tehnodez

Сварка через камеру. Зварювання через камеру

9 повідомлень у цій темі

Просто заради експерименту. Що якщо всередині маски, то за світлофільтром встановити камеру з екраном? Тобто спочатку йде світлофільтр, потім об'єктив камери, а завжди є екран.

 

Просто ради эксперемента.
Что если внутри маски, за светофильтром установить камеру с экраном?
То есть сначала идёт светофильтр, потом объектив камеры, а вслед естественно экран.

 

П.С. Такой глупый вопрос не в тему.

любители Warhammer 40000 есть?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скажу сразу, что для себя, для раьоты  всё таки раскошелюсь на спидглас.

А эта безумная идея, ну просто -а почему бы и нет?

 

Главное как это реализовать подешману, потому что тратить сколь существенную на такую идею не хочется.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А вам для чого взалалі? Працювати буде (весь ютуб так свої шви і знімає, хоч зі склом, хоч з хамелеоном)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ні, знімати нічого не хочу. просто ..... сама суть у тому, щоб додати ще один бар'єр перед очима.

Проблема в тому, з якими параметрами підібрати екран для комфортної роботи. Тому що я не знаю жодного побутового гаджета, щоб його екран можна був комфортно дивитися прямо перед очима.

 

Не, снимать я ничего не хочу.
просто.....сама суть в том что бы добавить ещё один барьер перед глазами.

 

Проблема в том с какими параметрами подобрать экран для комфортной работы.

Потому что я не знаю ни одного бытового гаджета, что бы его экран можно был комфортно смотреть прямо перед глазами.

Змінено користувачем tehnodez
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дивитися на екран на відстані 10 см від очей так само шкідливо, як і варити в простій масці.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Комфортно не буде, у камери і дисплея є солідна затримка, на тих же дешевих usb-мікроскопах це добре відчувається. Якби щось таке працювало - китайці вже б зробили)

 

Хочете зберегти очі - купіть нормальну маску, або варіть через затемнене скло з дуже яскравим освітленням (все руки не доходять спробувати цей варіант, всього лише прикрутити потужний налобний ліхтар прямо на маску) 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

це просто ідея, яка прийшла після захоплення фантастикою. от і все.

 

это просто идея, которая пришла, после увлечения фантастикой.
вот и всё.
 

1 минуту назад, Rad1st сказал:

або варіть через затемнене скло з дуже яскравим освітленням (все руки не доходять спробувати цей варіант, всього лише прикрутити потужний налобний ліхтар прямо на маску) 

Я так работаю.

Прекрасно получается.
но с нюансами,  которые опишу чуть позже.

Но в принципе вариант в тему.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вообще не выйдет. Поднесите экран телефона к глазам на несколько сантиметров, и попробуйте там хоть что-то разглядеть. Ничего не видно? А теперь посмотрите на очки виртуальной реальности для телефона. И приложение для телефона которое делит изображение две части, для левого и правого глаза.  Кто будет писать программу для работы этого?  Стоимость дисплея в качестве которого скорее всего надо смартфон, будет стоить то же дорого. Не знаю кому как, но мне в очках виртуальной реальности не комфортно. Тупо за пару минут глаза болят. там то же надо много настроек окуляров, межцетровое растояние между зрачками выставлять, фокус наводить. очки прилягают плотно к голове если отодвигуть на 1 см - уже ничего не видно. надо перенастраивать. А маску, надо то снимать то одевать. настроек будет дольше и больше чем сварки. ИМХО никакой пользы нет в принципе.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часа назад, Rad1st сказал:

варіть через затемнене скло з дуже яскравим освітленням (все руки не доходять спробувати цей варіант, всього лише прикрутити потужний налобний ліхтар прямо на маску) 

 

14 часа назад, tehnodez сказал:

Я так работаю.

Прекрасно получается.
но с нюансами,  которые опишу чуть позже.

Но в принципе вариант в тему.

 Короче,   на солнышке, в  светлом  помещение канает  и со стеклом С5  и даже со стеклом С6 в очень солнечную погоду, даже  и фонарь не нужон,   тем   более  если варишь  не гнилуху. С гнилухой похуже.

 

Далее траблы начинаются в темноте, в теплопункте, в трубах.

Там такая фишка со стеклом С5 и темболее с6 не рабатает, приходится менять на С4 (что я очень сильно не люблю) и рядом\сверху\сбоку\снизу ставить дополнительный источник освещения,  то есть фонарь светит и у вас на маске + какой нибудь дополнительный источник направленного света, в моём случае  это второй фонарь на магните и крючке :)

 

Минус данного метода в том что с фонарём на бошке не везде пролезешь, не всюду бошку просунешь, на пример под трубу, от зеркала бликует.

 Хамелеон в данном случае получше и гОраздо удобнее.

 

Коротше, на сонечку, в світлому приміщення ефективно і зі склом С5 і навіть зі склом С6 в дуже сонячну погоду, навіть і ліхтар не потрібен, тим більше, якщо вариш не гнилуху. З гнилухою гірше. Далі проблеми починаються у темряві, у теплопункті, на трубах. Там така фішка зі склом С5 і тим більше с6 не працює, доводиться міняти на С4 (що я дуже сильно не люблю) і поруч згори збоку ставити додаткове джерело освітлення, тобто ліхтар світить і у вас на масці + який небудь додатковий джерело спрямованого світла, в моєму випадку  це другий ліхтар на магніті та гачку

 

Мінус цього способу в тому що з ліхтарем на боці не скрізь пролізеш, не всюди боса просунеш, наприклад під трубу, від дзеркала відблискує. Хамелеон в даному випадку краще і набагато зручніше.

 

 

 

45 минут назад, Валентин В.В. сказал:

А теперь посмотрите на очки виртуальной реальности для телефона.

 

 

Вся фича в том что у меня никогда не было очков VR.

Поэтому я не в курсах как оно на самом деле.

На своём опыте не знаю

Просто как так вышло, идея была вдохновлена Si-Fi фантастикой,  там у спэйсмаринов в их шлемах был дисплэй на который  выводилось видео с камер.

Красота.

Но жаль нереализуемая.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку