Жорик

Раціональність ремонту електродвигуна

8 повідомлень у цій темі

Доброго здоров'я товариство! Є на господарці два асинхронні ел.двигуни по 0,55 кВт, в обох покоцані вали (під заміну, в одному щей кривий) обидва дзвоняться на корпус (на мегаомах) один чітко видно що підгорівший. Запитання наступне чи є економічна доцільність їх ремонтувати? (перемотка, нові вали, підшипники є). Дякую за відповідь!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все залежить на скільки він потрібний вам. 
якщо на продаж воно того не варте. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо двигун звичайний, то ремонт буде в 5-10 разів дорожчим, ніж купити такий же вживаний. 

Я був подібний перемотав, про ціну одразу не сказали, то міг би більше 5-ти штук купити. 

Навіть, якщо робити все самому, то, також, не вигідно, через ціну нової міді, вона буде десь так і коштувати, як двигун.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо кому цікаво: сьогодні моніторив ціни , перемотка 1000 грн (900-1100 грн ) , токарнути вал (без шліфовки шийок) та фрезернути паз під шпонку думаю гривень 300 (поправте якщо ні) , + пара підшипників 6202 для прикладу чеські 130 грн. Виходить майже 1500 грн. Інформація для інформації)))))))))))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если двигатель общепромышленный, а не какого-то хитрого исполнения под конкретный редкий механизм, то перематывать нет смысла. Да ещё если и вал кривой. Тогда вообще смысла нет. Затраты времени, усилий будут несопоставимые. Тем более нет гарантии, что после перемотки и токарки будет работать как нужно. Я бы просто купил 2-3 таких же по параметрам и всего делов. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 08.04.2022 в 23:46, Жорик сказал:

токарнути вал (без шліфовки шийок) та фрезернути паз під шпонку думаю гривень 300 (поправте якщо ні) ,

це якийсь "цікавий" токарь і фрезеровщик. )))

Дуже рідко такі недорогі бувають. Я б цілився на 500 грн. Фрезеровщики ще дорожчі, а на токарному не кожен захоче фрезерувати. В мене один за подібну фрезеровку взяв 50грн, інший - 300... 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 10.04.2022 в 22:35, Bogdan сказал:

це якийсь "цікавий" токарь і фрезеровщик. )))

Дуже рідко такі недорогі бувають. Я б цілився на 500 грн. Фрезеровщики ще дорожчі, а на токарному не кожен захоче фрезерувати. В мене один за подібну фрезеровку взяв 50грн, інший - 300... 

 

Там вал примітивний , шпонпаз під шпонку 5х5 на виліт

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Целесообразность есть,если все самому делать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку