Vadym

Обережно, "емаль"!

36 повідомлень у цій темі

Отже, шукаючи хорошу універсальну чорну матову емаль, купив на пробу оце "чудо":

http://denber.com.ua/p253985265-kraska-metallu-3v1.html

Написано, що сохне за добу. Реально СОХНЕ! Але не полімеризується, плівка механічно схожа на засохлий сироп, навіть за три доби сколупується нігтем запросто. Що це за попандос, хто підкаже? Брак, підробка?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Vadym сказал:

Що це за попандос, хто підкаже? Брак, підробка?

Перш за все уважно перечитайте вимоги стосовно нанесення.... і чи дотримані були ці вимоги при фарбуванні. Особливо це стосується температурного режиму.

Як правило трапляються і подібні випадки. Припускаю, що з часом покриття полімеризується ...буває й протягом місяця часу :D Гірше, коли застосовують не рекомендовані розчинники. В таких випадках скоріше за все прийдеться знімати покриття і перефарбовувати.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дуже вимоглива при покрасці.

DSC09115.JPG

DSC09117.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, IMP сказал:

Перш за все уважно перечитайте вимоги стосовно нанесення.... і чи дотримані були ці вимоги при фарбуванні. Особливо це стосується температурного режиму.

Як правило трапляються і подібні випадки. Припускаю, що з часом покриття полімеризується ...буває й протягом місяця часу :D Гірше, коли застосовують не рекомендовані розчинники. В таких випадках скоріше за все прийдеться знімати покриття і перефарбовувати.

Які вимоги? Наніс сірником на знежирений шматок алюмінію. Все. Температура 20 градусів, сухо. Емаль була чорна, матова, не молоткова. Ніяких розчинників не використовував. Що ж не так? Там у них нписано, що остаточне висихання - 24 години. Воно не ліпиться, сухе зовні, але щоб емаль через 3 доби сколупувалась нігтем - перший раз таке...

Пробував загріти в духовці - нульовий ефект...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Vadym не спешите! Подобного рода эмали могут "сохнуть" до 10-ти суток при температуре выше 20-ти градусов. Проверено.
Тоже купил "3 в 1", универсально заточной покрасить, так упарился ждать. Зато реально крепкая.

Ещё бывают тексотропные эмали. Те внутри слоя вообще всегда мягкие.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Одессит сказал:

@Vadym не спешите! Подобного рода эмали могут "сохнуть" до 10-ти суток при температуре выше 20-ти градусов. Проверено.
Тоже купил "3 в 1", универсально заточной покрасить, так упарился ждать. Зато реально крепкая.

Ещё бывают тексотропные эмали. Те внутри слоя вообще всегда мягкие.

Ясно. Тобто, в унітаз... а шкода, сама поверхня виглядає дуже приємно. Такий рівномірний трохи блискучий мат, те, що я хотів... добре, що лише 250гр. купив, а не більшу банку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Одессит верно говорит. Мой друг прошлой осенью в прохладном гараже красил элементы рамы своего авто краской "3 в 1" ТМ "Текс". Через три дня краска продавливалась ногтем, через неделю - уже нет, а через 2 недели набрала такой крепости (при отсутствии хрупкости), что он был в полном восторге. Так что картина с этими "3 в 1" похоже идентичная: хочешь надежно, надолго и есть время ждать - пользуй, если времени "в обрез" - ищи другие варианты.
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Vadym сказал:

Отже, шукаючи хорошу універсальну чорну матову емаль, купив на пробу оце "чудо":

http://denber.com.ua/p253985265-kraska-metallu-3v1.html

Написано, що сохне за добу. Реально СОХНЕ! Але не полімеризується, плівка механічно схожа на засохлий сироп, навіть за три доби сколупується нігтем запросто. Що це за попандос, хто підкаже? Брак, підробка?

Технические характеристики:

- расход – 1 л на 8-12 м2 (1 слой);

- рекомендуемая толщина слоя – 40-60 мкм для каждого слоя;

 

40-60 мкм - это чуток тонированный слой.  Вопрос, какова у Вас толщина слоя была?! 

Неоднократно сталкивался с ситуацией "не сохнет". Точнее - дунул из краскопульта - высохло, намазал кисточкой или пожирнее дунул - сохнет очень долго... 

Может, и у Вас слой просто толстоват? там проблема в том, что сохнет сверху, пленка и дальше скорость высыхания резко падает. Вот и приходится сидеть и ждать.... доооолго... 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ОК, мужики, я все розумію! Шар був звичайний, такий самий, як фарбую ПФ-115 або чимсь іншим. ПФ-115 сохне за добу нормально. Але на мкм не міряв :)

Фарба або емаль, яка сохне, хай і до придатної твердості, більше трьох діб для мене - неприпустима розкіш. Мені не ворота фарбувати на дачі, а деталі та оптичні елементи під замовлення. Максимум - дві доби.

Доведеться знов шукати щось...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

kupit-emal-alpina-direkt-auf-rost-kiev-budgild-200x200.jpg

Спробуйте, менi дуже  сподобалась.Цiна трохи кусаэться ,але воно того варте.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Vadym сказал:

ОК, мужики, я все розумію! Шар був звичайний, такий самий, як фарбую ПФ-115 або чимсь іншим. ПФ-115 сохне за добу нормально. Але на мкм не міряв :)

Фарба або емаль, яка сохне, хай і до придатної твердості, більше трьох діб для мене - неприпустима розкіш. Мені не ворота фарбувати на дачі, а деталі та оптичні елементи під замовлення. Максимум - дві доби.

Доведеться знов шукати щось...

Задумчиво... А у меня тут как раз шкаф сушильный есть.... думал на продажу выставить.... 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Одессит сказал:

Ещё бывают тексотропные эмали. Те внутри слоя вообще всегда мягкие

Ну вообще то тексотропные краски это несколько иное, после высыхания (становления) они такие же твёрдые как и обычные. Тексотропность это свойство краски загустевать до состояния желе без высыхания (становления) и переходить обратно в жидкое после приложения механического воздействия. Эти краски не дают потёков, но и пульвилизатором не нанесёшь.

 Впервые сталкнулся с ними у Тикурилы.

2 часа назад, Vadym сказал:

Доведеться знов шукати щось...

Попробуйте найти "Изур" работает как отвердитель с большинством красок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Vadym сказал:

Мені не ворота фарбувати на дачі, а деталі та оптичні елементи під замовлення. Максимум - дві доби.

 Шукайте поблизу де є порошкове фарбування і пробуйте там розмістити замовлення. Чомусь мені здається що вам найкраще підійде фарба 9005 по RAL каталогу К7 мілкої структури ( її ще правильно називають — send) Саме цим колись фарбували деталі оптичних лінз ( і не тільки) плівкових фотоапаратів.

 

6 часов назад, Vadym сказал:

Такий рівномірний трохи блискучий мат,

Правильно називається — напівмат.....(з % співвідношенням блиску ) Справжнього глибокого мату добитись дуже тяжко.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
58 минут назад, Stebium1 сказал:

Эти краски не дают потёков, но и пульвилизатором не нанесёшь.

-Нанесешь, по дереву например есть лаки "для вертикальных поверхностей" они как правило тиксотропные и кистью никто даже не думает их наносить. Попробуйте наносить, Вам понравится :). Материал как раз разжижается при прохождении через дюзу и попадая на деталь загустевает, давая толстый слой без подтеков, особенно полезно для глянца.

 

По теме, хочу заметить, что многие материалы типа "все в одном" очень капризные и требуют очень тщательного вымешивания перед применением, для ответственных вещей сам старался бы избегать.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, Jonhson сказал:

Задумчиво... А у меня тут как раз шкаф сушильный есть.... думал на продажу выставить.... 

 

Круто! А я сушу в грилі мікрохвильової. Дуже зручно, одна/дві спіралі, таймер, температура для тієї самої ПФ115 хороша.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, IMP сказал:

 Шукайте поблизу де є порошкове фарбування і пробуйте там розмістити замовлення. Чомусь мені здається що вам найкраще підійде фарба 9005 по RAL каталогу К7 мілкої структури ( її ще правильно називають — send) Саме цим колись фарбували деталі оптичних лінз ( і не тільки) плівкових фотоапаратів.

Правильно називається — напівмат.....(з % співвідношенням блиску ) Справжнього глибокого мату добитись дуже тяжко.

Порошок - не варіант, фарбувати треба вибірково і дуже мало, зовнішні декоративні елементи.

Всередені оптичні поверхні аби не блікували, фарбую revell-email-color-008-black-matte.jpg

Виходить чудово, але для зовнішніх поверхонь поки що лише ПФ115...

А глибокий мат - не проблема. ПФ115 з сажею або НЦ лак з сажею. Але це теж тільки для внутрішніх поверхонь. Зовні має бути ДУЖЕ міцно та ДУЖЕ рівномірно пофарбовано. Вірю, що, можливо, отой Денбер за місяць всохне натвердо, але стільки чекати не можу. Нітроемалі, щоправда, є...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часа назад, Stebium1 сказал:

Попробуйте найти "Изур" работает как отвердитель с большинством красок.

Я не гуру в фарбах, але мій досвід такий. Якщо сікатив додано в фарбу виробником, то там його вже достатньо. Денбер про це пише, до речі. Додаси більше - зовні шар фарби висохне швидше, а всередині залишиться м'яким надовго. Це лажа, ІМХО.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Vadym сказал:

Круто! А я сушу в грилі мікрохвильової. Дуже зручно, одна/дві спіралі, таймер, температура для тієї самої ПФ115 хороша.

А я вот не уверен, что это хорошо. Сушильный шкаф имеет спирали внутри корпуса. Корпус прогревается весь, после чего греется и рабочий объем шкафа.  У меня была идея купить электродуховку недорогую настольную. Но, поработав немного с разными шкафами, отказался. Там ТЭНы внизу и вверху. Они работают с перегревом (греются часто до красна). В результате дают достаточно сильное ИК излучение, перегрев поверхности и нарушение процесса сушки.  Более того, частенько получалось, что снизу подгорало, а сверху еще сырое...  

Потому, имхо, сушильный шкаф - более правильно.  По крайней мере, это моя точка зрения.  

ЗЫ: а еще у меня есть классная электродуховка. Вещь! Есть только одна проблема - жена ругается! ;-) 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Vadym сказал:

Я не гуру в фарбах, але мій досвід такий. Якщо сікатив додано в фарбу виробником, то там його вже достатньо

Не стоит путать первичные сиккативы, предназначенные именно для ускорения высыхания, а не для полимеризаци. С вторичными, по другому их называют промоторы или отвердители, к которым относится и Изур. Эти вещества приводят именно к полимереизации всего объёма краски даже в закрытой посуде, превращая её в камень.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
53 минуты назад, Stebium1 сказал:

Не стоит путать первичные сиккативы, предназначенные именно для ускорения высыхания, а не для полимеризаци. С вторичными, по другому их называют промоторы или отвердители, к которым относится и Изур. Эти вещества приводят именно к полимереизации всего объёма краски даже в закрытой посуде, превращая её в камень.

Може бути! http://himproduct.com/uk/tovari/zatverdzhuvachi/izur/zatverdzhuvach-izur/

Але чи для емалі на основі смол "Денбер" воно придатне?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Vadym сказал:

Але чи для емалі на основі смол "Денбер" воно придатне?

А об этом я писал,

Работает сбольшинстом,

 

17 часов назад, Stebium1 сказал:

Попробуйте найти "Изур" работает как отвердитель с большинством красок.

это значит что нужно пробовать, но без гарантий.

Я его применял и с обычными красками и с автоэмалями, твкрдели все, но... нужно пробовать на небольшом объёме.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну що, колеги... 10 днів(!) Фарба, як була "живенька" всередині, так і лишилась. Пошукаю "Ізур", якщо не знайду, або не спрацює, на смітник піде. В гробу я бачив такі фарби...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Возможно это такой же случай как с аэрозольной краской newTon которая уже через несколько часов с виду сухая но не стойкая против механических воздействий, но через неделю сидит довольно крепко.. В инструкции же время высыхания 7-12 минут.. Вот как-то так..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Vadym сказал:

Ну що, колеги... 10 днів(!) Фарба, як була "живенька" всередині, так і лишилась

Возможно Вы взяли высокотемпературную, есть краски которым для полимеризации нужно 120 и выше. МЛ-МА становится при 137 и выше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Stebium1 сказал:

Возможно Вы взяли высокотемпературную, есть краски которым для полимеризации нужно 120 и выше. МЛ-МА становится при 137 и выше.

На жаль, ні. Ані в інструкції, ані в реальному житті нічого подібного. Загрівання в грилі, яке ЧУДОВО працює з деякими іншими фарбами та емалями, АБСОЛЮТНО не вплинуло на цей Денбер.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку