tehnodez

Выбор хамелеона? Вибір маски-хамелеон

12 повідомлень у цій темі

Доброго времени суток.

В общем захотелось купить маску-хамелеон.

Купил китайскую средней ценовой категории.

Пока не было объёмной работы, было всё хорошо, появилась объёмная работа-глаза дали о себе знать.

В принципе, можно варить и в обычной маске- не проблема что, столько лет варил с обычной и никаких проблем.

но! но в труднодоступных местах или тонкий металл. Уже ощущается разница, Хамелеон Гораздо удобнее и эффективнее с ним.

 

Поэтому пришёл к выводу, что надо для таких случаев купить нормальную маску с автозатемнением, проверенной фирмы.

 

Думал-думал и додумался до Speedglas-а.

Нашёл где можно его заказать и немножечко присел от цен.

Цены начинаются от 200 евро и выше, в плоть до тысячи.

 

Вобщем,

1) Есть ли какая то разница между защитными свойствами  светофильтров у ЗМ разных моделей?

вот для примера можно купить 9100 QR  за 200+ евро, а можно SL за 450, а есть ещё 9100XXI за 800

Вот какая в плане защиты от UV и IK  между ними разница? и есть ли разница в скорости срабатывания?

 

2) 2) С учётом таких цен у нас, вольно не вольно подумал, а может заказать с EBay?

Там много продаётся б-у маскок, цены гораздо ниже.

Можно ли такое покупать с ебэя? 

 

Спасибо.

 

Доброго вам дня.

Загалом захотілося купити маску-хамелеон. Купив китайську середню цінову категорію. Поки не було об'ємної роботи, все було добре, з'явилася об'ємна робота-очі дали про себе знати.

В принципі, можна варити і в звичайній масці - не проблема що, стільки років варив зі звичайною і жодних проблем.

але! але у важкодоступних місцях чи тонкий метал. Вже відчувається різниця, Хамелеон Набагато зручніше та ефективніше з ним.

 

Тому дійшов висновку, що треба для таких випадків купити нормальну маску з автозатемненням, перевіреної фірми. Думав-думав і додумався до Speedglas-а. Знайшов де можна його замовити і трішечки присів від цін. Ціни починаються від 200 євро і вище, в плоть до тисячі.

 

Загалом, 1) Чи є якась різниця між захисними властивостями світлофільтрів у ЗМ різних моделей? ось для прикладу можна купити 9100 QR за 200+ євро, а можна SL за 450, а є ще 9100XXI за 800 Ось яка в плані захисту від UV та IK між ними різниця? і чи є різниця в швидкості спрацьовування? 

2) З урахуванням таких цін у нас, вільно не подумав, а може замовити з EBay? Там багато продається б-у маскок, ціни набагато нижчі. Чи можна таке купувати з ебею?

 

Дякую.

 

 

 

А может не одним Спидгласом?

Может есть другие марки с таким же качеством и такой же защитой, но подешевле?

Змінено користувачем tehnodez
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так то до 300-400 максимум я потрать готов, но при условии полной (на 100%) защиты глаз!

 

Так то до 300-400 максимум я витрачу готовий, але за умови повного (на 100%) захисту очей!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Понимаете, просто я не знал что можно с таким кайфом варить где-то углу, под стенкой с зеркалом, что  так относительно легко можно тройкой варить 0.8\0.7.  и даже гнилую фольгу.

И на высоте гораздо удобней-комфортнее себя чувствуешь.

Потому что когда на лесах или на трубе, на высоте опускаешь щиток-то уже какой-то дизконнект с окружающим миром, как-то не устойчиво себя чувствуешь.

А в хамелеоне, гораздо удобнее.

 

Розумієте, просто я не знав, що можна з таким кайфом варити десь куту, під стінкою із дзеркалом, що так відносно легко можна трійкою варити 0.8\0.7. і навіть гнилий фольгу.

 

І на висоті набагато зручніше-комфортніше почуваєшся.

Тому що коли на лісах або на трубі, на висоті опускаєш щиток уже якийсь дизконнект з навколишнім світом, якось не стійко почуваєшся.

 

А в хамелеоні набагато зручніше

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я пользуюсь Lincoln Electric VIKING 3350, дорогая, там 1/1/1/1, китайский шлак и рядом не стоит по всем моментам, спидглас не пробовал, если 13 км от Киева не проблема подъехать, то можешь приехать попробовать.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, tehnodez написав:

А в хамелеоне, гораздо удобнее.

Ви мабуть ще не пробували варити в хамелеоні класу Тру Колор )))) :blum3:  У різних моделях Спідгласів різний кольоровий відтінок при зварюванні і сама модель зарекомендувала себе, як досить надійна. На колір і смак — всі фломастери різні. Все залежить від виду робіт та фінансових можливостей, а також власних побажаннь.

 

3 години назад, rename написав:

китайский шлак и рядом не стоит по всем моментам

А чому ви так впевнено заявляєте?  Досить довгий час користувався таким хамелеоном:

Зобр070.jpgЗобр072.jpg

 

Проблем та дискомфорту не відчував, хоч оптичний клас у фільтра був 1/1/1/2

Вже більше року, як купив в китайців сам фільтр такого ж розміру, але з оптичним класом 1/1/1/1 Поміняв і користуюсь ним. Також проблем не відчуваю.Вдягнув 9-й Атротік і якось зовсім не комфортно після тру колора.

tehnodez!  Щиток бажано купувати пробуючи і перевіряючи. Буває, що наші торгаші привозять китайські хамелеони з 4-ма  датчиками затемнення, а їх лише 2, хоч продають , як з чотирма і місце в щитку є на 4. 

 Ціна китайських, як правило відповідає якості, ціна брендових — явно завищена.

 Не варто  дублювати свої дописи двома мовами, тут всі і так розуміють.

 Удачі!

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

довгий час користувався таким хамелеоном

Як називається?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, rename написав:

Як називається?

Старий фільтр був  WH-9801 здається. Новий не пам'ятаю. Довгий час підбирав у китайців. Вони пропонували модель фільтра з двома оптичними класами — 1/1/2/1 та 1/1/1/1 , правда з невеликою різницею в ціні. Я собі купив дорожчий. У нас таких не продавали. А зараз взагалі наче й не возять ніяких, в зв'язку з війною.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Во первых спасибо.

 

Но главный параметр это защита глаз.

Поэтому всё таки ткой вопрос:

В 23.05.2022 в 12:59, tehnodez сказал:

Есть ли какая то разница между защитными свойствами  светофильтров у ЗМ разных моделей?

вот для примера можно купить 9100 QR  за 200+ евро, а можно SL за 450, а есть ещё 9100XXI за 800

Вот какая в плане защиты от UV и IK  между ними разница? и есть ли разница в скорости срабатывания?

Ну вот есть маска за 200, а есть за 450,  

 

и я знаю точно, что у той что за 450 функций дофига и больше.

Но может мне эти функции и не нужны, а мне нужна полноценная защита зрения и долгая и надёжная работа на N-долгие годы.

 

 

В обще есть ли смысл переплачивать такие фантики за  доп функции, если я в основном варю электродом, (изредка полуавтоматом) и в основном чернина (часто ржавенькая) и иногда тонкая (относительно) нержа.

Просто такой не приятный нюанс, что часто в неудобных местах и бывает в неустойчивых (субъективно) положениях.

Поэтому хамелеон ну очень приятно удивил.

Но с другой стороны и за глаза тоже переживаю.

Тут как бы на первый план выходит защита  моргалок.

 

П.С. Кстати есть ещё TELWIN  итальянский за 130 кажется, как у них с пропускной способностью? как со скоростью?

как с надёжностью? долгоживучии?

Спасибо.

 

18 часов назад, IMP сказал:

Не варто  дублювати свої дописи двома мовами, тут всі і так розуміють.

Ну якось із поваги до оточуючих комрадам.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

и

В 23.05.2022 в 12:59, tehnodez сказал:

З урахуванням таких цін у нас, вільно не подумав, а може замовити з EBay? Там багато продається б-у маскок, ціни набагато нижчі. Чи можна таке купувати з ебею?

 

Дякую.

 

 

 

А может не одним Спидгласом?

Может есть другие марки с таким же качеством и такой же защитой, но подешевле?

и как отличить китайскую подделку от оригинала.

Почему тянет купить с Ебая (но я ещё сомневаюсь), потому что есть весомые подозрения, что наши барыги везут китай-пром, вместо оригинала КМК.

 

 

А с другой стороны, На наших и ваших и ихних почтах\таможнях может потеряться, разбиться, сплющиться не без помощи добрых людей.

Да и где гарантия, что на Ебае окажется честных продавец и не загонит китайца или поломанную?

Змінено користувачем tehnodez
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, tehnodez написав:

В обще есть ли смысл переплачивать такие фантики за  доп функции, если я в основном варю электродом, (изредка полуавтоматом) и в основном чернина (часто ржавенькая) и иногда тонкая (относительно) нержа.

 

Не знаю, чи щось можна порадити, бо електродом (ММА) я вже давно перестав варити, замінивши зварювання півавтоматом... Деякі люди, які варять лише електродом, включно з роботою, а не з хоббі схильні варити лише щитком зі звичайним склом, часом лише міняючи 1-2 номери і кажуть що їм більше не потрібно. В мене ж більшість робіт пов'язана з ТІГ та МІГ/МАГ способами, часом в погано освітлених місцях, іноді на дуже малих струмах, а іноді і на досить великих, тому я вже довший час користуюсь хамелеонами (практично з їх появою в Україні) і вже навіть не уявляю, як можна без них обходиться.

Тепер висловлю свою власну думку. Тут раніше відвідував форум один чоловік з Харкова. Він дуже добре розбирався в відмінностях брендових хамелеонів. Дуже добре!!! От його порада могла біти конкретно корисна, хоч підозрюю, що його робота пов'язана саме з брендовими хамелеонами, тому, на мою думку і може бути дещо упередженою. В Україні сервісу та запасних частин до брендів немає зовсім і покупка хамелеона за ті гроші, що він у нас коштує може виявитись лотереєю. Але це лише моя думка, яка не являється істиною в останній інстанції. Маю дуже велике відчуття, що зараз і бренди виготовляються в піднебесній. Якщо ж вам не шкода заплатити за бренд ту ціну, що за нього просять, то чому б і не купити. Якщо ж лише для понтів, то думаю, що не варто.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Обслуговую великий виробництво. Більшість роботи - або труби, часто гниль або ємності з чернiны и немного нержі. Там де зручно, там де є можливість, юзаю звичайну маску С5-С6. Але є й веселі місця, де темно, тісно та незручно. Зряплата не сказати, що велика. Але для себе коханого, для своїх коханих очей-раз на 5-6 років напевно можна розщедритися. Але й заощадити також хочеться. Не ну коли я дізнався ціни, то ось як зараз думаю, як би купити і хороше і заощадити?

 

 

 

54 минуты назад, IMP сказал:

Тут раніше відвідував форум один чоловік з Харкова. Він дуже добре розбирався в відмінностях брендових хамелеонів.

Как его найти, ссылку можно на него? Дякую

Змінено користувачем tehnodez
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, tehnodez написав:

Как его найти, ссылку можно на него? Дякую

Ось наче він, якщо не помиляюсь http://chipmaker.com.ua/index.php?/profile/424-captain_nemo/ але він вже давно сюди не навідується  ( з листопада 2019 року ) Знаю, що вже після цього він трохи писав на форумі "вебсварка" за поребриком, може туди переїхав....а потім і там перестав писати.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку