41292

Наследие развитой цивилизации)

35 повідомлень у цій темі

Даже не могу предположить что это.....может кто-то такое видел? В центре сильфон.

IMG_20220617_084836.jpg

IMG_20220617_084845.jpg

IMG_20220617_084850.jpg

IMG_20220617_084852.jpg

IMG-b89c0cd052582e2b0422fdd57c0036ca-V.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Явно что то бортовое. Может датчик высоты? Или взрыватель неконтактный какой либо? Тот кто знает наврядли сознается.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, Дядя_Уеф написав:

Явно что то бортовое. Может датчик высоты? Или взрыватель неконтактный какой либо? Тот кто знает наврядли сознается.

Ну те що то не взривач то точно , бо тут явно видно ''спіраль'' нагрівання на корпусі ( хоча це може бути і катушка індуктивності ) !!!

Цілком реально , що цю цяцьку ''загубила'' якась не зовсім дружелюбна  літаюча паскуда , бо подібна на гіроскоп , або давач положення !

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю Вас, Вам пощастило ! У Вас "Оригинальный ароматизатор салона от Peugeot 308", так що спіть сокійно ))).ароматизатор.jpgароматизатор невідомий..jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Кулибкин написав:

Вітаю Вас, Вам пощастило ! У Вас "Оригинальный ароматизатор салона от Peugeot 308", так що спіть сокійно ))).

Ароматизатору до цього девайсу ой як далеко !

Я сподіваюсь Ви бачите різницю між децимальним номером виробу , і датою виробництва на смердючці !?/))

Змінено користувачем 032triton
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сподіваюсь, що бачу ???.

Навіть більше бачу...

То надзвичайно тонкий гумор у мене.... Яке було питання, така була й відповідь.

Більше так шуткувати не буду.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Кулибкин написав:

Сподіваюсь, що бачу ???.

Навіть більше бачу...

То надзвичайно тонкий гумор у мене.... Яке було питання, така була й відповідь.

Більше так шуткувати не буду.

З мого боку теж була спроба легенького тролінгу , і я теж більше не буду )))

Чесне піонерське !

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, 032triton сказал:

Чесне піонерське !

А меня так и не приняли .

Я всегда их пид...сами  считал .

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Cracker сказал:

А меня так и не приняли .

Я всегда их ...

 

 

... Я понимаю, что тема изначально холиварная.

    Но не настолько.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 17.06.2022 в 09:20, 41292 сказал:

Даже не могу предположить что это.....может кто-то такое видел? В центре сильфон.

 

В центре типа гофрированый сильфон разжимается и сжимается от температуры, вроде так. Типа как в холодильнике такая подобная гармошечка, с старых похожие были, в них еще запаян фреон был или шото другое, при откусывании медной трубки выходящий газ издавал "пшик", на счет современных не знаю. Может тут подобное, а тем пиптиком, что внутри на шо-то нажимает, может с какого-то вентиля навороченого или аппаратуры. У нас когда-то подобных гофрированных частей целую кучу на лом сдали, там в куче были корпуса каких-то хитрых толи кранов, толи задвижек, а может и манометров.

Змінено користувачем IvanR
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не от температуры, а от давления. А давление меняется с высотой.  

При желании, за вечер в интернете можно даже ТО на ту или похожую хрень найти, только вот зачем ? ... Лень.

ИМХО, яйца выеденого не стОит...

ТС, если интересно, нужно на профильном форуме вопросы спрашивать.

Но там и ответы профильные будут.

А вообще, по моему мнению, когда в стране войне, не стоит про похоже - подобную лабуду на всяких форумах темы подымать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, IvanR написав:

 

В центре типа гофрированый сильфон разжимается и сжимается от температуры, вроде так. Типа как в холодильнике такая подобная гармошечка, с старых похожие были, в них еще запаян фреон был или шото другое, при откусывании медной трубки выходящий газ издавал "пшик", на счет современных не знаю. Может тут подобное, а тем пиптиком, что внутри на шо-то нажимает, может с какого-то вентиля навороченого или аппаратуры. У нас когда-то подобных гофрированных частей целую кучу на лом сдали, там в куче были корпуса каких-то хитрых толи кранов, толи задвижек, а может и манометров.

Це не гофра , це або індуктивна катушка , або нагрівальна ''спіраль'' яка вкладена серпантином , і на скріні видно колодку з розпайкою того серпантину , а фторопластова тонка плівка теж  вказує на ізоляцію від зовнішнього корпусу ( якого вже немає )

20220619_010048.jpg

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та ІванР вище мав на увазі "в центрі", тобто в центрі добре видно мідний (чі з якого хрєна він там зроблений) гофр, ще й повітря відкачано і запаяно... а там , всередині, міст зібрано... а ззовні - дійсно нагрівач для термостабілізації всієї тої байди. Це не враховуючи, що (як мінімум) третьої частини немає. Бо повинен бути зовнішній корпус, зі штуцером або ще чимось для зв"язку з навколишнім середовищем (оскільки сільфон є), роз"єм з купою контактів, який металісти відрубали... та й на самому корпусі було написано, що то таке, якийсь датчик ))).

ТС же не каже, де він його взяв... от нехай ТАМ і спитає, що то.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То є - Гравіцапа ))) 

Ку..... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В состав управляющего гироскопа (не путать с индикаторным для пилотирования) входит множество разнообразных датчиков, в том числе и ДУС - датчик угловой скорости, часть из которого на фото. Если-бы эта цацка была обуглена и покоцана, можно было-бы предположить, что ТС извлёк её из останков инерциальной системы наведения прилетевшей вражеской пташки. Конечно-же это только предположение.

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Pasha65 сказал:

В состав управляющего гироскопа (не путать с индикаторным для пилотирования) входит множество разнообразных датчиков, в том числе и ДУС - датчик угловой скорости, часть из которого на фото. Если-бы эта цацка была обуглена и покоцана, можно было-бы предположить, что ТС извлёк её из останков инерциальной системы наведения прилетевшей вражеской пташки. Конечно-же это только предположение.

Доброго времени суток! Спасибо за ответ, можно какую нибудь ссылку на то от чего этот кусок? Гуглил ДУС ничего не нашол... Может есть какие-то соображения по устройству данного артефакта?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, 41292 написав:

Доброго времени суток! Спасибо за ответ, можно какую нибудь ссылку на то от чего этот кусок? Гуглил ДУС ничего не нашол... Может есть какие-то соображения по устройству данного артефакта?

 

 

Кутовий датчик інерціального акселерометра. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Выбросьте вы ее...От греха подальше,еще окажется какой-либо дрянью военного назначения.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Dorognik написав:

Выбросьте вы ее...От греха подальше,еще окажется какой-либо дрянью военного назначения.

Пізно , бо це саме вона і є , і про це вже півсвіту знає )))

Пазор апаздунам ))

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще б, На усякий випаок, 

до неї "Припять" не заважало би піднести.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, Iгрек сказал:

Кутовий датчик інерціального акселерометра. 

Щось отой овір з пиптиком на кутового датчика не схожий, і стрілочка якось не по колу?

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Дядя_Уеф сказал:

Ще б, На усякий випаок, 

до неї "Припять" не заважало би піднести.

У меня терра, Припять то +-километр если батарейки не сели)))(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

Щось отой овір з пиптиком на кутового датчика не схожий, і стрілочка якось не по колу?

 

 Раз фахівці по гіроскопам говорять, що це кутовий датчик інерціального акселерометра, значить так тому і бути. ))))):blum3: Вони знають що говорять ))))

 Тут он також золотодобувач - аматор розбирає "подібні датчики" )))

 

 

 

...... справжнього гіроскопа.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 20.06.2022 в 21:11, IMP сказал:

 Раз фахівці по гіроскопам говорять, що це кутовий датчик інерціального акселерометра, значить так тому і бути

Ну чи фахівець то написав це ще питаннячко. А я, по молодості, теж полюбляв таке разбирати, правда не на золото, а заради метизу якісного.

А оті полоски золоті та платинові вусики у смітник зсипав.Молодий був дуже. Цікаво було розкрутить гіроскопа у коропусі. Вони зовсім без звуку крутилися. А тоді ставиш його на столі на любий з нього виступ гострий, і він не падає. 

Акселерометри бачив зі стрілочкою такою. Вони були пьезо, розміром з пробку від пляшки, та стрілка була двостороння.

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

Ну чи фахівець то написав це ще питаннячко. А я, по молодості, теж полюбляв таке разбирати, правда не на золото, а заради метизу якісного.

А оті полоски золоті та платинові вусики у смітник зсипав.Молодий був дуже. Цікаво було розкрутить гіроскопа у коропусі. Вони зовсім без звуку крутилися. А тоді ставиш його на столі на любий з нього виступ гострий, і він не падає.

Цікаво, звідки ви всі постачаєтесь гіроскопами .....під розборку ???:crazy_mini: На скільки мені відомо, гіроскоп — прилад військового призначення і просто так вони не валяються. Його не кожен завод з найсучаснішим обладнанням зможе відкалібрувати, тому й розміщуються в техніці, та на зберіганні там, де менше вони можуть попасти в пустотливі ручки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку