Сірко

Наждачка, арбразиви і токарний

34 повідомлення у цій темі

Доброго всім того. Мабуть велика кількість аудиторії знайма з творчістю ютуб блогера Сергея Александровича. Майстра (прости господи) шостого розряду. Особисто проти нього нічого не маю, цікаві речі інколи робить, та коли в своїх відео чухає чи шліфує, чи полірує якесь залізко на токарному, то таке ніби пінопластом по склу. 

Особисто я взгалі жодного станка не маю, але як щеня всцикуюсь від щастя коли маю можливість в когось на станку пусти стружку.  

І от то може я чого не розумію, і то так нормально. 

Чи все таки він дійсно майстер надцятого розряду і йому видніше? З абразивом на направляючих станок працює довше? Алмазне напилення захищає від зношення?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наличие абразива на направляйках - это высочайший показатель профессионализьму! А вы это не знали?:o

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Ed_Tr сказал:

:D

Без комментарий ;)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, rabbit сказал:

Наличие абразива на направляйках - это высочайший показатель профессионализьму! А вы это не знали?:o

Ааау, ну тоді всьо норм, я ж ламер в металообробці, не знав. 

Піду особисто вибачатись перед оговореним "майстром"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Сірко сказал:

І от то може я чого не розумію, і то так нормально. 

Это ты ещё не видел как на 1А670  стальные трёхметровые барабаны  отлитые в песок, без предварительной очистки...  и это всё сыпалось на станину.  Через месяцок на станине канавы были.   

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да не знал... Интересно мне а где то на него запчасти можно купить ?!)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шо удивляться, хлопчик мабудь на чужом працюе.:D На своем, родном, отношение было-б другим.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, rabbit сказал:

Шо удивляться, хлопчик мабудь на чужом працюе.:D На своем, родном, отношение было-б другим.

Да вот он то как раз на своём работает. Но как выяснили выше. Он шарит)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, softm сказал:

Що робити як нема місця... 

У меня тоже нет места, но при заправке резцов на алмазе, станину накрываю, при обработке наждачкой в токарном на наждачку масло (не летит образив в патрон) и станину накрываю. Наждачное точило поставил на улице за стенкой. Да, не удобно, но не летит куда не надо.

Змінено користувачем rabbit
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, rabbit сказал:

У меня тоже нет места, но при заправке резцов на алмазе, станину накрываю, при обработке наждачкой.... 

І дрельки нема?  зажім для дрелі можна як купити, так і самому без заморочки зробити і зажімати в тіски чи прям до стола, а маючи токарний, плашайбу для алмазного круга вошпе запрсто. 

На самий крайній край можна і планшайбу на дрельку для малого токарного патрона присобачити.. Для заточки різців, чи чухання наждачкою з головою вистачить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Глобальне питання, набуя взагалі наждачкою на станку, добре, а головне, правильно заточений різець при малій подачі на оборотах дає майже дзеркало

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Сірко сказал:

Глобальне питання, набуя взагалі наждачкою на станку, добре, а головне, правильно заточений різець при малій подачі на оборотах дає майже дзеркало

это если сталь калённая и станок с хорошей жесткостью

я очень часто работаю с наждачкой на токарном, за пять лет пока ничего не изменилось, но мне проще у меня есть запасная новая станина

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, гера сказал:

 мне проще у меня есть запасная новая станина

Воно то так, але куди простіше і дешевше купувати дрельки. 

А про гартовану сталь маю сумніви, закинув у рубрику відосів відео (відосів відео, а най його як тупо виглядає) про те як мідна заготовка алмазним різцем обробляється в дзеркало

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, гера сказал:

это если сталь калённая и станок с хорошей жесткостью

Може втичку не получу що сюди пихнув

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а стоимость резца? очень качественная обработка и эльбором но если жёсткость станка слабая то выкрашивается кромка и всё

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, гера сказал:

 жёсткость станка слабая то выкрашивается кромка и всё

То є так, але викрутку ніхто не відміняв, якщо прям капець чешится взеркальнути деталь, пару хвилин аби по піджімати клини і та-да-м. Не беруся стверджувети що прям дзеркало буде, але на рівні 1500-2000 наждачки буде,  то всі 148%

Змінено користувачем Сірко
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у меня наждачка финишная есть 3000

про  такие станки нам только мечтать остаётся да и вращение шпинделя у них идёт от 3000об.мин и выше, на таких скоростях и очень малых подачах и получается зеркало, в принципе даже и обычным резцом

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Резонне питання для чого фінішка в 3000?, деталь котра потребує високої чистоти обробки 100пудово має бути піпец яка точна, а при обробці наждачко про точність і мови не може бути.

Для банальної поліровки вистачає вже від 1200

Виходячи з вище написаного,  робота з наждачкою на станку не лише шкодить йому. Та ще й абсолютно безглузда затія (то абсолютно не стосується конкретно когось, лише мій особистий висновок, кожен сам вільний працювати на своєму обладнанні так, як вважає за потрібне)

Змінено користувачем Сірко
За тупив чутка
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Сірко сказал:

Доброго всім того. Мабуть велика кількість аудиторії знайма з творчістю ютуб блогера Сергея Александровича. Майстра (прости господи) шостого розряду. Особисто проти нього нічого не маю, цікаві речі інколи робить, та коли в своїх відео чухає чи шліфує, чи полірує якесь залізко на токарному, то таке ніби пінопластом по склу.

А на заводах станини чим шліфують? Чи ти десятку дві будеш шабером збивати, а то і міліметр? Обдирка болгаркою то як підмога. А наждачка другий раз виручає))) Тикають тими болгарками кругом, втомило вже)))) Тахай хоть сокирою рубає... аби станина була чиста...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Сірко

для таких цілей ДМ використовує полірувальний девайс. а на токарному використовуется для малого доводки звичайний напильник бархатний зручний 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чесно, згоден. Але не варто то демострувати. 

Ато люди всякі є, хтось розуміє, а якесь візьмется повторювати. 

І то прям чось аж бісить, "я майстер шосто, та де 88лвл, і херась наждачкою на токарному, і молотком по станині," 

З ішої сторони про яку якість роботи може бути мова, якщо навіть для себе "и так сайдьот"

Чот я бомбанув....

Змінено користувачем Сірко
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

то його проблеми будуть вже..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, krolik1 сказал:

 Сірко

для таких цілей ДМ використовує полірувальний девайс. а на токарному використовуется для малого доводки звичайний напильник бархатний зручний 

А то я в курсі. Я церкві і попам так не вірю як Д.М. 

Я через нього  і захворів залізоманією, я й до нього трохи того був. А тепер взагалі поїхав))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

нове відео ДМ вже переглянули? теж хочемо зробити такий девайс дуже він зручний мае бути а то я дрельку до дошки прикручую и деталь в патрон 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку