вот для массового завоза китайского товара вряд ли.. Не все зависит от курса.. Кстати, в "Станочника" многие позиции исчезли..

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всё понятно, а вот доставка, доедет не доедет это 50х50. Закончится товар и можно бросать хоббийное дело! Жесть! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это вы ещё в оккупации не жили!

Мы уже начинаем привыкать к подорожаниям на 300% !!!

Как только понимают что товар в ограниченном количестве и он востребован, цена меняется каждый день!

Чтобы вы понимали: 

сахар 80-100грн и ещё нужно поискать

пачка сигарет которая стоила 30грн (контрабанда) сейчас стоит 120-150 и попробуй найди

соль 30грн и её нет

сода 80грн была 15

благо муки своей хватает не подорожала,

зато дрожжи для хлеба сырые 300-450грн кг, были 40-50

                                         сухие 100грн100гр, были 15-20грн

короче говоря если продавец понимает что его товар востребован он сам решает по чём это продавать.

И чтобы вы понимали я проживаю там где 80% населения живут с выращивания и продажи овощей

и так как дорожного сообщения с свободной Украиной нет вся наша продукция пойдёт на мусорку.

Редис сейчас у нас 3 - 5 грн

огурец 30 -35грн.

Как то так!

Я понимаю что кому то сейчас гораздо хуже чем нам, поэтому я не ною, а просто делюсь.  

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да хобби как то... "Не до жиру, быть бы живу"..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Алексей2013 сказал:

Это вы ещё в оккупации не жили!

Мы уже начинаем привыкать к подорожаниям на 300% !!!

Как только понимают что товар в ограниченном количестве и он востребован, цена меняется каждый день!

Чтобы вы понимали: 

сахар 80-100грн и ещё нужно поискать

пачка сигарет которая стоила 30грн (контрабанда) сейчас стоит 120-150 и попробуй найди

соль 30грн и её нет

сода 80грн была 15

благо муки своей хватает не подорожала,

зато дрожжи для хлеба сырые 300-450грн кг, были 40-50

                                         сухие 100грн100гр, были 15-20грн

короче говоря если продавец понимает что его товар востребован он сам решает по чём это продавать.

И чтобы вы понимали я проживаю там где 80% населения живут с выращивания и продажи овощей

и так как дорожного сообщения с свободной Украиной нет вся наша продукция пойдёт на мусорку.

Редис сейчас у нас 3 - 5 грн

огурец 30 -35грн.

Как то так!

Я понимаю что кому то сейчас гораздо хуже чем нам, поэтому я не ною, а просто делюсь.  

Мои все родственники возле Вас... Так и есть...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Алексей2013 сказал:

Это вы ещё в оккупации не жили!

А я в Мариуполе пожил. 

Племяннице на ДР подарили полбатона в праздничной упаковке. Королевский был подарок.

Я мародерничал на стройке. Забирал сахар, чай, кофе, одежду и обувь, батарейки. И нашел сокровище: целый батон и почти целую упаковку сгущенки. Много ещё можно рассказать, но пришло понимание что деньги не главное и психику лечить нужно.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Чертенок №13 сказал:

А я в Мариуполе пожил. 

Племяннице на ДР подарили полбатона в праздничной упаковке. Королевский был подарок.

Я мародерничал на стройке. Забирал сахар, чай, кофе, одежду и обувь, батарейки. И нашел сокровище: целый батон и почти целую упаковку сгущенки. Много ещё можно рассказать, но пришло понимание что деньги не главное и психику лечить нужно.

Соболезную вам, поэтому я и написал, что есть те которым гораздо хуже.

Главное чтобы родные были живы! 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цены повышаются на все во всем мире,а зарплата будет не большая, хорошо если вообще будет, постараюсь купить необходимое для запуска хоть одного станка,а также посещают мысли завести кур,уток,пчел и т.п.огороды само собой.Последний месяц если утром проснулся,то уже хорошо.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, San1084 сказал:

У нас в станочнике не поменялись. А тут ростут как грибы после дождя!

не зовсім зрозумів де "у нас" і де "тут".

Але це не дуже суттєво.

Економіку не можна заборонити, бо на мамонтів вже не сезон. 

В Бразилії була найвища (і дуже довга) гіперінфляція в історії. І це без дурних сусідів... 

Тому, маємо те, що маємо. І нікуди не дітись.

Я був заскочив в лом, до "цього" купував "як для своїх" по 8-9 грн, зараз - 14... А це просто залізо, а не виріб в магазині. Отак... Пересилка, доставка і т.п. також піднялось, тобто майже все стає дихвіцитом. Брав цемент "мргаринний" (зі шлаком) - в три рази подорожчав.

Але все буде добре. Мені це снилось, і все має скінчитись добре, але не так швидко, як це хотілося б. До речі снилось років 15-ть тому, і частина снів уже здійснилась. 

Це, далеко, не найстрашніше.

Я готовий платити більше і їсти менше, але щоб  повернути усих дітей додому  і...  напердолити тим москалям, так, щоб ще триста років гикавка нервова нападала при згадування отого імператора недодєланного з його побєдобєсієм, а нарожальщиці ще довго переказували скільки насправді їх тут зажарили. 

17

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 час назад, Гелен сказал:

Цена растет в основном на импортный товар, и не только из-за роста курса, но и из-за нарушения логистики. Поставок фактически нет, распродается то, что осталось на складах. От резкого скачка цен спасает только резкое падение потребления... Но это не надолго. При нехорошем раскладе то, что сегодня "дорого" за 100гр, через несколько месяцев будет стоить 500, и его тупо не будет.. Возможно для вывоза урожая из страны коридор создадут, а вот для массового завоза китайского товара вряд ли.. Не все зависит от курса.. Кстати, в "Станочника" многие позиции исчезли..

Я б не сказав, у мене у вибраному інструмент та оснастка з позначкою СССР а ціни піднялися на деякі позиції  - це що Теж з китаю везуть?????? Я розумію коли це Китай виріс долар (і то незначно, не в два рази) основне ризики доставки так як товар не приходить а спір відкрити номажна.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ростуть ціни від жадібності торгашів. Незабаром все стабілізується , але ціни вони вже не повернуть. І Китай тут не винен , задирають ціну на старе іржаве залізо , для торгаша треба просто привід. Отак воно буває , під шумок здерти три шкури.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Були у вибраному пластинки для відрізних різців, продаван з нашого форуму (не хочу писати хто) зарядив ціну з 47 грн до 100 грн за штуку (тобто пачка 1000 грн п,,,дець!!!!!!!) вчора на сайті з 3 букв О...Х знайшов такіж самі за 320 грн за пачку , вже чоловік  і відправив (надіюсь прийде те що замовив )))))))))))). На пром ЮА 52 грн за шт є у наявності. У нас не барахолка а ....... Я звичайно розумію закон попит-пропозиція але....

Змінено користувачем Жорик
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 02.04.2022 в 22:41, Bogdan сказал:

не зовсім зрозумів де "у нас" і де "тут".

Але це не дуже суттєво.

Економіку не можна заборонити, бо на мамонтів вже не сезон. 

В Бразилії була найвища (і дуже довга) гіперінфляція в історії. І це без дурних сусідів... 

Тому, маємо те, що маємо. І нікуди не дітись.

Я був заскочив в лом, до "цього" купував "як для своїх" по 8-9 грн, зараз - 14... А це просто залізо, а не виріб в магазині. Отак... Пересилка, доставка і т.п. також піднялось, тобто майже все стає дихвіцитом. Брав цемент "мргаринний" (зі шлаком) - в три рази подорожчав.

Але все буде добре. Мені це снилось, і все має скінчитись добре, але не так швидко, як це хотілося б. До речі снилось років 15-ть тому, і частина снів уже здійснилась. 

Це, далеко, не найстрашніше.

Я готовий платити більше і їсти менше, але щоб  повернути усих дітей додому  і...  напердолити тим москалям, так, щоб ще триста років гикавка нервова нападала при згадування отого імператора недодєланного з його побєдобєсієм, а нарожальщиці ще довго переказували скільки насправді їх тут зажарили. 

Я думаю що тут більшість форумчан підтримують ващі слова на всі 1000%, дай Боже щоб це все скоріше скінчилося СЛАВЕТНОЮ ПЕРЕМОГОЮ УКРАЇНИ!!!!!!!!!! Але один купує метал за свої гроші і безкоштовно виготовляє якісь деталі для премоги (чи ремонтує техніку) а інший на рівному місці хоче хапнути чим побільше!

У всякого своя доля

І свій шлях широкий,

Той мурує, той руйнує,

Той неситим оком

За край світа зазирає,

Чи нема країни,

Щоб загарбать і з собою

Взять у домовину.

Той тузами обирає

Свата в його хаті,

А той нишком у куточку

Гострить ніж на брата.

А той, тихий та тверезий,

Богобоязливий,

Як кішечка підкрадеться,

Вижде нещасливий

У тебе час та й запустить

Пазурі в печінки, —

І не благай: не вимолять

Ні діти, ні жінка.

А той, щедрий та розкошний,

Все храми мурує;

Та отечество так любить,

Так за ним бідкує,

Так із його, сердешного,

Кров, як воду, точить!..

А братія мовчить собі,

Витріщивши очі!

Як ягнята. «Нехай, — каже, —

Може, так і треба».................

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Жорик сказал:

інший на рівному місці хоче хапнути

таке завжди було і буде. 

Як часто кажуть ті, хто пройшов війну: тут ти є тим ким ти є. Якщо людина до цього була без "моралі", то зараз це швидко і яскраво проявляється. 

Але, ніхто так ще не об'єднувався. Тому нам переживати в цьому плані можна найменше ))) .

А московський патріархат чи копійчаний у деяких головах був і буде.

Звичайно, одне діло зараз в Харкові продавати цукор, щоб за ці гроші купити ліки, яких немає... і інше, таки, в тилу, валити накладки для різців в рази. Я на всякі шипи і т.п. половину своїх запасів спустив, то мені також, в даній ситуації, тріхи "дивно" з таких продавців. Навіть, по баксу - то вже в рази від землі відірвані ціни. 

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шановні, продавани на цьому сайті охуїли давно і конкретно (маю з чим порівнювати -- закуповував на Барабашці інструмент для виробництва, так тут ціни у десять разів вище).

Боротися з ними на сайті -- то дурне діло (єдине, що вони можуть зрозуміти -- це якщо їм начистять харю, алеж вони старанно никаюиься під ніками), вони перереєструються і почнуть спекулювати під другим ніком!

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Svin2204 сказал:

охуїли

Трохи некоректно. Потрібно писати "уху їли". Так нормас. Якщо читати то вийде те ж саме, а написано, начебто, без нецензурщини. То нехай вони йдуть за рускім ваєним кораблем. Теж, начебто норм. Всі знають куди, і в той же час воно не прописане.:D

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как и кому поступать каждый решает сам. Забавно, конечно, смотреть на "патриотов", которые подняли цены практически по всем позициям на свой товар...процентов на двадцать-тридцать и ждут толпы покупателей.. В войну!  Причем товар абсолютно не связанный с импортом, долларом или какой-то уникальный. Для себя сделал вывод: если в войну ( а у нас именно Война) кто-то хочет на тебе нажиться - пусть идёт за русским кораблём!  И ещё. Если у человека нет совести - значит ее  не было и не будет. При этом говорит он на украинском или носит вышиванку - без разницы!

На своё барахло цены не стану поднимать до конца войны или до значительного ( в разы ) повышения цен в стране. Часть выручки отправлю на помощь ВСУ. А там история нас всех рассудит.

Слава Украине! 

9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@камасутра  ППКСС

Героям слава!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всі ми щось робимо. Деякі мовчки. Дивні вчинки роблять люди на яких я би ніколи не подумав що вони здатні на таке.

Так, будуть дивні речі, і в барахолці...

ІМХО дичину від цивілізації відділяє також вміння їсти уху,

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 часов назад, камасутра сказал:

Как и кому поступать каждый решает сам. Забавно, конечно, смотреть на "патриотов", которые подняли цены практически по всем позициям на свой товар...процентов на двадцать-тридцать и ждут толпы покупателей.. В войну!  Причем товар абсолютно не связанный с импортом, долларом или какой-то уникальный. Для себя сделал вывод: если в войну ( а у нас именно Война) кто-то хочет на тебе нажиться - пусть идёт за русским кораблём!  И ещё. Если у человека нет совести - значит ее  не было и не будет. При этом говорит он на украинском или носит вышиванку - без разницы!

На своё барахло цены не стану поднимать до конца войны или до значительного ( в разы ) повышения цен в стране. Часть выручки отправлю на помощь ВСУ. А там история нас всех рассудит.

Слава Украине! 

Золотые слова, в барахолке цены не мониторю, нет времени, зато у себя в селе война помогла разделить где люди, а где худоба.

Одни последний х.. без соли доедают, потому что соль последнюю раздали, другие не знают где доларов купить по завышенному курсу, 

потому что своей спекуляцией всю гривну с населения выдоили. 

Ну ничего, война кончится, будем и мы точки расставлять над и.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 04.04.2022 в 22:07, Жорик сказал:

У нас не барахолка а ..

До чого тут "барахолка"?
Вона складається з різних людей (дехто взагалі безкоштовно допомогає).
Ви записуйте. Потім розберемось.

PS/2.
Ще тре розуміти, що нічого вже не здешевшає.
І безкоштовна допомога матеріалами та іншими "ніштяками" теж кінцева.
Я це точно знаю з 14-го...
Зараз в нас порушена логістика та ще багато чого.

9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку