VARI2007

Подключение 2-х системных блоков к одному монитору

10 повідомлень у цій темі

Есть два системных блока. Один "школьный" для ученика. Другой используется только для работы.  Монитор и рабочее место одно. К сожалению.

При смене пользователя приходится лезть под стол, отвинчивать и привинчивать видеокабель. Переставлять мышку и мучиться с кабелем клавиатуры ( не с первого раза в гнездо попадешь)

Все это неудобно и запросто можно разъемы повредить. Посмотрел ролики по подключению двух блоков к одному монитору. Предлагают разветвители. Предлагают соединять разными кабелями (VGA и HDMI)

Про клавиатуру вообще ничего не нашел.

Может кто имеет опыт простого и надежного подключения.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шукайте за ключовою фразою "KVM комутатор".

P.S. Де ви територіально знаходитеся?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є такі штуки - називається KVM-перемикач, спеціально придумані для того що вам потрібно. Нічого конкретного рекомендувати не буду - сильно залежить від ваших потреб. Наприклад ось - https://rozetka.com.ua/ua/search/?text=kvm

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Посмотрел KVM переключатели. Действительно позволяют подключить два системных блока к монитору, мышке, клавиатуре.

Причем у дешевых KVM очень плохие отзывы. А дорогие имеют очень тяжелый ценник. (впрочем как и всякая аппаратура)

А хотелось бы и качественно и бюджетно.  Да, все-таки "материальное первично" как говорили в свое время.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спробуйте пошукати б/у. З моніторами ще можна викрутитись якщо монітор має два входи - тоді підключити його двома кабелями. З клавіатурою і мишею - тільки перекидати кабель. Хіба як варіант ще купити два USB-хаби - по одному на кожен компʼютер - і поставити їх на столі, щоб кожного разу під столом не лазити

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

т.е. если я подключу монитор разными кабелями (VGA и HDMI) к разным блокам, то могу пользоваться (одним включенным) без ущерба для системы. А подключение мышки и клавиатуры вручную на столе через USB хаб (удлинитель-разветвитель)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, VARI2007 написав:

т.е. если я подключу монитор разными кабелями (VGA и HDMI) к разным блокам, то могу пользоваться (одним включенным) без ущерба для системы. А подключение мышки и клавиатуры вручную на столе через USB хаб (удлинитель-разветвитель)

 

Так. Джерело сигналу треба буде або вибирати на самому моніторі (зазвичай це одною кнопкою робиться), або монітор це буде робити сам якщо системники не працюватимуть одночасно. Клавіатури і миші тільки переключати вручну, інакше не вийде. USB-хаби це більше для зручності

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А якщо візьмете радіокомплект миші і клави, то зможете одним комплектом два системники перекрити. Приймач почергово підмикати до одного чи другого системника. Такий собі прототип квм. Колись так і робив поки не набридло і не придбав квм.

 

Заглянув на відомий сайт. Не таке вже і непідйомне. Старий варіант. В мене новіший під юсб.

Змінено користувачем Si1ver
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Si1ver написав:

А якщо візьмете радіокомплект миші і клави, то зможете одним комплектом два системники перекрити. Приймач почергово підмикати до одного чи другого системника

 

Особисто мені до безпровідних мишей/клавіатур душа не лежить. Я давніше якраз собі робив схему з хабом, але взяв такий що в нього кабель котрий до системника теж окремий. Відповідно два кабелі, хаб на столі, миша і клавіатура постійно до нього підключені, тільки кабель до компʼютера перемикав - але це швидко бо ж все на столі. Впринципі було досить непогано, і дуже-дуже бюджетно

 

, Si1ver написав:

Заглянув на відомий сайт. Не таке вже і непідйомне

 

Я зараз вже дуже рідко бачу компʼютери з PS/2, а клавіатури і взагалі рідкість. Але часом на тому самому сайті попадаються навіть вживані квм-и з підтримкою юсб

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а есть просто мониторы на два входа (обычно вга и второй - более новей)с кнопкой переключения между ними - одна проблема две мышки и клавиатуры на столе 

только нужно  проверять есть два варианта  1й активный вход кто первый тот на мониторе а есть просто выбор между входами кнопкой 

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку