DimonDSS

Пластини АРКТ1604 і чавун

5 повідомлень у цій темі

Доброго дня усім!

Хтось може підказати режими по звичайному сірому чавуну для таких пластин.

Пластини пробував і іскар і AGIR (з океан трейду). На обох вказано що чавун можна правда крапочка сіра а не чорна напроти чавуну :-)

Справа в чому.

Є деталі, де треба  зняти грубо кажучи паз шириною 102 мм на глибину 14,5. Деталь 350 довжиною

Беру головку 80 на 6 пластин.  

Пробував різні варіанти:

1. Зйом по 1,5мм за прохід  450 об/хв (біля100 м/хв) 400мм/хв подача.   Сторона пластини витримує 3 деталі, причоу вже після першої з'являється як припал на вершині

2. Зйом по 0,75  500 об/хв   600мм/хв подача.   Продуктивність уже нижче получається, пластина витримує 4 деталі.

Результат - пластина стоїть години 1,5 плюс мінус.

 

По сталі у мене получалася на таких пластинах стікість чуть не в цілу зміну. Не розумію чи то просто чавун має якісь включення чи просто так і має бути? Але пластин шкода, вони не дешеві :-). Сильно знижувати режими не можу, продуктивність потрібна, 

 

 

Змінено користувачем DimonDSS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В названии темы указан габарит и тип пластины, но забыт материал ("сплав") из которого она, идет после указанного. Все верно, пластины нормально стоящие по стали обычно плохо стоят по чугуну.  Надо подобрать материал другой, у которого в описании производителя в первую очередь чугун "универсалы" и притянутые за уши дописки про чугун не то. И режимы по чугуну от марки (марка не указана) будут помедленнее, надо не угадывать а ставить в точности от производителя и марки чугуна. Если в чугуне включения твердости или сварка, так и должно быть. 

Станок не указан, на 6Т82Ш например я бы на фрезе с пластинами ВК-8 (если нет современки) при Ф80 фрезы обычный мягкий чугун, оборотов 200, и сразу на 13-14мм остальное на чистовуху это для старта остальное корректируется по ходу от состояния станка и марки чугуна. В любом случае за 2 прохода обдирка. 

По "сырой" стали 45 указанная современная фреза на 1200 оборотах и за раз 5мм валит аж бегом, для уборки стружки лопата и бочка нужна....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я б дав 1200 обертів 

подачу 450 -500 

і по глубині 3,5-4 мм

сож звісно якусь блайзер 

і все пішло б як по маслу 

а може навіть глубина 5 мм

Але хто знає який чавун у вас 

У мене є куски з Бердичівського чугуна так там піска відсотків 50 а може і більше ))) таке гівно що і не точиться і не фрезерується.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, WareEDM написав:

материал ("сплав")

Хто його знає, у кожного виробника свої позначення. Я просто коли замовляю пластини вказую матеріал який планується обробляти.  На Океан трейд в основному поастини турецькі Vorgen або AGIR. 

На цих вказаний матеріал AU2035BZ. Каталога з режими нема..... Тільки те що на пачці написане.

 

, Bruiser написав:

Я б дав 1200 обертів 

 

1200 об???   На пластинах вказана швидкість до 200м/хв.   1200 об на діаметрі 80 це 300м/хв. 

Сож сама звичайна ОМ, іншу мені ніхто не купить.

Я теж думав спробувати давати більшу глибину за прохід при меншій подачі, буде наступна партія спробую такий варіант.  Цю вже доробляю, 4 деталі витримує одна сторона пластинки.

Є ймовірність що буде вібрація при таких зйомах. Треба пробувати.

 

Я щось думаю що одною з проблем може бути що приходиться іти всією фрезою. І пластина постійно знаходиться задньою кромкою в контакті з металом, тому і підпалює її. 

, WareEDM написав:

По "сырой" стали 45 указанная современная фреза на 1200 оборотах и за раз 5мм валит аж бегом, для уборки стружки лопата и бочка нужна....

Треба жорсткішого шпінделя, У мене по сталі більше 3,5мм глибини починались вібрації. Все ж 2206 більше на роточку розрахований ніж на обдирку :-)

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, DimonDSS написав:

вказую матеріал який планується обробляти

На менеджеров это лучше не оставлять, надо продать - продадут. Если станок не жесткий тут ничего не поделать будет медленно чугун давят не высокой скоростью и большим съёмом, даже с включениями этот метод выигрышнее..... На "слоне" даже самокал с сож Ф60мм 4 пера, по памяти 60 об/мин и сразу 40мм глубины свободно шло.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку