Nikolasfox

Пневмоцилиндр из полипропилена

10 повідомлень у цій темі

Собственно такой вопрос можно ли из полипропиленовой трубы изготовить пневмоцилиндр?  Пневмоцилиндр нужен максимально бюджетный односторонний Д50 ход 1000мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можно. Работать будет не долго. Если нужна долговечность и дешевизна, то придется пожертвовать скоростью получения и найти на какой-нибудь американской барахолке.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дело в том что что надо механизм обкататать а позже или гильзу для гидроцилиндра возьму или пневмоцилиндр камоци...

 

А недолго это сколько мне нужно 80-100циклов в день если два месяца протянет будет хорошо

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Nikolasfox сказал:

А недолго это сколько мне нужно 80-100циклов в день если два месяца протянет будет хорошо

А який тиск ви збираєтесь подавати в циліндр?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Протянет 2 месяца в таком режиме если аккуратно все соберете и смажете (лучше силиконовой смазкой для пары пласти-резина). Желательно стандартный обрезиненный поршень с юбочным обтюратором поставить. Давление воздуха будет раздвигать уплотнение и это будет компенсировать износ мягких стенок. Если же поставите поршень с кольцевой резинкой круглого сечения, вытрет и начнет пропускать воздух очень быстро. 

Единственная проблема, это вряд ли стандартный ряд диаметров пневмопршней  соответствует внутренним диаметрам доступных полипропиленовых труб. Хотя...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, IMP сказал:

А який тиск ви збираєтесь подавати в циліндр?

4-7атм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Nikolasfox сказал:

4-7атм

Якщо мова йде про те, що я думаю (тонка каналізаційна труба. Я в таких тримаю присадки для аргону..), то мабуть циліндр з таким діапазоном тиску працювати довго дійсно не буде.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 09.04.2017 в 17:04, IMP сказал:

Якщо мова йде про те, що я думаю (тонка каналізаційна труба.

 Ні, ні не в якому разі.... поліпропілен для систем опалення (той який паяють)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Nikolasfox сказал:

 Ні, ні не в якому разі.... поліпропілен для систем опалення (той який паяють)

Такий можливо й витримає потрібний діапазон тиску, але варто звернути увагу на попередній допис  kosmos. Крім того, не буду стверджувати, але мені здається, що подібні труби не ідеально круглі в середині, тому для потрібного застосування трубу треба буде проточити ?? по внурішньому діаметру до круглої форми, а потім підготувати поверхню до потрібної чистоти поверхні. Маючи деякий досвід роботи з поліпропіленом і знаючи ньоюанси при екструзії труб, скажу, що цей вибір матеріалу — не зовсім вдалий. 

 Буквально вчора розбирав не робочу, стару амортизаційну передню стійку (здається автомобіля VW ) Чому б не взяти частину зовнішнього корпуса (правда не звернув уваги чи труба там шовна, чи без. Ремонтрні всавки в амортизатори здається виготовляються з безшовної, суцільнотягнутої труби ), зробити два металеві дна з проточками під резинове кільце ущільнення і стягнувши чотирма шпильками не отримати готовий циліндр. На амортстійках застосовуються якраз трупи потрібного діаметра. ( В залежності від моделі та марки машини)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кротче пораскинул я умом и понял что лутше всегобрать готовую стальную гильу к примеру 40мм гильза стоит 350грн 50мм стоит 450 тогда как труба самая дешевая 260за метр притом что труба идет только по 2 метра и гильзу режут под любой размер мне нудно порядка 1200мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку