Леня

Снова якорь. Нарезка зубьев

6 повідомлень у цій темі

Всем привет. Снова якорь, но другой. Проблема такая. На якоре сожрало зубья. Хочу отремонтировать. Как вижу ремонт: на прутике нарезать новые зубья, просверлить отвестие, закалить шестеренку, потом проточить якорь, сделать посадку под шестерню, посадить на клей (или прихватить сваркой). Вопрос - возможно ли нарезать такие зубья на токарном станке в режиме нарезки метрической или дюймовой резьбы (питчи не режу)? Спасибо.

IMG_20220529_172308.jpg

IMG_20220529_172343.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Леня даже если  изготовить новую шестерню, то после проточки вала тела не останется на что её  садить, обломит

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо експериментувати - то ще є сварка тертям, на токарному приварити тіла і т.д. Або просто наварити нормальний метал.

Але  нормальне не вийде. Часто такі штуки - розхідний матеріал.  Ремонтабельність близко нуля і обернено-пропорційні затрати роботи)))) 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Леня сказал:

Всем привет. Снова якорь, но другой. Проблема такая. На якоре сожрало зубья. Хочу отремонтировать. Как вижу ремонт: на прутике нарезать новые зубья, просверлить отвестие, закалить шестеренку, потом проточить якорь, сделать посадку под шестерню, посадить на клей (или прихватить сваркой). Вопрос - возможно ли нарезать такие зубья на токарном станке в режиме нарезки метрической или дюймовой резьбы (питчи не режу)? Спасибо.

IMG_20220529_172308.jpg

 

Думаю можна спробувати існуючий вал продавити далі ( підшипник посаджено на живі зуби) зїджену частину обрізати. Інший кінець валунаростити. Але не зрозуміло що жило на тому кінці валу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Леня сказал:

нарезать такие зубья на токарном станке в режиме нарезки метрической или дюймовой резьбы

 У Вас на токарном есть дифференциальное деление,  будущую шестерню на зубофрезерном  станке надо  выставлять в "0" по  биению. Затея - так себе. :( 

Змінено користувачем Виктор Смирнов
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кароче дикий колхоз. Нашел блок-шестерню (на фото не та), модуль подошел, но вместо 7 зубов стало 9. Диаметр родных зубьев 9.5, а на доноре 11.3-11.5. Содрал до 10 мм лишь бы подшипник перепихнуть. Вообщем по фото будет ясно (если не ясно - спрашуйте?). Посадил шестеренку на резьбу и на красный фиксатор. Собрал, в зацеп зашло, но тест драйва пока не было. Выставил в 3 сотки по посадке подшипника. Да, я понимаю что проточка шестерни это дичь, но думаю работать будет (насколько я знаю в машиностроениии такое применяют, когда конструктивно по размерам что-то не попадает, если не прав поправьте). Дякую))

IMG_20220529_172308.jpg

Screenshot_2022-05-31-19-52-07-526_com.android.chrome.jpg

IMG_20220601_190043.jpg

IMG_20220601_190046.jpg

IMG_20220601_190053.jpg

IMG_20220601_211041.jpg

Змінено користувачем Леня
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку