Iван

Реальна ціна тісків нгф

43 повідомлення у цій темі

Доброго усім вечора. Яка реальна ціна тісків нгф? Чи варто за них дати 3000грн. Завчасно дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Сейчас о цене говорить очень сложно.

А вот то, что они все кривые и утлые это точно. 

Ось такі. Що би ви порадили по цих лищатах? Завчасно дякую.

IMG-2c3fcbe766c63a0e083e9891ed7ddcbe-V.jpg

IMG-0a439a7e15fbca453be6bafe49a86a0a-V.jpg

IMG-f7e00ad629006bb257bc4b994346001e-V.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Iван сказал:

Що би ви порадили по цих лищатах? Завчасно дякую.

  Ці 3000 не варті, 100% Як що маєте на руках 3000, то можно шукати краще за ці і дешевш, або трохи добавити і купити кращі Можно і 125-ті, а потім докупити невеличкі лекальні.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Куда планируете ставить?

На нгф ш 4

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

А вот теперь, померьте расстояние от шпинделя до губок. Потом добавьте инструмент и посчитайте сколько остаётся на деталь.

Кроме того полностью поддерживаю мнение Виктора @Виктор Смирнов

Ну и как говорил, они утлые, ломаются там где винт крепится к неподвижной части

Але наскільки я знаю вони ішли заводу. Чи вони завеликі? Вфг покищо немає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Iван сказал:

Але наскільки я знаю вони ішли заводу.

 Тоді не було вибору щось купити взагалі, не здивує що до ціх лещат додовали дві бляшанкі морської капусти/

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Iван сказал:

Ось такі. Що би ви порадили по цих лищатах? Завчасно дякую.

IMG-2c3fcbe766c63a0e083e9891ed7ddcbe-V.jpg

IMG-0a439a7e15fbca453be6bafe49a86a0a-V.jpg

IMG-f7e00ad629006bb257bc4b994346001e-V.jpg

купіть недорогий китай.. куди краще від тисків нгф.. ось наприклад такі.. я колись мав такі в продажі.. (це земля і небо ) якщо порівняти з тисками нгф..А по ціні вони були +- рівні...  Я колись на початках свого захоплення "залізом" також був щасливим власником тисків НГФ.. це просто гамно... іншого слова не доберу.. потім ще декілька раз вони мені попадались.. ,але думка про них не змінилась.. 

IMG_20200118_113033.jpg

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Понимаете, если к примеру тот же ТВ-16 слизан с совершенно промышленного станка и использовался не только как учебный, но и промышленный станок. 

То НГФ изначально создавался как учебное пособие, то есть он ни когда не предназначался для выполнения работ, тлолько для демонстрации. И ученики к нему не подходили. в отличии от токарного.

Отсюда делайте выводы. 

Про станок я знаю. Шукаю щось типу 675-676. Але покищо нічого не попадає. Тай не до цього Зараз. Війна в країні. А от фрезений є і потрібно дещо фрезернути. І немає на що закрити деталь.

, kolish написав:

купіть недорогий китай.. куди краще від тисків нгф.. ось наприклад такі.. я колись мав такі в продажі.. (це земля і небо ) якщо порівняти з тисками нгф..А по ціні вони були +- рівні...  Я колись на початках свого захоплення "залізом" також був щасливим власником тисків НГФ.. це просто гамно... іншого слова не доберу.. потім ще декілька раз вони мені попадались.. ,але думка про них не змінилась.. 

IMG_20200118_113033.jpg

Дякую за відповідь. Можливо ви маєте рацію.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин назад, Stebium1 написав:

Понимаете, если к примеру тот же ТВ-16 слизан с совершенно промышленного станка и использовался не только как учебный, но и промышленный станок. 

То НГФ изначально создавался как учебное пособие, то есть он ни когда не предназначался для выполнения работ, тлолько для демонстрации. И ученики к нему не подходили. в отличии от токарного.

Отсюда делайте выводы. 

Степан помиляється , я бував на піприємствах де були  НГФ110 -Ш2 і НГФ110-Ш4 , останніх було в цеху штук 20 !!! і цехи були не навчальні .

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Свои НГФ мы тоже не используем как учебные, а вполне себе работаем. Но сильно приложив руки.

Так что...

З цим я згідний з вами на ? процентів!

, 032triton написав:

Степан помиляється , я бував на піприємствах де були  НГФ110 -Ш2 і НГФ110-Ш4 , останніх було в цеху штук 20 !!! і цехи були не навчальні .

На якому це підприємстві

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Свои НГФ мы тоже не используем как учебные, а вполне себе работаем. Но сильно приложив руки.

Так что...

У вас є ще нгф?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Iван написав:

З цим я згідний з вами на ? процентів!

На якому це підприємстві

Біофізприлад

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

там еще на допуски посмотреть... На бумаге и в реальности совершенно разные станки.

То он учебный или производственный?O.o

нагаф.png

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, gesichtslos написав:

там еще на допуски посмотреть... На бумаге и в реальности совершенно разные станки.

То он учебный или производственный?O.o

нагаф.png

 

На ньому можна робити якісь маленький деталі серійно. Для кожної роботи є своє обладнання. Розумію що нгф це іграшка. Але якщо немає більшого станка то і на цьому можна щось зробити.  І от думаю. Фрезений станок є а от кріпитиидетальки немає на чому. Тому і думаю прикупити тіски поворотні. В ідеалі ще і головку прикупити...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Iван написав:

На ньому можна робити якісь маленький деталі серійно. Для кожної роботи є своє обладнання. Розумію що нгф це іграшка. Але якщо немає більшого станка то і на цьому можна щось зробити.  І от думаю. Фрезений станок є а от кріпитиидетальки немає на чому. Тому і думаю прикупити тіски поворотні. В ідеалі ще і головку прикупити...

У знайомого були поворотні лещатка маленькі якраз під НГФ , правда він за них просив 100 ам.грошей  , якщо буде у Вас бажання а у мене натхнення , то можу спитати його про актуальність продажу !

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 032triton написав:

У знайомого були поворотні лещатка маленькі якраз під НГФ , правда він за них просив 100 ам.грошей  , якщо буде у Вас бажання а у мене натхнення , то можу спитати його про актуальність продажу !

Бувби вдячний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Да, только Ш1

Не плануєте поміняти на якийсь більший?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Так у меня и китаец есть большего формата, весом в 600кг. с автоподачей по Х и в два раза большими ходами. 

Фото можна?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Пока жена копаеися есть минута 

 

Хороший станок. А щось з радянських не хотіли?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 03.06.2022 в 19:04, Iван сказал:

Доброго усім вечора. Яка реальна ціна тісків нгф? Чи варто за них дати 3000грн. Завчасно дякую.

Посмотрите на Инструмент-сервисе - там всякие есть, я думаю, про 3кГрн. вопросов не будет, а Китай есть достаточно хороший.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 032triton написав:

У знайомого були поворотні лещатка маленькі якраз під НГФ , правда він за них просив 100 ам.грошей  , якщо буде у Вас бажання а у мене натхнення , то можу спитати його про актуальність продажу !

Нарешті вдалось потрапити до колєги і зробити фото !

PHOTO_20220609_100928.jpg

PHOTO_20220609_100941.jpg

PHOTO_20220609_100903.jpg

PHOTO_20220609_100915.jpg

PHOTO_20220609_100857.jpg

PHOTO_20220609_100851.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, 032triton сказал:

просив 100 ам.грошей 

На 100 ам не тянут и изготовлены без шлифовки, раскрытие на 6см- неочём,

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я порадив би пошукати ось такого плану лещата. Вони не високі, сталеві. Ширина 100, розкриття, здається, теж. До війни за 3000 можна було взяти спокійно радянські.

 

В мене такі нулячі лежать, тримаю для ЧПК фрезерного, який колись, можливо, з'явиться....

 

Screenshot_20220609-163704_Chrome.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почему преймущество у тисков с широким разводом важны для небольшого станка?! Иногда надо  на не совсем маленькой  прямоугольной или квадратной детали получить произвольные углы, зажать классически в губках не полусится, приходится зажимать деталь за торцы и если на вертикальном ещё можно головку по-крутить, то на НФГ на вряд ли это возможно. Или иметь тиски глобусные -где цена другая и съедается рабочее растояние за которое тут и воюем

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Stebium1 сказал:

пользкую прижимы.

  Что влазит в тиски- делаем в тисках, что не влазит -крепим на столе прижимами. Шпонку удобней в тисках, чем на столе. У кого есть фрезерный, тот шпонку напильником пилить не будет. :) 

Змінено користувачем Виктор Смирнов
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку