Reiter

Бронепластини з рессор ?

29 повідомлень у цій темі

Слава Україні!

 

Зараз дуже багато хто виготовляє бронепластини з рессор. В самого теж були такі думки.

 

АЛЕ. Відгуки про ефективність таких бронепластин діаметрально протилежні. Десь пишуть, що нормально все витримує, а десь пишуть що не тримає військові бронебіцні патрони і навіть від такої пластини більше шкоди, бо ще є осколки від тієї самої пластини.

 

Хтось має точну інформацію що і як?

 

Не хочеться займатись шкідництвом замість допомоги.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Говорив з вояками які робили відстріл таких бронепластин ,пластини АК витримують (осколки летятять в боки ,борода,голова ,руки .....) треба абсорбер ще один шар який поглинає мілкі осколки .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ter написав:

Говорив з вояками які робили відстріл таких бронепластин ,пластини АК витримують (осколки летятять в боки ,борода,голова ,руки .....) треба абсорбер ще один шар який поглинає мілкі осколки .

Конвеєрна стрічка товщиною 6-8 мм приклеєна до пластин , справляється з лусками зруйнованих куль .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 032triton написав:

Конвеєрна стрічка товщиною 6-8 мм приклеєна до пластин , справляється з лусками зруйнованих куль .

А чим промазувати місця зварки???? Дуже дивує, що ця тема обговорюється на технічному форумі.)))) Кому ще не відомо, то прочитайте нормативні документи про зварюваність пружинно-ресорних сталей, до яких належить матеріал рессор і багато зайвих питаннь відпадуть самі собою. В довіднику по металопрокату ця категорія сталей виділена в окрему групу.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Робили спектральний аналіз бадяжних польських плит, там чувак їх біля Кракова робить і продає по 300-400 злотих. ББ прострелює легко. Товщина 10мм, важкі.

IMG_20220411_104019.jpg

IMG_20220411_103939.jpg

IMG_20220411_104209.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ОЛЕКСА написав:

Робили спектральний аналіз бадяжних польських плит

08 пс — цим все сказано. Ще б про  https://uk.wikipedia.org/wiki/Сталь_Гадфільда можна було б говорити.  Знаю. що відстрілювали АК б.в. дискові борони, імпортні ще тримали, наші — як правило ні.

 Це — не той варіант або / або....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нажаль, 8-12 кг саморобні обладунки створюють лише ілюзію захисту, істотно знижуючи мобільність бійця та "вбиваючи" йому хребет.

Тож:
1. Краще ніякої броні або простий кевларовий жилет, ніж такі "бронеплити".

2. Чим купувати саморобні плити, краще замість трьох комплектів купити один, але нормальний (хоча б бронесталь та протиуламковий захист з кількох шарів кевлару).
3. Бронежилет та бронесталь це доволі високотехнологічні штуки, які "на колінці" не зробиш: або буде фігово, або

надто важко,щоб носити це на собі. Про це лише лінивий не писав, але мушу повторити все наведене вище у сотий раз, бо матиму нечисту совість. Братики, не час робити прутню і, тим більше, брати за неї гроші. Бо прутня не рятує, навпаки, здатна занапастити чудову людину, що стала на захистм нашої України.

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

08пс , сама звичайна сталь для виготовлення металоконструкцій. Пружинно-ресорні сталі як 65Г дуже гімняно зварюються   (і відносяться до групи 4 з поганою зварністю), преба гріти потім повільно охолоджувати , і то питання як вийде . Основний косяк (з мого досвіду, не бронепластини) це тоненькі тріщини в пришовних зонах , які деколи навіть і непобачиш неозброєним оком, потім вони починають потрошки викришуватися. З приводу бронепластин, я думаю, що велике питання як їх виготовляють, чи по технології виконане зварювання (я вище писав), як проведене термопокращення сталі (гартування та відпуск). Я чув тут наш місцевий народний умілець зварює ресорні смуги гартує їх у воді (з контролем темпераури незрозуміло як!!!!), а що таке відпуск він не чув((((((( 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, bermyd сказал:

... Братики, не час робити прутню і, тим більше, брати за неї гроші.......

Чесно кажучи Бог суддя тим майстрам які роблять пластини зі СТАРИХ РЕСОР і ще й беруть за це гроші в такий важкий час (ЦЕ МОЯ СУБ'ЄКТИВНА ДУМКА можете не погоджуватися!)

Змінено користувачем Жорик
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бачив відео, клянуть за ці броніки з рессор, з відстані, з кадлаша 20м, розлітаются. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, IMP написав:

А чим промазувати місця зварки???? Дуже дивує, що ця тема обговорюється на технічному форумі.)))) Кому ще не відомо, то прочитайте нормативні документи про зварюваність пружинно-ресорних сталей, до яких належить матеріал рессор і багато зайвих питаннь відпадуть самі собою. В довіднику по металопрокату ця категорія сталей виділена в окрему групу.

Про конвеєрну стрічку я написав , бо навіть заводські плити є з гумовим протиуламковим захистом  , а конвеєрка має нейлоновий або стальний корд усередині , що добавляє стійкості !

Я теж із сумнівом відношусь до захисту зробленого з ресор , тим більше що ще можна знайти на металобазах сталь 30хгс ( хгса) , з якої в ерефії робили бронепластини навіть до 5 класу захисту !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Жорик написав:

Основний косяк (з мого досвіду, не бронепластини) це тоненькі тріщини в пришовних зонах , які деколи навіть і непобачиш неозброєним оком, потім вони починають потрошки викришуватися. З приводу бронепластин, я думаю, що велике питання як їх виготовляють, чи по технології виконане зварювання (я вище писав), як проведене термопокращення сталі (гартування та відпуск). Я чув тут наш місцевий народний умілець зварює ресорні смуги гартує їх у воді (з контролем темпераури незрозуміло як!!!!), а що таке відпуск він не чув((((((( 

Ви вже правильно вказали 4-у групу зварюваності даних сплавів, яка передбачає ЛИШЕ контактний спосіб, крапка. Всі ці сталі досить не погано з'єднуються любим видом зварки, але під дією тепловкладеннь при зварці змінюється структура металу в зоні термічного впливу і жодні "термопокращення", "гартування та відпуск" покращити ці сплави після цього на жаль не зможуть, тому навіть не варто експериментувати та наражати на небезпеку когось. Я вже писав, що це — не той варіант для експериментів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 032triton написав:

Про конвеєрну стрічку я написав , бо навіть заводські плити є з гумовим протиуламковим захистом 

Це покриття більш запобігає від рекошету кулі при попаданні, а не проти уламків.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, IMP сказал:

і жодні "термопокращення", "гартування та відпуск" покращити ці сплави після цього на жаль не зможуть, тому навіть не варто експериментувати та наражати на небезпеку когось. Я вже писав, що це — не той варіант для експериментів.

Повірте я теж  проти експериментів , і своїм коментарем не пропагую виготовлення бронепластин з ресор, я тільки озвучив своє бачення по порушеннях при роботі з даними сталями

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Жорик написав:

Повірте я теж  проти експериментів

Та я вас і не звинувачую. Просто тема зварювання рессор спливає час від часу в різних пабліках. Сам маю деяке поняття та навики в зварювані, знаю навіть які матеріали найкраще підійшли б для виконання цієї роботи, але навіть не беруся це робити, тим більше для заробітку, не кажучи про збереження чиєгось життя

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ми нарізали броніки з хардоксу 500го. Відходи завоювали до купи і з них теж вирізали пластини. Так от, з цільного хардоксу чудово тримають ББ, а з кусків варених з того самого хардоксу прошивається наскрізь.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так в чому проблема ,скинутись ( прозоро ) і закупити хардоксу ? Чи закордоном з ним проблема ? І напишіть хто його купляв , яка вартість виходить на один бронік ?

Змінено користувачем Johny
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чув, що заборонили продавати подібні сталі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут хтось писав про гроші за "броніки" з рессор.

За то навіть думки не було. Були думки просто за свій кошт зробити скільки вийде. Але схоже, що таки не дарма вагаюсь....

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю где кого. Но сейчас уже  Америка обеспечивает брониками нормальными. Без них хрен отправят на передовую. Вот получили. Скоро поездка.

IMG_20220416_175356.jpg

IMG_20220416_175403.jpg

11

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@VanHelsing404 Удачи вам парни! 

Берегите себя!

Слава Героям!

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ресорами ліпше бронювати авто самооборони як роблять араби. БЗ з повноцінної моськи витримує легко.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ще варіант з рессор в бендермобілі під водія робити бронекилимки ? 

-жалюзі для радіатора ...

Для захисту шукати сертифікований бронік.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@VanHelsing404 рад, что вас обеспечивают. У нас призывают всех кого не день. Шахтерам массово на работе повестки выдали. И хлопцы поехали. И теперь сплошные эпитафии в Фейсбуке. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, andrey_drabchuck сказал:

@VanHelsing404 рад, что вас обеспечивают. У нас призывают всех кого не день. Шахтерам массово на работе повестки выдали. И хлопцы поехали. И теперь сплошные эпитафии в Фейсбуке. 

 

Это в каком городе?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку