akazukr

Бронза? Якщо то так то яка?

11 повідомлень у цій темі

Всім доброго здоров'я! Допоміжіть поворижити по фотографії, точніше оприділитись з маркою бронзи і на що її можна використати)

І так ввідні дані:

1)Є на господарці 50тий круглячок, теоретично бронза. 

2) колір з червонуватим відтінком, для порівняння фото поряд з кругляком латуні лс59;

3) в'язка, стружка зливна;

4) не магнітиться;

 

Хотів використовувати для гайок лещат, в якості втулки в парі ковзання бронза сталь. Чи можливо це, які ні для чого вона може знадобитися? 

 

 

IMG_20220514_143158.jpg

IMG_20220514_141713.jpg

IMG_20220514_141843.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, akazukr написав:

) колір з червонуватим відтінком, для порівняння фото поряд з кругляком латуні лс59;

3) в'язка, стружка зливна;

За цими ознаками - свинцевиста бронза. Гарний матеріал для пар ковзання сталь+бронза, чавун+бронза, особливо швидкохідних. 

Змінено користувачем Куляста_Блискавка
граматика
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Куляста_Блискавка написав:

За цими ознаками - свинцевиста бронза. Гарний матеріал для пар ковзання сталь+бронза, чавун+бронза, особливо швидкохідних. 

Дякую, за підказку! Буду шукати інфу в данім керунку) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ОЦС - зливну. Робив з неї ( маркований кругляк, брав у інструментальному цеху) втулки у верхні головки шатунів і втулки під шестерні у кпп мотоцикла ""Дніпро"". 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ОЦС 555 бронза сыпучка, сливной стружки там нет, мелкий песок. У ТС скорей всего БРоФ , или БрБ2 , обе имеют красноватый отлив. Но помним ,это все на кофейной гуще гадалки :)

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

БРОц10с10. У нас на заводі її називали ""десятка"".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

А свинец вроде как и добавляется

Властивості мідних сплавів дуже залежать від кількості добавок, там мізки зламати можна - при одних кількостях це тверді розчини, при інших хімічні сполуки, або інтерметаліди, і відповідно механічні властивості різні. Піввідсотка свинцю чи іншої добавки  - буде крихка, кілька відсотків - пластична, кілька десятків відсотків - знову крихка.... 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую за відповіді. Так я розумію, що гадання по фото і гадання по стружці  в даному питанню невдячне заняття, але я надіявся на те що мене зорієнтують де і шо шукати) 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, akazukr написав:

Всім дякую за відповіді. Так я розумію, що гадання по фото і гадання по стружці  в даному питанню невдячне заняття, але я надіявся на те що мене зорієнтують де і шо шукати) 

 

 

Потужним магнітом перевірте на підмагнічування

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@IгрекПробував неодимовим магнітом, не магнітиться. Про те, що дана бронза не магнітиться пиав в першому пості, 4 пункт ввідних даних) 

Змінено користувачем akazukr
Граматика
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не уважно читав )) вибачаюсь. 

 

 

Для лещат піде люба бронза. Олов'яниста теж. Там не має таких рухів і постійних навантажкнь. Роблять навіть з капролону і юзають час-від-часу роками, цеж не гайка осі зет фрезкрного, працюючого в три зміни. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку