tehnodez

Изготовление полукруглого козырька. Виготовлення напівкруглого козирка.

19 повідомлень у цій темі

Доброго времени суток всем.

В общем нужно другу сварить казырёк над крыльцом.

Чел хочет полукруглый.

Но надо высчитать длину полукруглых элементов.

Так бы я всё сделал бы методом тыка.

Но варить буду у него, а там не те условия, что бы метод тыка и примерки.

 

Предложил ему  купить металл и там же на темаллобазе заказать распил в размер и согнуть в радиус.

А я уже приду и подгоню, сварю и установим.

 

Хочет он что-то такое.

 

Размеры:

Ширина- 2600мм

Вылет от стенки -1600мм.

 

Благодарю.

 

 

П.С я раньше такое делал, просто чертил на стене размеры и методом подгонки, гнул газом.

Но тут таких условий нет.

 

 

Доброї доби всім.

 

Загалом потрібно другові зварити козирок над ганком. Людина хоче напівкруглу. Але треба вирахувати довжину напівкруглих елементів.

Так би я зробив би методом тику. Але варити буду в нього, а там не ті умови, щоб метод тику і примірки.

Запропонував йому купити метал і там же на темалобазі замовити розпил у розмір і зігнути в радіус на вальцях. А я вже прийду та підганю, зварю та встановимо.

 

Хоче він щось таке. розміри: Ширина-2600мм Виліт від стіни –1600мм.

Дякую.

 

 

П.С я раніше таке робив, просто креслив на стіні розміри та методом припасування, гнув газом. Але тут таких умов немає.

1904a-50.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо робити радіусом 1,3м тобто половину кола то довжина однієі заготовка буде 4,08м ,а якщо меншим радіусом ,але ширину 2,6м .то заготовка буде коротшою .

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Радіус 2500.

Ширина 2600.

Довжина заготовки 2735.

 

На фото це вся конструкція? Колон нема?

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На фото не полукруг, а дуга.

Найдите онлайн калькулятор "Параметры сегмента по хорде и высоте"

segment.jpg

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Слушна порада від Сергія. Ще додам розміри маркізи вибрані не раціональні в плані використання металлопрокату. Думаю Вам відомо, що він йде щестиметровий і бажано розміри за можливості брати кратні цим 6 метрам. Шматки наварювати в стик, зачищати не є в цьому випадку доцільним. Лишній росхід матеріалу, часу, росхідних матеріалів. 

 Другий момент. Буде накриття типу полікарбонату? Взимку не витримає від великого снігу, при сильних поривах вітра вирве з дюпелів в крихкій цеглі. Ставте на краях стовпчики, або великі розкоси до фундаменту. 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Iгрек написав:

Взимку не витримає від великого снігу, при сильних поривах вітра вирве з дюпелів в крихкій цеглі. Ставте на краях стовпчики, або великі розкоси до фундаменту. 

 

Я також це мав на увазі, коли запитав:

 

9 годин назад, Karmadon написав:

На фото це вся конструкція? Колон нема?

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години назад, tehnodez написав:

надо высчитать длину полукруглых элементов.

 

Я б спочатку брав би різав навпіл шестиметровки, гнувби на якийсь узгоджений з вашим товаришем радіус. Суть - без відходів. Поперечини орієнтовно по півтора метри. 

Оця червона ромненська цегла дуже крихка і будь-які дупеля тримає дуже погано. Якщо під цеглою закладноі немає - не покладайтеся на неі. 

 

 

Змінено користувачем Iгрек
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Iгрек сказал:

 

Я б спочатку брав би різав навпіл шестиметровки, гнувби на якийсь узгоджений з вашим товаришем радіус. Суть - без відходів. Поперечини орієнтовно по півтора метри. 

Оця червона ромненська цегла дуже крихка і будь-які дупеля тримає дуже погано. Якщо під цеглою закладноі немає - не покладайтеся на неі. 

 

 

"Без відходів" не буває. Усі трубозгини залишають "технологічні кінці" - незігнуті краї труб, які зазвичай потім зрізаються у відходи. Тому в розрахунках їх треба теж враховувати. І тоді економічніше гнути всю шестиметровку, а вже потім розрізати на деталі (буде в мінус тількі два хвости). Або, як максимальна економія - згинати посередині шестиметровки розраховану частину, а вже довгі хвости пускати на поперечки. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Во первых спасибо всем огромное.

https://planetcalc.ru/2314/?chord=2600&height=500&R=1&S=0.4&rr=0.05

наверное так оно?

выдало длину 2850.

А в целом, приду сегодня на работу и если будет свободное время, просто начерчу на стене ширину и высоту и от центра ширины проведу мелом на верёвке-всегда так делал и всегда получалось.

 

видало довжину 2850. А загалом, прийду сьогодні на роботу і якщо буде вільний час, просто накреслю на стіні ширину та висоту і від центру ширини проведу крейдою на мотузці-завжди так робив і завжди виходило.

 

Главное, что б время было.

 

5 часов назад, Iгрек сказал:

Другий момент. Буде накриття типу полікарбонату? Взимку не витримає від великого снігу, при сильних поривах вітра вирве з дюпелів в крихкій цеглі. Ставте на краях стовпчики, або великі розкоси до фундаменту. 

 

5 часов назад, Iгрек сказал:

Оця червона ромненська цегла дуже крихка і будь-які дупеля тримає дуже погано. Якщо під цеглою закладноі немає - не покладайтеся на неі. 

 

 

14 часа назад, Karmadon сказал:

На фото це вся конструкція? Колон нема?

По-перше, колон він не хоче. але я його вмовлю.

 

По-друге, стан речей ще гірший. У Молдові приватні хати в основному будують із котельця або ще гірше з фортану.

 

Там по-любому потрібні якісь калони, посилення, та хоч ланцюги зверху.

 

А в котельце или ещё хуже в фортане дюбеля держаться ещё хуже.

Всё равно я его уговорю на колонны или усиления вдоль стены.

 

12 часа назад, Borisovith сказал:

На фото не полукруг, а дуга.

Найдите онлайн калькулятор "Параметры сегмента по хорде и высоте"

Спасибо, до простого обычно додумываются поздно.

 

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ланцюги будуть виглядати жахливо.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, Stebium1 написав:

Там можно тонны вешать, но дюбель нужен правильный, для ракушки. Бетонный выкинет на раз

 

Ракушняк і ці перепалкні "горшкі" - це різні речі і вектор навантаження більше припадає вздовж осі дюпеля. 

Хібащо "хімічні" дюпеля, але пакувати на прохолодну стіну, легко побризкавши стіну водою. 

По трубі - недокрути в 15-20см чітко підуть на "псевдоепюру", вертикальні стопчики дублюючоі крайньоі дуги. 

 

@tehnodez

Rakushnyak și aceste „ghivece” interlamabile sunt lucruri diferite, iar vectorul de încărcare este mai mult de-a lungul axei dupelului. 

Cu excepția cazului în care „chimic” este un duppel, dar împachetați pe un perete rece, stropind ușor peretele cu apă. 

Pe țeavă - nedistorsele în 15-20 cm vor merge clar la „pseudoepură”, opririle verticale duplică extremul și arcurile
 

??

Змінено користувачем Iгрек
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

котелец это разновидность ракушняка.

 

На фото ТС червона глиняна цегла. Іі я розглядав, як основа до якоі має кріпитись маркіз і не фантазував з чого побудовано пів-Одеси. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@tehnodez 

dați o fotografie reală a fațadei peretelui unde ar trebui să stea acel baldachin?

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години назад, IMP написав:

 

Перейдіть в профіль ТСа і багато питаннь автоматично відпадуть ))))):blum3:

 

Та я б антисемитизм не розводив би, багатьох знаю молдован, але ніхто з них не розмовляє з фоновим повторенням того самого, але іншою мовою.

 

 

Змінено користувачем Iгрек
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Iгрек написав:

Та я б антисемитизм

До антисемітизму мій допис речі не має. Я вже одразу його видалив. Просто раніше прочитав про "ромненську" цеглу, зараз про червону глиняну, з якої побудовано пів Одеси.....тому й написав. Я знав звідки ТС, бо ми раніше вже з ним спілкувались в приваті. Вже написавши, проскролив дописи догори і зрозумів що вже і всім відомо місцеперебування ТСа, ось тому і видалив одразу свій допис. А писав я лише щоб не було гадання на кофейній гущі з чого побудований будинок.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То у меня не было времени, то у него.

Но огромное спасибо этому человеку, замонтовали на болтах на химии в котелец.

20220711_073720.jpg

20220711_073726.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 6/15/2022 в 08:22, Iгрек сказал:

 

Та я б антисемитизм не розводив би, багатьох знаю молдован, але ніхто з них не розмовляє з фоновим повторенням того самого, але іншою мовою.

 

 

Astă se numește, din stimatia simplă. De omenește.

Se vorbeasca cu oameni in limba lor.

Cum e posibil.

Dacă am venit la forum ucrainesc, ce rau, ca am dublicat la limba lor (ucraineasca), simplu din stimație.

Dar dacă nu vă place, ca am scris aici la limba ucrainească...... nu-i place, și nu-i place.

Îm pare, ca aț gasît problema, la loc gol.

Dar asta nu este problema mea.

Змінено користувачем tehnodez
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в перспективе будут кованно-гнутые кренделя побокам.

но не известно когда.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку