41292

Наследие развитой цивилизации)

35 posts in this topic

#315521 Posted

Даже не могу предположить что это.....может кто-то такое видел? В центре сильфон.

IMG_20220617_084836.jpg

IMG_20220617_084845.jpg

IMG_20220617_084850.jpg

IMG_20220617_084852.jpg

IMG-b89c0cd052582e2b0422fdd57c0036ca-V.jpg

0

#315534 Posted

Явно что то бортовое. Может датчик высоты? Или взрыватель неконтактный какой либо? Тот кто знает наврядли сознается.

1

#315548 Posted

10 годин назад, Дядя_Уеф написав:

Явно что то бортовое. Может датчик высоты? Или взрыватель неконтактный какой либо? Тот кто знает наврядли сознается.

Ну те що то не взривач то точно , бо тут явно видно ''спіраль'' нагрівання на корпусі ( хоча це може бути і катушка індуктивності ) !!!

Цілком реально , що цю цяцьку ''загубила'' якась не зовсім дружелюбна  літаюча паскуда , бо подібна на гіроскоп , або давач положення !

2

#315558 Posted

Вітаю Вас, Вам пощастило ! У Вас "Оригинальный ароматизатор салона от Peugeot 308", так що спіть сокійно ))).ароматизатор.jpgароматизатор невідомий..jpg

0

#315559 Posted (edited)

, Кулибкин написав:

Вітаю Вас, Вам пощастило ! У Вас "Оригинальный ароматизатор салона от Peugeot 308", так що спіть сокійно ))).

Ароматизатору до цього девайсу ой як далеко !

Я сподіваюсь Ви бачите різницю між децимальним номером виробу , і датою виробництва на смердючці !?/))

Edited by 032triton
2

#315560 Posted

Сподіваюсь, що бачу 😂😂😂.

Навіть більше бачу...

То надзвичайно тонкий гумор у мене.... Яке було питання, така була й відповідь.

Більше так шуткувати не буду.

1

#315566 Posted

3 години назад, Кулибкин написав:

Сподіваюсь, що бачу 😂😂😂.

Навіть більше бачу...

То надзвичайно тонкий гумор у мене.... Яке було питання, така була й відповідь.

Більше так шуткувати не буду.

З мого боку теж була спроба легенького тролінгу , і я теж більше не буду )))

Чесне піонерське !

1

#315571 Posted

3 часа назад, 032triton сказал:

Чесне піонерське !

А меня так и не приняли .

Я всегда их пид...сами  считал .

0

#315574 Posted

1 час назад, Cracker сказал:

А меня так и не приняли .

Я всегда их ...

... Я понимаю, что тема изначально холиварная.

Но не настолько.

1

#315576 Posted (edited)

В 17.06.2022 в 09:20, 41292 сказал:

Даже не могу предположить что это.....может кто-то такое видел? В центре сильфон.

В центре типа гофрированый сильфон разжимается и сжимается от температуры, вроде так. Типа как в холодильнике такая подобная гармошечка, с старых похожие были, в них еще запаян фреон был или шото другое, при откусывании медной трубки выходящий газ издавал "пшик", на счет современных не знаю. Может тут подобное, а тем пиптиком, что внутри на шо-то нажимает, может с какого-то вентиля навороченого или аппаратуры. У нас когда-то подобных гофрированных частей целую кучу на лом сдали, там в куче были корпуса каких-то хитрых толи кранов, толи задвижек, а может и манометров.

Edited by IvanR
0

#315578 Posted

Не от температуры, а от давления. А давление меняется с высотой.  

При желании, за вечер в интернете можно даже ТО на ту или похожую хрень найти, только вот зачем ? ... Лень.

ИМХО, яйца выеденого не стОит...

ТС, если интересно, нужно на профильном форуме вопросы спрашивать.

Но там и ответы профильные будут.

А вообще, по моему мнению, когда в стране войне, не стоит про похоже - подобную лабуду на всяких форумах темы подымать.

0

#315579 Posted (edited)

2 години назад, IvanR написав:

В центре типа гофрированый сильфон разжимается и сжимается от температуры, вроде так. Типа как в холодильнике такая подобная гармошечка, с старых похожие были, в них еще запаян фреон был или шото другое, при откусывании медной трубки выходящий газ издавал "пшик", на счет современных не знаю. Может тут подобное, а тем пиптиком, что внутри на шо-то нажимает, может с какого-то вентиля навороченого или аппаратуры. У нас когда-то подобных гофрированных частей целую кучу на лом сдали, там в куче были корпуса каких-то хитрых толи кранов, толи задвижек, а может и манометров.

Це не гофра , це або індуктивна катушка , або нагрівальна ''спіраль'' яка вкладена серпантином , і на скріні видно колодку з розпайкою того серпантину , а фторопластова тонка плівка теж  вказує на ізоляцію від зовнішнього корпусу ( якого вже немає )

20220619_010048.jpg

Edited by 032triton
0

#315581 Posted

Та ІванР вище мав на увазі "в центрі", тобто в центрі добре видно мідний (чі з якого хрєна він там зроблений) гофр, ще й повітря відкачано і запаяно... а там , всередині, міст зібрано... а ззовні - дійсно нагрівач для термостабілізації всієї тої байди. Це не враховуючи, що (як мінімум) третьої частини немає. Бо повинен бути зовнішній корпус, зі штуцером або ще чимось для зв"язку з навколишнім середовищем (оскільки сільфон є), роз"єм з купою контактів, який металісти відрубали... та й на самому корпусі було написано, що то таке, якийсь датчик ))).

ТС же не каже, де він його взяв... от нехай ТАМ і спитає, що то.

1

#315583 Posted

То є - Гравіцапа ))) 

Ку..... 

0

#315586 Posted

В состав управляющего гироскопа (не путать с индикаторным для пилотирования) входит множество разнообразных датчиков, в том числе и ДУС - датчик угловой скорости, часть из которого на фото. Если-бы эта цацка была обуглена и покоцана, можно было-бы предположить, что ТС извлёк её из останков инерциальной системы наведения прилетевшей вражеской пташки. Конечно-же это только предположение.

5

#315627 Posted

11 час назад, Pasha65 сказал:

В состав управляющего гироскопа (не путать с индикаторным для пилотирования) входит множество разнообразных датчиков, в том числе и ДУС - датчик угловой скорости, часть из которого на фото. Если-бы эта цацка была обуглена и покоцана, можно было-бы предположить, что ТС извлёк её из останков инерциальной системы наведения прилетевшей вражеской пташки. Конечно-же это только предположение.

Доброго времени суток! Спасибо за ответ, можно какую нибудь ссылку на то от чего этот кусок? Гуглил ДУС ничего не нашол... Может есть какие-то соображения по устройству данного артефакта?

0

#315634 Posted

7 годин назад, 41292 написав:

Доброго времени суток! Спасибо за ответ, можно какую нибудь ссылку на то от чего этот кусок? Гуглил ДУС ничего не нашол... Может есть какие-то соображения по устройству данного артефакта?

Кутовий датчик інерціального акселерометра. 

0

#315648 Posted

Выбросьте вы ее...От греха подальше,еще окажется какой-либо дрянью военного назначения.

1

#315651 Posted

1 година назад, Dorognik написав:

Выбросьте вы ее...От греха подальше,еще окажется какой-либо дрянью военного назначения.

Пізно , бо це саме вона і є , і про це вже півсвіту знає )))

Пазор апаздунам ))

4

#315654 Posted

Ще б, На усякий випаок, 

до неї "Припять" не заважало би піднести.

0

#315656 Posted (edited)

13 часа назад, Iгрек сказал:

Кутовий датчик інерціального акселерометра. 

Щось отой овір з пиптиком на кутового датчика не схожий, і стрілочка якось не по колу?

Edited by Дядя_Уеф
0

#315659 Posted

1 час назад, Дядя_Уеф сказал:

Ще б, На усякий випаок, 

до неї "Припять" не заважало би піднести.

У меня терра, Припять то +-километр если батарейки не сели)))(

0

#315660 Posted

, Дядя_Уеф написав:

Щось отой овір з пиптиком на кутового датчика не схожий, і стрілочка якось не по колу?

Раз фахівці по гіроскопам говорять, що це кутовий датчик інерціального акселерометра, значить так тому і бути. ))))):blum3: Вони знають що говорять ))))

Тут он також золотодобувач - аматор розбирає "подібні датчики" )))

...... справжнього гіроскопа.

1

#315694 Posted (edited)

В 20.06.2022 в 21:11, IMP сказал:

Раз фахівці по гіроскопам говорять, що це кутовий датчик інерціального акселерометра, значить так тому і бути

Ну чи фахівець то написав це ще питаннячко. А я, по молодості, теж полюбляв таке разбирати, правда не на золото, а заради метизу якісного.

А оті полоски золоті та платинові вусики у смітник зсипав.Молодий був дуже. Цікаво було розкрутить гіроскопа у коропусі. Вони зовсім без звуку крутилися. А тоді ставиш його на столі на любий з нього виступ гострий, і він не падає. 

Акселерометри бачив зі стрілочкою такою. Вони були пьезо, розміром з пробку від пляшки, та стрілка була двостороння.

Edited by Дядя_Уеф
0

#315696 Posted

, Дядя_Уеф написав:

Ну чи фахівець то написав це ще питаннячко. А я, по молодості, теж полюбляв таке разбирати, правда не на золото, а заради метизу якісного.

А оті полоски золоті та платинові вусики у смітник зсипав.Молодий був дуже. Цікаво було розкрутить гіроскопа у коропусі. Вони зовсім без звуку крутилися. А тоді ставиш його на столі на любий з нього виступ гострий, і він не падає.

Цікаво, звідки ви всі постачаєтесь гіроскопами .....під розборку ???:crazy_mini: На скільки мені відомо, гіроскоп — прилад військового призначення і просто так вони не валяються. Його не кожен завод з найсучаснішим обладнанням зможе відкалібрувати, тому й розміщуються в техніці, та на зберіганні там, де менше вони можуть попасти в пустотливі ручки.

0