akushnirenko

ПАТОН ПСИ-200S

63 повідомлення у цій темі

Друзья, нужен ваш совет. Очень мне захотелось дома иметь полуавтомат. Обычно сварка занимает только место, но последнее время много мелочных работ накопилось. В гаражи бегать надоело. Так вот, пошарился по форумам и обратил внимание на ПАТОН ПСИ-200S (http://paton.ua/cms/produktions/poluavtomaty_invertornie/200Sm.html). Кто-то имел опыт с техникой патон в общем? Что можете сказать об этом апарате? Условия: метал 2-4мм, со временем хочется попробовать варить люминь. Основной газ - углекислота. Да, как считаете, на сколько удобно использовать маленькие балоны (10л) или это баловство?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Использую такой около полугода. Варю всё подряд (сталь) в режиме полуавтомата.

Обширного опыта сварки нет, но, на мой взгляд, всё супер.

Есть, правда, непонятные мелкие дефекты, не влияющие на результат. Не всегда заводится вентилятор в корпусе, иногда нужно его вручную раскручивать. И прибор бьётся током с массы и плюса на землю. Если поменять фазу и ноль местами, биться перестаёт. При этом заземление к прибору подведено.

Алюминий не варит. Для этого у Патона есть приборы серии АДИ.

Баллоны, как раз, использую маленькие: 5 и 10 литров, потому как влазят в багажник автомобиля. Когда один заканчивается, бросаю его туда и при случае заправляю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо! А вот на сколько балона 10л хватает (можно в часах)? У меня машины нету, буду просить друзей, а вот как часто придется просить? А вот почему куллер не стартует, это вопрос. Такого не должно быть. Если крыльчатка стоит, то катушка то может и сгореть ненароком. На счет того, что на землю бьет, у моего китайского ручника такая же проблема. Уже не обращаю внимания.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если 10 л баллоне находится 3 м^3 газа, то при расходе 8 л/мин должно хватить на 6.25 часов непрерывной сварки.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И снова спасибо за отзыв. Все же, если есть возможность, опишите пожалуйста "непонятные мелкие дефекты". Хочется знать...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я имел в виду проблемы с вентилятором и заземлением.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ааа, понял. СПАСИБО!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я як на рахунок ПСИ-200 серіі pro? В ньому є можливість відєднання інвертора і використання як самостійний апарат. Я собі прикупив ПСИ-250P 380V.. Брав на офіційному сайті.. цілком задоволений (скажу так - це не ssva..), варить стабільно, впринципі майже як esab mig L405+feed L304.. Відмінності звичайно є - відсутній режим плавного пуска, режим точок/коротких швів.. А особливо сподобався сам інвертор - функціонал..- esab baddy arc 180 відпочиває.. Чого варта зміна ВАХ - під будь-який тип електрода! Foxcel 6070 палить не гірше від ано (потрібно змінити лише ВАХ).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да, серия ПРО это всеж ПРО!!! Но и цена на порядок выше. Рассматривал я такой вариант. Но варю я обычно в мастерской и передвигаться мне особо некуда. 380 у меня нету. Мастерская - это соедененные подвалы в хрущевке (еле уговорил соседей поделиться подвалами, которые они никогда не использовали). Слава Богу, что поменяли магистральные линии и у меня теперь подвод 4 квадрата алюминий (до этого был 2.5 алюминий). А вот о режимах я не знаю разницу. Подробнее расскажите о этих моделях? И да, я совсем не профи. Кстати, а что означает фраза "скажу так - це не ssva.."? ssva - в сравнении хуже?

Змінено користувачем akushnirenko
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
40 минут назад, akushnirenko сказал:

Да, серия ПРО это всеж ПРО!!! Но и цена на порядок выше. Рассматривал я такой вариант. Но варю я обычно в мастерской и передвигаться мне особо некуда. 380 у меня нету. Мастерская - это соедененные подвалы в хрущевке (еле уговорил соседей поделиться подвалами, которые они никогда не использовали). Слава Богу, что поменяли магистральные линии и у меня теперь подвод 4 квадрата алюминий (до этого был 2.5 алюминий). А вот о режимах я не знаю разницу. Подробнее расскажите о этих моделях? И да, я совсем не профи. Кстати, а что означает фраза "скажу так - це не ssva.."? ssva - в сравнении хуже?

Стосовно ціни 200s/200p - 11'500/13'000 відповідно.. Обидві на мережу 220в. На 380в я взяв бо вмене є можливість і можу використовувать кабель меншого січення, а так між 220 і 380 різниці нема. В серіі pro токи 100% робочого циклу більші, сам апарат більш універсальний. Ssva гірший..і в плані настройки, надійності (за 2 роки 3 ремонти - це надто..) і головне - в плані стабільності - то варить то "сере" (добиться формування обратного валика складно). Втім вибір за Вами.. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вспомнил, что у меня есть знакомый на СТО. Много лет не видел, решил зайти и спросить его мнение. Спрашиваю какой взять, на что обратить внимание и т.д. Все со старта порекомендовали патон. Модель выбирай сам ))) Говорят, нечему удивляться, характеристики будут заявленные +-10% и ремонтопригодность на высоте.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Був вибір між Патон 250Р і SSVA 270, зупинився на останьому. От залишились кілька пропозицій, можливо пригодяться:

ElectoHaus

Tools24

E-1

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всем доброго времени суток.

От себя могу сказать только про ВДИ-200Е, доволен. В условиях плохой линии дугу держит хорошо, практически не прилепает. Варю хоть и не часто, но густо. Особенно летом в селе. Сори что не совсем по теме. 

 

Есть хорошие знакомые продавцы консультанты. Говорят, что продукцию патона хвалят и что брак бывает очень очень редко, и виден сразу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Rydik сказал:

Був вибір між Патон 250Р і SSVA 270, зупинився на останьому. От залишились кілька пропозицій, можливо пригодяться:

ElectoHaus

Tools24

E-1

Є сумніви в актуальності цін на даних сайтах. А можливо і проблеми з гарантією. Все ж краще довіряти виробнику, ніж посереднику (сьогодні він є, а завтра шукай вітра в полі). http://paton.ua/cms/produktions/invertor/poluavtomaty_invertornie.html і ще один перевірений магазин чисто по тематиці зварювання (в каталозі нема такого г. як тесла, дніпро, луч...) http://kievsvarka.com.ua/p38529756-nakonechniki-dlya-poluavtomatov.html рекомендую!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо! А какую проволку кто использует с СО2 и без газа? Есть разница в производителе?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 На роботі використовуємо таку. По міцності близька до уоні13/55. На практиці на мій погляд зарекомендувала себе добре. По шву ще не рвало ніразу (зварював високовуглецеву мало леговану сталь 65Г і ій подібні). Ціна в районі 200 за 5кг

IMG_20170505_110837.jpg

1493971867341188280320.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А какая более востребована по диаметру будет? у меня последнее время работы с тонким металом 1-2 мм, реже 3мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, akushnirenko сказал:

А какая более востребована по диаметру будет? у меня последнее время работы с тонким металом 1-2 мм, реже 3мм

Не більш 1мм. Як для мене то найбільш зручно 1мм (більш універсальна). Можна, звичайно, і 0,8мм, але як коли потрібно щось товстеньке зварить, то іі зазвичай малувато. А от 1,2 це для товстих металів 3-4мм в зазор і більше - зі скосом кромок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дуже вдячний )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Zhora сказал:

Є сумніви в актуальності цін на даних сайтах. А можливо і проблеми з гарантією. Все ж краще довіряти виробнику, ніж посереднику (сьогодні він є, а завтра шукай вітра в полі). http://paton.ua/cms/produktions/invertor/poluavtomaty_invertornie.html і ще один перевірений магазин чисто по тематиці зварювання (в каталозі нема такого г. як тесла, дніпро, луч...) http://kievsvarka.com.ua/p38529756-nakonechniki-dlya-poluavtomatov.html рекомендую!

Щодо сайту виробника то в мене є сумніви, оскільки існує щей такий

http://patonweld.com.ua/poluavtomati-paton

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, akushnirenko сказал:

А какая более востребована по диаметру будет? у меня последнее время работы с тонким металом 1-2 мм, реже 3мм

В дома то користуюсь 1мм MagmaWeld, в сам раз підходить для таких товщин. А от на роботі приходиться зварювати 1.2 дротом різні товщини від 1 до 16мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, akushnirenko сказал:

 

А какая более востребована по диаметру будет? у меня последнее время работы с тонким металом 1-2 мм, реже 3мм

 

В табличці вказані параметри і рекомендовані діаметри зварювального дроту для поширених товщин сталей: S2.jpg

 

9 часов назад, Zhora сказал:

 

 На роботі використовуємо таку. По міцності близька до уоні13/55. На практиці на мій погляд зарекомендувала себе добре. По шву ще не рвало ніразу (зварював високовуглецеву мало леговану сталь 65Г і ій подібні).

 

Як далеко пішов прогрес...А я думав, що 65Г зварюється лише контактною зваркою )))) Як правило при зварюванні 65Г  її не рве по шву...тріщина утворюється поряд....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Rydik сказал:

Щодо сайту виробника то в мене є сумніви, оскільки існує щей такий

http://patonweld.com.ua/poluavtomati-paton

Бачив. Вони представляються офіційним диллером. Проте ціни надто низькі, і в каталозі присутній китайський хлам (краги intertool до патона відношення не мають)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, IMP сказал:

В табличці вказані параметри і рекомендовані діаметри зварювального дроту для поширених товщин сталей: S2.jpg

 

Як далеко пішов прогрес...А я думав, що 65Г зварюється лише контактною зваркою )))) Як правило при зварюванні 65Г  її не рве по шву...тріщина утворюється поряд....

Поряд рве чавун.. А скільки я варив ресорну сталь електродами по чорняку, то рве посеред шва і частіше всього при охолодженні. Пробував цл11 - получається краще, зламується при добрій нагрузці, і вже в цьому випадку понад швом...

І взагалі мова йшла про якість металу дроту. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Друзья, а что вы скажите о апарате ПАТОН ПСИ-160S? что-то цена на 200 кусается (((

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку