Корс

Вибір полуавтомата

56 повідомлень у цій темі

9 часов назад, gesichtslos сказал:

то далеко не кожен китаєць видасть хоть з написами 295..350. А з іншої сторони то 5кВт+ на фазу.

 

то не все ж в стик вариться. А з тавровим як бути?

 

 Часто менше нервів, ніж при роботі на слабкій лінії.

для того потрібен промисловий апарат, ампер так на 400-500.

 

на ті гроші, (якщо однофазний інвертор) максимум - ВД на чесних 200-250А.

Що таке ВД? 
е у когось варіант Китайця шо видає ті 200-250 А?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Корс написав:

Що таке ВД? 

 

Це марка старих совдепівських зварювальників розміром з невеликий холодильник )) Розшифровується абревіатура як випрямляч дуговий....а вже цифри після букв — потужність

 

, Корс написав:

е у когось варіант Китайця шо видає ті 200-250 А?

Існують і такі, АЛЕ їх ціна приблизно в три рази вища вашого бюджету і підключення його вказано хоч і на 220в, але до "промислової" лінії. Домашня мережа такого навантаження не витримає.

Ви настирливо хочете "впихнути невпихуєме"  Вам вище вже доводили невідповідність ваших побажаннь. Чудес в світі не буває. Буквально на днях знайомий по моїй пораді купив півавтомат з Польщі на 220в 200А Коли я йому радив, ціна апарату була 16000грн, зараз він за нього заплатив 22000грн.

 Під ваші побажання зварювати бажані товщини, з найбюджетнішого варіанту мабуть підійшов би з його плюсами та мінусами ССВА-270, але в модифікації 380в. В 3-х фазній !!!  лінії він видасть навіть трошки більше заявлених 270А. За модифікацію на 220в сказати не можу, але й там є вимоги по споживаній потужності, а якщо простіше, то потрібно також "промислову" мережу, хоч і на 220в Актуальну ж ціну на нього можете віднайти самі.

 Також радив би звернути увагу на способи зварювання металів. При стиковому зварюванні чорних металів з товщинами 10-30 мм обов'язково !!!  потрібно робити скос кромок металів перед зварюванням... та й краще для доброго проплавлення робити зварювання в суміші газів  та режимі струйного переносу металу  http://www.lhz.com.ua/ua/produktsiya/zvaryuvalni_gazovi_sumishi/dlya_vugletsevih_metaliv.html

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

автор, как вы собираетесь полуавтоматом 10ку варить, или качество не важно?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене сварочний полуавтомат АТОМ I-180 , 10-ку не варив, та коли вибирав , із однофазних цей сподобався більше.

Змінено користувачем Borisovith
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, 56565656 написав:

автор, как вы собираетесь полуавтоматом 10ку варить, или качество не важно?

А що тут складного?  Навіть шлак від електрода не потрібно оббивати. ))) Там присутня товщина пластин.. На останньому фото правда пару крапок поставив ТІГом, щоб лишнього не  зішліфовувти.IMG_20190717_092847.jpgIMG_20190717_092906.jpgIMG_20190717_095005.jpgIMG_20190717_093023.jpgIMG_20190717_093036.jpgIMG_20190717_103736.jpgIMG_20190717_135450.jpgIMG_20190717_135459.jpgIMG_20190717_135539.jpgIMG_20190717_135534.jpgIMG_20190717_141045.jpg

 

 

 Приходилось ковші екскаватора варити ще з грубшого металу....і також півавтоматом. Вже давно для себе ММА викинув, як пройдений етап.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, 56565656 сказал:

автор, как вы собираетесь полуавтоматом 10ку варить, или качество не важно?

Значить такі конструкції як намалював буду робить 

ітреба скласти дві пластини і проварити 

Оба шва треба після обробити на токарному 

нижній можна і дугою але в канавці буде зашлаковуватись

 

image.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, IMP сказал:

Це марка старих совдепівських зварювальників розміром з невеликий холодильник )) Розшифровується абревіатура як випрямляч дуговий....а вже цифри після букв — потужність

А сучасні зварювальні інвертори являються чимось іншим?  Чи так до ММА звикли ?

@Корс image.jpg.c15d5280a5d49ad63edf19a3b7850607.jpgдесь так відбирається тепло із зони зварювання . То не в стик з фасками, де корневим проходом метал дещо підігріється..

Колись працював у комунальному підриємстві, то були там отвали для очистки доріг від снігу (на авто), польського виробництва, то слабкими місцями там були шви ПА. які за метал 4мм тримались, а з іншої від 6 мм (таврове) повідвалювалось 80%. Бо 6ка при зварці не проплавилать - но неї просто прилили метал. - місцями було видно під швом окалину... 

зи

нема грошей, грайся електродом, там як не зплавиться, то хоть помітно буде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, gesichtslos написав:

Розшифровується абревіатура як випрямляч дуговий.

Маєте іншу інтерпретацію буквенного визначення "ВД"?

До трансформаторного джерела живлення при напівавтоматичному зварюванні ще колись додавався так званий півавтомат, або простіше кажучи — механізм подачі дроту разом з блоком управління

 

1 година назад, gesichtslos написав:

А сучасні зварювальні інвертори являються чимось іншим? 

Досить відмінні від старих трансформаторних, як по габаритам і масі, так частково і по принципах роботи. Кожен з них має свої плюси та мінуси, але основна перевага інвертора над трансформатором це — габарити та маса.

1 година назад, gesichtslos написав:

 Чи так до ММА звикли ?

Ви не  зовсім уважно читали мій допис:

 Вже давно для себе ММА викинув, як пройдений етап.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@IMP "(якщо однофазний інвертор) максимум - ВД на чесних 200-250А" 

2 часа назад, IMP сказал:

Маєте іншу інтерпретацію буквенного визначення "ВД"?

Тобто, ми не можемо називати "ВД" нічого іншого окрім тих старих важких апаратів?

А інвертор який видає випрямлений постійний струм повинен називатися строго ММА?

2 часа назад, IMP сказал:

До трансформаторного джерела живлення при напівавтоматичному зварюванні ще колись додавався так званий півавтомат, або простіше кажучи — механізм подачі дроту разом з блоком управління

Якщо придиратися, то там крім ВД ще якісь букви були. - апарати, в основному, на тиристорному регулюванні, з дроселями і реакторами...

 

2 часа назад, IMP сказал:

Вже давно для себе ММА викинув, як пройдений етап.

то добре, коли умови праці дозволяють.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, gesichtslos написав:

Тобто, ми не можемо називати "ВД" нічого іншого окрім тих старих важких апаратів?

А інвертор який видає випрямлений постійний струм повинен називатися строго ММА?

 

, gesichtslos написав:

Якщо придиратися, то там крім ВД ще якісь букви були. - апарати, в основному, на тиристорному регулюванні, з дроселями і реакторами...

Я не розумію, що саме ви хочете мені довести. Не я, а ви чомусь виділили жирним курсивом мої слова та почали щось доказувати про ММА і далі почали про регулювання тиристорами.....реакторами. 

 Хочете доказати, що буквенне визначення "ВД" означає щось інше, то докажіть, а не переходьте на способи регулювання.

 Подальшу суперечку вважаю безглуздою, як вона зовсім не стосується теми ТСа.

 

 Почав шукати одну книжку, а знайшов ще більш цікаве  https://www.svpu-profi.lg.ua/pdf/library/Zvaryuvannya-rizannya-Bykovsky.pdf

Хто в цьому розуміється збережіть у відповіднім місці. Тут дуже багато цікавого, в тому числі і по цій темі

 

 

 

Змінено користувачем IMP
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, IMP сказал:

"ВД"

старих зразків відноситься до РучноїДуговоїСварки (як казав Матвєєв - "електродной"), ініяку протягу до нього так просто не причепиш в виду крутопадаючої ВАХ.

Для того були ВипрямлячіДуговіУніверсальні. зовсім іншого конструктиву.

41 минуту назад, IMP сказал:

 Хочете доказати, що буквенне визначення "ВД" означає щось інше, то докажіть

инверторні - ВД-306И, ВДИ-250P, ВД-221 ключове  "випрямлений постійний струм"

43 минуты назад, IMP сказал:

Подальшу суперечку вважаю безглуздою, як вона зовсім не стосується теми ТСа.

Безглуздо показувати з себе Дартаньяна, виставляючи інших дурнями.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 hours ago, IMP said:

А що тут складного?  Навіть шлак від електрода не потрібно оббивати. ))) Там присутня товщина пластин.. На останньому фото правда пару крапок поставив ТІГом, щоб лишнього не  зішліфовувти.IMG_20190717_092847.jpgIMG_20190717_092906.jpgIMG_20190717_095005.jpgIMG_20190717_093023.jpgIMG_20190717_093036.jpgIMG_20190717_103736.jpgIMG_20190717_135450.jpgIMG_20190717_135459.jpgIMG_20190717_135539.jpgIMG_20190717_135534.jpgIMG_20190717_141045.jpg

 

 

 Приходилось ковші екскаватора варити ще з грубшого металу....і також півавтоматом. Вже давно для себе ММА викинув, як пройдений етап.

И как, сварка крепче оригинала?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 56565656 написав:

И как, сварка крепче оригинала?

Спеціально глянув на дати фото — 17липня 2019р. До сьогодні ще ходить, хоч це мої "VIP" клієнти (дають заробити) і вже після цього були поламали аж 2  штока гідроциліндра

 

IMG_20190723_101228.jpg

 

яким переварив проушини на ремонтні штоки і один замінили повністю... У них варіантів було мало, тому й варили.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 28.05.2022 в 11:56, Bogdan сказал:

До речі, коли варив (товсте) дротом 1 мм, то в основному на 200-250 А, а на 1,2мм - 180-220А, на всю потужність (250 заявленні, по факту ще не провіряв) не вмикаю 

 

Добавлю від себе, так як багато робив зварювальників. Зробити ПА дуже нескладно, як на "фазу" так і на три. По грошах це в разі і рази менше. Але трансформатор на 220 програє інвертору (не по якості, по просадці лінії). Трифазні - сильно виграють трансформаторні, було кілька інверторів, що дуже виграють - але в них ціна космічна (від "півлімона"). Я завжди спочатку робив саморобний, потім підвертався занедорого під реставрацію - тут я отримував "заводську" трифазну Макіту і т.п. 

Нема грошей, а треба нормальне - зроби сам, так багато роблять. 

Богдан ви б могли зробити механізм протяжки проволоки із регулятором подачі вобщем всю ту при блуду ,, щоб її начепити на мій кайзер 250 ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

рекомендірен для тих хто хоче варити великі діаметри та товщини. Сам користуюсь Патоном,але трифазним.Сам я у зварці профан,але на тому каналі знайшов багато нового та цікавого.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Kardan сказал:

рекомендірен для тих хто хоче варити великі діаметри та товщини. Сам користуюсь Патоном,але трифазним.Сам я у зварці профан,але на тому каналі знайшов багато нового та цікавого.

Субтитри тільки увімкніть і буде вам користь.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Корс сказал:

механізм протяжки проволоки із регулятором подачі вобщем всю ту при блуду ,, щоб її начепити на мій кайзер 250 ?

Я був закупив моторчиків з редукторами (китайські) для подач, то ще мають бути. Регулювання - купую готові китайські - дешево і сердито. Щодо підключення до зварювального - то аби це був трансформаторний - то нічого точно не вийшло, з інвертором - більш всього що не вийде, точно не знаю, не експериментував. Але є простий спосіб провірити - якщо дуга тягнеться на 2-3 см - то для ПА не піде.

Щодо подачі. Якщо варити товсте, то потрібен дріт 1 мм, а для нього достатньо подачі з двома роликами (однією парою) на базі движка двірників, але на 24 вольта - працює дуже добре. Якщо на 0,8 або на люміній - то бажано чотири-роликову подачу. 

Я б рекомендував на 1 мм цілитись і ставити на одну пару роликів. 0,8 вона також потяне. Але рукав дуже зручний на 3-5 (особливо 5) метрів, але це для 0,8 забагато. В мене працюють в основному два рукава - 1-1,2 дріт - довгий і моцний, другий на 0,8 - короткий і легкий. Для високих токів прості рукава на 1-2 тис грн не підуть, вони не витримають. Рукав можна самому зробити і зекономити - але з куплених бу-шних частин. Я пару штук так зробив - в рази дешевше, ніж цілий бу купити. В нас є пару форумчан в барахолці в яких часто таке попадає.

Якщо від такого зварювального робили і проходило - можна організувати. Але це може бути сильним розчаруванням. 
Подачею зможу зайнятись не скоро. Але в мене кілька штук десь має бути з старих апаратів, треба пошукати, але також не скоро зможу зайнятись ними.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливо хтось писав, але якщо бюджет обмежений і треба варити на високих струмах сталь товщиною 10-30 мм то навіщо Вам напівавтомат??? Звичайно варити легше але Такі товщини електродом і профан заварить (можна сказати якісно), і прогрів буде і характеристики металу шва будуть кращі ніж 08Г2С. Тим більше з сьогоднішніми цінами на зварювальний дріт.... Електроди всеодно не так підскочили в ціні. Це так інфа для роздумів)))))

Змінено користувачем Жорик
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Жорик сказал:

Тим більше з сьогоднішніми цінами на зварювальний дріт..

Завжди було навпаки - па вигідніший. Треба глянути, що там з цінами. Добре, що закупився і того, і того на пару років.

Був надибав на лосі чувака, що недорого дріт продавав. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 29.05.2022 в 12:03, Корс сказал:

Значить такі конструкції як намалював буду робить 

ітреба скласти дві пластини і проварити 

Оба шва треба після обробити на токарному 

нижній можна і дугою але в канавці буде зашлаковуватись

 

 

Скрытый текст

image.jpg

 

Сколько штук вам таких нужно сделать? 
Если не постоянно и не серийно, то я бы смотрел в сторону стороннего специалиста. Проще заплатить человеку, чем городить огород. 
Как вам выше написали, чудес не бывает. И из домашней сети китайцем за 10 тыс грн вы не проварите нормально металл 30 мм. Или будете делать этого долго и нудно. 

Кстати, как инфо для размышления. 
Даже если и аппарат выдаёт свои амперы от промышленной сети 220в, то потребление будет порядка 40-50 ампер. А вилки у них у всех стоят на 16 ампер. И розетки на 220 все тоже на 16А. 
Так что "не тратьте куме сили". Или промышленный аппарат на 380в. Или отвозить в сварочную мастерскую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 минуты назад, Bogdan сказал:

Завжди було навпаки - па вигідніший. Треба глянути, що там з цінами. Добре, що закупився і того, і того на пару років.

Був надибав на лосі чувака, що недорого дріт продавав. 

5кг 0,8 було 240 грн (до війни) зараз 560 грн

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, andrey_drabchuck сказал:

Сколько штук вам таких нужно сделать? 
Если не постоянно и не серийно, то я бы смотрел в сторону стороннего специалиста. Проще заплатить человеку, чем городить огород. 
Как вам выше написали, чудес не бывает. И из домашней сети китайцем за 10 тыс грн вы не проварите нормально металл 30 мм. Или будете делать этого долго и нудно. 

Кстати, как инфо для размышления. 
Даже если и аппарат выдаёт свои амперы от промышленной сети 220в, то потребление будет порядка 40-50 ампер. А вилки у них у всех стоят на 16 ампер. И розетки на 220 все тоже на 16А. 
Так что "не тратьте куме сили". Или промышленный аппарат на 380в. Или отвозить в сварочную мастерскую.

Треба 4 шт поки 

а там буде ще треба

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Жорик сказал:

5кг 0,8 було 240 грн (до війни) зараз 560 грн

Заглянув на пром. Все подорожчало, але пропорція електродів до дроту не сильно змінилась. 

Тим, що я варю - електроди 410грн/5кг, дріт - 360 за ті ж самі 5 кг.

АЛЕ, є такі продавани, що "вдало" користуються ситуацією.

Ось два однакових товари (обидва в продажу):

Зверніть увагу на вагу.

000.jpg

 

 

 

 

Змінено користувачем Bogdan
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

1 час назад, Корс сказал:

Треба 4 шт поки 

а там буде ще треба

Протяжка дорожче вийде, ніж на стороні зватири. А якщо враховувати яка якість зварювання буде, то вже нема про що говорити.

Змінено користувачем Bogdan
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Корс сказал:

Треба 4 шт поки 

а там буде ще треба

Тоді домовляйтесь зі зварщиком на стороні про знижку. 
Ви наїбетесь на 100 дурних, вибачте на слові. Але бажаного результату не отримаєте.

Іще раз. 
Просто приблизно порахуйте потужність в кВт яку треба вкласти в зварку ващої деталі. І потім подумайте де можна її зняти без зміни параметрів цієї мережі. 
Побутова мережа на 220в -- це 5 квт максимум за умови, що ви близько до підстанці. 
Якщо потрібно зваровати серйозне -- то тільки 3фазна зварка як вам сказали вище. 
Фізику не обдуриш. 

3 часа назад, Bogdan сказал:

АЛЕ, є такі продавани, що "вдало" користуються ситуацією.

просто хтось розпродує запаси куплені до війни по 27-30, а хтось привіз зараз по 37. От вам і різниця в ціні. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку