grandprix

Куплю 67к25хх для конвeрсіі в ЧПУ

43 повідомлення у цій темі

Всім доброго дня!Шукаю 67к25хх (дe хх-любі букви/цифри)для конвeрсіі в ЧПУ. Від станка потрібeн тільки каркас, стіл і щоб була жива голова з піджимом. Стан ластохвостів, коробок подач і т.д. нe цікавить. Цікавить ціна... ну щоб подeшeвшe :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

  Ого...  Так багато відповідей

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
49 минут назад, grandprix сказал:

  Ого...  Так багато відповідей

Мабуть як і 67К25 в кожному сараі :)
Шукайте. Воно прийде само.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Само,  нажаль,  тільки болячки приходять :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Впринципі,  можна і якісь аналоги,  але щоб хід столу був не менше... От,  наприклад,  6720 вже не хочу - малий ход. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я вам могу дать номер телефона , где человек продает чпу заводской практически новый с заводским блоком управления , на перфоленте

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не вмію я друкувати перфоленти :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

перфоленту выкидаем - ноутбук подключаем , вы наверное не сильно ознакомлены с темой переделки в чпу , у вас есть уже готовый станок ЧПУ производства СССР .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@игорь гринько лучше бы порядок цен озвучили, думаю ТС не хочет сразу стать и работать, а хочет восстанавливать станок. сомнительная экономия если честно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

станки не мои я там покупал фус 25

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

мой знакомый купил себе новый 6б76 одеский по железу новый , нет только двигателя подач и шпиндельного , уже запустил в роботу за 45 роб дней , повечерам . стоимомть 18.000 гр на 03.2017 года

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

18000 грн? ХОЧУ!!!!

 

конверсії як такої, я ще неробив, але з нуля побудував портальний фрезерний 3000х2000х2500. От... форми для литва вже є чим робити, а от метал гризти немає чим. Портальний на рельсах з каретками. Правда ШВП тільки на ЗЕТ. Інструменту мірильного є... рамних рівнів 0,5 тільки два штуки, ШД-ки, ШП-ки, штативи.. думаю осилю і конверсію радянського 67к25. Мені не спішно. Для початку, коли куплю станок, я його обміряю і оцифрую в СОЛІДі, зпроектую все і тільки вже тоді почну конверсію. 

До речі, можливо у кого є 3Д модель? Можна було-б уже потихенюку проектувати...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@aegis , до речі, ваші обертові гайки хотілься б використати при конверсії станка. Як скажите, можливо їх буде притулити?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

там остался аналог станка лф 260 , вес тонны 3 , точной маркировки не помню но точно заводской чпу , а тот знакомый который купил , оказался корыслывим жлобом . и связи с ним держать бесполезно , все $ направлени в его сторону. Как для меня чем станок потяжелее чем пожошче , аналоги 67к25 только на алюминий а сталь только на чемто потяжелей.

но станки чпу новые,

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

мечтаю про чпу празморез , но сам не потяну електронику не сильно грамотен я в етих делах , хотел знакомого засватать на помощ , но как выяснилось 1час стоит 1000 гр , как для меня и покаместь отложыл я чпу , плазморез . хочу купить готовый за 100 000 гр коплю в сундук капусту может и докоплюсь

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З плазморізом вся складність тільки в покупці самого різака - дорогий... Від тисячі зелених. Механіку там зробити легко ібо точність там не в сотках,  з порталом взагалі просто в плані жорсткості,  да і датчик висоти сильно спрощує задачу.  Двигуни шагові коштують не дорого,  і плата керування сама дешева. За 100 кілогривень можна дві побудувати! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у мене плазморез патон 40 А и сэлма трансформаторна увпр 0901 , якусь пущу на ЧПУ , метал у мене 1.5-4 мм , але для когось це ерунда а комусь непосыльна задача.Давай я заплачу за послуги з консультации та допомозі з підбору запчастин і комплектуючих, та сомого чертежу стола і передвижної консолі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

6520Ф3 или он или похожый

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Постав Техзавдавння який має бути стіл,  привод портала, я думаю, на зубчатій рейці, головка на швп,   портал і головку рухаємо по рельсах (на валах то Ге)? Думаю 15-й типорозмір (HIWIN) біль ніж достатньо. Шаговики щонайбільші Nena34...і то може забагато. Контроллер підберем... Датчики там різні... Модель в Соліді,  креслення в ПДФ. Якщо маєте фоступ до фрезера - то задача проста. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
57 минут назад, игорь гринько сказал:

6520Ф3 или он или похожый

Це про що? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, grandprix сказал:

до речі, ваші обертові гайки хотілься б використати при конверсії станка. Як скажите, можливо їх буде притулити?

к 6725? даже не знаю. я делал на швп вплоть до 32го размера

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

розмер листа 2.5 на 1.25 тоисть розмер 3х1.5 все на зубсачтых рейках , швп только на контроле высоты плазмы.точность 0.1 мм, во всех остальных параметрах данных нет .

фрезерный станок есть свой фус 25 , походу еще не ушатаный (полуновый)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А чем плохи штатные опоры? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Які опори? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гаек.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку