vaycartana

Оптична лінійка

11 повідомлень у цій темі

 Доброго дня всім. Маю таку оптичну головку philips, и мені та осцилографу здається що вона не робе. Хтось знає чим можно змінити оптичний сенсор. 

 

IMG_20220808_102921.jpg

IMG_20220808_102912.jpg

IMG_20220808_102907.jpg

IMG_20220808_102712.jpg

IMG_20220808_102708.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, vaycartana написав:

Хтось знає чим можно змінити оптичний сенсор. 

Паяльником ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Rouch написав:

Паяльником ?

 

 Шутку юмора оценил. Но меня интересует какой современный датчик подойдет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, vaycartana написав:

чим можно змінити оптичний сенсор.

трохи незрозуміле питання. Вам потрібно замінити цей сенсор, те з чого він зчитує чи заставити його працювати в новій системі?

Тут трохи про нього...

https://forum.linuxcnc.org/12-milling/29213-retrofit-maho-mh700c-with-philips-432-control?start=0

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kratmel написав:

трохи незрозуміле питання. Вам потрібно замінити цей сенсор, те з чого він зчитує чи заставити його працювати в новій системі?

Тут трохи про нього...

https://forum.linuxcnc.org/12-milling/29213-retrofit-maho-mh700c-with-philips-432-control?start=0

 

 Хочу понять, на что можно поменять сенсор, если он не работает. Сигнал при помощи МК или компаратора в ТТЛ перевести не сложно. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vaycartana написав:

 

 Хочу понять, на что можно поменять сенсор, если он не работает. Сигнал при помощи МК или компаратора в ТТЛ перевести не сложно. 

можна покопати  в стоорону сенсорів від компьютерної миші, він на нього схожий, але як це заставити працювати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, Olexy написав:

можна покопати  в стоорону сенсорів від компьютерної миші, він на нього схожий, але як це заставити працювати.

 

  Щелевой датчик не подходит. Я видел похожие омроновские, но у них в datasheet написано, что они различают 0,05 мм полосу, а у меня полоса по идее меньше, но зато есть оптическая система - 2 линзы и 2 призмы. Для эксперимента тратить 50 баксов не особо хочется, сейчас с доходами слабовато. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, kratmel написав:

 

Смысл брать бу, которое не понятно работает или нет. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наскільки я зрозумів - є конструктив - лінійна чи поворотна вісь. В ній такий датчик і відповідно те з чого він зчитує.

Ви кажете, що воно не працює. Однак нема інформації як перевіряєте.

 

Дивлячись на конструктив того оптичного сенсора не вірю, що він може вийти з ладу. Ось джерело світла в системі- лампа чи діод та їх юстування то запросто (на першому фото у вас там світлодіод - ультрафіолет - перевірити хоча б камерою з телефона). А сам оптичний давач - ніколи не бачив такого, хіба розбили самостійно. У вас він цілий.

 

Якщо це лінійна вісь то напевно варто викинути цей давач і поставити лінійку. Однак як завжди проблема - габарити.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kratmel написав:

Наскільки я зрозумів - є конструктив - лінійна чи поворотна вісь. В ній такий датчик і відповідно те з чого він зчитує.

Ви кажете, що воно не працює. Однак нема інформації як перевіряєте.

 

Дивлячись на конструктив того оптичного сенсора не вірю, що він може вийти з ладу. Ось джерело світла в системі- лампа чи діод та їх юстування то запросто (на першому фото у вас там світлодіод - ультрафіолет - перевірити хоча б камерою з телефона). А сам оптичний давач - ніколи не бачив такого, хіба розбили самостійно. У вас він цілий.

 

Якщо це лінійна вісь то напевно варто викинути цей давач і поставити лінійку. Однак як завжди проблема - габарити.

 

  

  Диод не работает, только я не пойму о ИК или ультрафиолет. Ик заказал жду,  ультрафиолет тоже закажу попробую. 

 В данном случае проблема цена. Линейки на 3 оси наверное под 1к долларов потянут, а с доходами сейчас очень напряжно, хотелось бы сэкономить. 

Змінено користувачем vaycartana
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку