ОЛЕКСА

Цікаве зварювання.

30 повідомлень у цій темі

Друзі, вітаю.

  Знайшов у мережі фото внутрянки "виробу", маю схожий, працює добре. Підкажіть, як саме виконано зварювання перегородок і трубки? Думаю, що контактрою зваркою, але щось беруть сумніви відносно зварювання цілим пакетом. Якщо хтось в темі, будь ласка підкажіть.

Screenshot_2022-05-23-01-19-35-487_com.android.chrome.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якийсь дивний «виріб». Чомусь нагадує одну річ. Недавно бачив таке оголошення в одній металічній групі в телеграмі. 

2B5FE210-02AE-4042-88F0-D2C2CB2C6FDB.png

Змінено користувачем sanlevdb
Доповнив
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Глушник.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ОЛЕКСА написав:

Глушник.

Я чомусь так зразу і подумав. І ще подумав, що "нутрянка" в нього з кольорового сплаву ))))  І ще, майже впевнений, що зварений він не контактною зваркою. Коротше кажучи, дуже мало ввідних даних, щоб гадати. Хоч би ще декілька фотографій з різних ракурсів, щоб було більше зрозуміло.)))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Судячи з облою на швах - зварювання тертям. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Куляста_Блискавка написав:

Судячи з облою на швах - зварювання тертям. 

Особисто я більш схильний до звичайної роботизованої зварки півавтоматом. На фото — лише половина виробу. Як при зварюванні тертям стискати, трубу після  нагрівання, при цьому не змінюючи її діаметр ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось, робив рентген своєї банки, нутрощі із заліза, також думав за зварювання тертям.

IMG-20220505-WA0003.jpg

IMG-20220505-WA0002.jpg

IMG-20220505-WA0001.jpg

IMG-20220505-WA0000.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, IMP сказал:

Особисто я більш схильний до звичайної роботизованої зварки півавтоматом. На фото — лише половина виробу. Як при зварюванні тертям стискати, трубу після  нагрівання, при цьому не змінюючи її діаметр ?

Діаметр 40 мм павтоматом?

Хто каже що розмір не змінюється, може все там враховано

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Що цікаво, то гази, які виводяться з камери попереднього розширення, потрапляють у зовнішній контур і потім в останню камеру-сепаратор, де б'ють у потік газів, який іде по центральному каналу глушника, чим сповільнюють їх (на мою думку). 

slim-infograph-11.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, IMP сказал:

Як при зварюванні тертям стискати, трубу після  нагрівання, при цьому не змінюючи її діаметр ?

  Предполагаю тут последовательное сваривание применено - шайба к ней кольцо,потом опять шайба,  кольцо и т.д.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Треба спробувати полуавтоматом зварити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Или контактная,что все же маловероятно,или стыкосварная.Там зажигается дуга,между двумя торцами.Дуга вращается,нагревая торцы.Потом стык сжимаеться,чем и достигается сварка.В союзе так варили трубы водопроводные.Технология простая.Делаеться приспособа для фиксации и сдавливания стыка.Сам процесс сварки,конечно зависит от площади стыка и тока сварки.Я думаю данный стык варится за пару секунд.Кстати в барахолке,пару лет назад продавалась подобная оснастка,под трубы относительно крупного диаметра.По моему в районе 100 мм было.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, ОЛЕКСА написав:

Що цікаво, то гази, які виводяться з камери попереднього розширення, потрапляють у зовнішній контур і потім в останню камеру-сепаратор, де б'ють у потік газів, який іде по центральному каналу глушника, чим сповільнюють їх (на мою думку).

 Тут коротко пояснено принципи роботи та відмінності ......в тому числі і призначення..... десь з 2:30

 

Змінено користувачем IMP
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в советское время разбирал такой заводской для чистки. все было на резьбах, но возни и так было много. такое сооружение очистить вообще не реально.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Треба закупорити вихідний отвір, і залити туди розчин керосину + вайтспиріту, через добу прокалатати і вилити. Промити теплою водою з миючим і просушити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Друзі, не повірите. Сьогодні шукав глушник для знайомого, треба терміново і фіґ знайшов, немає ?

  Може хто має на продаж під 5,45 (24*1.5), пишіть в особисті, ДУЖЕ треба вже.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ОЛЕКСА на Райберте смотрели ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, пусто. Зранку дзвонив на контакти, але пусто.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Олх ещё глянте , там тоже было прилично 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 годин назад, ОЛЕКСА написав:

Друзі, не повірите. Сьогодні шукав глушник для знайомого, треба терміново і фіґ знайшов, немає ?

  Може хто має на продаж під 5,45 (24*1.5), пишіть в особисті, ДУЖЕ треба вже.

Робимо на ЗСУ але як дуже потрібно, то звоніть 0503105526

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую, друзі. Товариш ніби вже замовив, пообіцяли завтра-післязавтра відправити (наложка).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні пробував приварити лійки до трубки контактним зварюванням- голяк. Пробував на токарному, методом тертя, дуже схоже, що це саме той метод, але треба робити спецоснастку і встановлювати динамічний тормоз на токарний, складний це процес. Більш схиляюся до зварювання напівавтоматом на оправці, з подальшим проточуванням.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, ОЛЕКСА написав:

Пробував на токарному, методом тертя, дуже схоже, що це саме той метод, але треба робити спецоснастку і встановлювати динамічний тормоз на токарний, складний це процес

 

В мене немає технічної освіти, тому мої здогадки можуть виявитись досить суб'єктивними. Чому я одразу відхилив думку стосовно зварювання тертям. Цей спосіб потребує досить дорогого обладнання. (На токарному станку можна "притерти" дві деталі, а не набір деталей) Як на мене, то всі лійки потрібно приварювати за одну установку. Враховуючи їх кількість, великі теплові та динамічні навантаження при притисканні, віддалення при цьому місця зварки від зажимного патрона....весь набір готових та зварених деталей покрутить як тузик грілку, що не айс для вимог готового виробу. Тому я і більше був схильним до роботизованого зварювання в оправці півавтоматом. Маючи відповідне обладнання та використовуючи імпульсний режим зварювання, відповідно з меншим тепловкладенням в деталь, можна підібрати відповідні режими для зменшення теплових деформацій.

 

8 годин назад, ОЛЕКСА написав:

Більш схиляюся до зварювання напівавтоматом на оправці, з подальшим проточуванням.

 

Тут вище мені закидували відносно розмірів деталей. Для позиціонера і роботизованої системи це — не являється чимось недосяжним.

 

 

Навіть можна зварювати в декілька етапів та подетально.

З того, що особисто доводилось бачити і технологічно найпростіше, думаю найоптимальніше катати лійки на ЧПУ станках ротаційної витяжки та збирати готовий виріб з допомогою цих лійок та дистанційних шайб, взагалі відмовившись від зварювання.

Змінено користувачем IMP
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, IMP сказал:

З того, що особисто доводилось бачити і технологічно найпростіше, думаю найоптимальніше катати лійки на ЧПУ станках ротаційної витяжки та збирати готовий виріб з допомогою цих лійок та дистанційних шайб, взагалі відмовившись від зварювання.

Именно так . Технология и конструкция уже опробована не на одной сотне изделий .

Если есть телеграм 

Найдите канал 

Броня Миколаїв .

Это р производстве глушителей . Там все расписано ,показано , и рассказано проще уж не куда . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, Cracker написав:

Если есть телеграм 

Не маю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку