Дядя_Уеф

якими нитками та голками заставити Zinger або те що в мене е шити 12 слоїв тонкого брезенту?

35 повідомлень у цій темі

Почну так. Маю ось такій металлолом. Три штуки. Хочу одну з трьох навчити шити поплотніші тканини потовщими нитками. Яку маю перспективу? Яку нитку саме товщу буде тянути, щоб щільні тканини у декілька слоїв брало.

IMG_20170503_192854.jpg

IMG_20170503_192908.jpg

IMG_20170503_192953.jpg

IMG_20170503_193710.jpg

IMG_20170503_193329.jpg

IMG_20170503_193349.jpg

IMG_20170503_193406.jpg

IMG_20170503_193435.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трохи про себе. У ціх машинах розуміюся пагано. У жінки е сучасеий Pfaff,але він того що мені потрібно не тягне. Мжливо треба його вчить, та мені його ніхто не дозволить курочити. От і маю надію з допомогою знаючіх людей зробити брутальну машину з цого мотлоху. Спочатку з чого починати? Яки голки й нитки придбати?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Этими старыми "зингерами" и кожу шьют. По механике они прочные, а при ножном приводе так об усилии пробития можно не беспокоиться. ) Я конечно не спец и не могу сказать на какие издевательство рассчитан их челнок, но... Иголочку наверное нужно брать под необходимую по номеру нитку и потолще.

В теории ткань должно взять без проблем и во много слоев, но может придется поколдовать с прижимом лапки и так далее... В общем, нужно пробовать, так просто однозначно сказать сложно.

Змінено користувачем R2M2
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Дядя Уєф сказал:

У ціх машинах розуміюся пагано. У жінки е сучасеий Pfaff,але він того що мені потрібно не тягне.

Давайте зразу визначимось які тканини Ви бажаєте шити. Якщо скажімо брезент,тоді на жаль.

Машини які на фото і чудова Пфафф у Вашоі дружини не пристосовані для цього.Це машини побутового класу. І ніякими голками або нитками не навчите іх шити.Не пристосовані вони для цього.

Я б не гаяв часу а пошукав на просторах інету машину 22-го класу. Це промисловий аппарат,шиє все завгодно.Але він тільки прямострочний. Можна знайти саму"голівку" без столу в робочому стані по ціні брухту.

Пропонували мені десь півроку назад таку машину в робочому стані за 200 грн. Аби тільки забрав.

Будуть питання,будь ласка.:)

Змінено користувачем vlad69
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Згоден з vlad69 ,ніякі танці з бубном :),не навчать їх шити грубий матеріал.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую панове! Зрозумів. Бачив одну "голівку" 1022 за 300 гр. Наче недоліків не побачив. Займуся придбанням, а поки підкажіть на які голки і нитки  треба націлитися, щоб шити тканини типу армійської палатки? І ще, може з оцього мотлоху що у мене е, сберу одну машину, то яку максимально нитку і голку використовувати ?

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Настройка машины на кожу 

поставить мотор с педалью, чтобы руки освободить, ремень не на шкив машинки, а прям на маховое колесо надеть,( подобрать от стиралок подходящий плоский) это и скорость снизит, и крутящий момент добавит. 

Змінено користувачем newengine
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім гарного настрою. Зінгер як і 22 не передбачені для важких матеріалів але запас міцності у них колосальний. Шити будуть навіть 3мм. фанеру, питання як довго і якісно. Знайти живу 22 зараз проблемно , легше вже 862 . Шкода що автор не вказав що буде шити і в якій кількості бо від того залежить правильна відповідь.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Имею машинку  подольскую тот же Зингер шью на ней даже армейские ремни для этого нужны спец иглы по коже или переточить обычную под пику силы у нее хватает за глаза и чем толще материал то нужно другую прижимную лапку типа колесика себе делал самопальную но есть и завод

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, saks72 сказал:

Имею машинку  подольскую тот же Зингер шью на ней даже армейские ремни для этого нужны спец иглы по коже или переточить обычную под пику силы у нее хватает за глаза и чем толще материал то нужно другую прижимную лапку типа колесика себе делал самопальную но есть и завод

Есть еще тефлоновые лапки под такое дело, но колесико тоже нормально работает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, vivaia сказал:

автор не вказав що буде шити і в якій кількості

Шити хочу побутові речі для себе. Чохли до свого обладнання та авто (з армійських палаток). Джинси підремонтовувать задля себе інколи. Спецовку х\б ремонтувати. Рукавички шкіряні спецовочні (дуже швидко розлазятьця) по швах проходитись, щоб не розлазилися. Все для власного вжитку, але щоб товстими нитками міцними. На яку нитку націлюватися? Голки які примінити?

 

11 минуту назад, saks72 сказал:

 

Имею машинку  подольскую

 

А какой номер илы применяете? Какой ниткой щьете?

Еще интересно может кто знает по маркировке ниток и игл? Есть у меня иглы 100/16 и 110/18. Что это значит и под какую нить применяется?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

100-110 иглы под нить #30-#40. Зингер нормально сможет шить максимум нитью #20 и игла нужна 140, для кожи и толстых пакетов с заточкой острия LR или LL.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, vivaia сказал:

Знайти живу 22 зараз проблемно

Тут я з Вами абсолютно не згоден.

Іх з часів СРСР  залишилось як бруду.В кожній швейній майстерні це була машина №1.

Подивіться хоча б на ОЛХ скільки іх пропонують.

Недавно мій сусід по гаражу продавав 2 штуки 22-го класу. Стан новіх,з рідними столами,всі лапки в комплекті,приводні мотори Італія. Купили з Полтави,дали за кожну машину 2500 грн.

Це інформація переважно для автора теми. Так,для роздумів. :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, vlad69 сказал:

переважно для автора теми.

Дякую. Але в мене бідність сформувала такий хибний підход до любої справи, що треба усілякий мотлох узяти за ціною лома і з нього зробити. Дуже прикро , але це так.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Дядя Уєф сказал:

Дякую. Але в мене бідність сформувала такий хибний підход до любої справи, що треба усілякий мотлох узяти за ціною лома і з нього зробити. Дуже прикро , але це так.

Вы такой тут не один,я думаю таких нас здеся много)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не бідність формує підхід до справи а здоровий глузд .Почніть моніторити місцеві металоприйомки та швейні виробництва, заведіть знайомства з наладчиками швейних машин - знайдете все що забажаєте за ціною брухту .Ціни на олх не показник і зовсім не відображають реальної ціни.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

22-й в сравнении с отеми старыми чугуняками весьма сомнительный в преимуществах, разве что в вылете(проходном) и скорости шитья(постоянно вращающийся челнок).

Зингеру, он самый лучший из трёх, нужно добавить для шитья толстого жестче пружину на прижимную лапку, и еще как минимум промпривод с фрикционом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

чем искать машину 22 класа лучше обратить внимание на Текстимы. Какая- никакая, а всё-ж Германия. А они и с двойным транспортом есть, и с игольным продвижением, а цена не на много выше чем ухоженная 22 кл. или 1022 

9 часов назад, Дядя Уєф сказал:

Все для власного вжитку, але щоб товстими нитками міцними. На яку нитку націлюватися? Голки які примінити?

Ваши машинки со всем этим справятся. Настроить их, и вперёд! За промышленными можно стремиться если скорость нужна, или план гнать надо. Где- то читал, что скупают за безценок бытовые подолки и увозят их в Казахстан, в швейные цеха. Почему бытовые машины? потому, что дёшево и растаможка не нужна, а с пошивом они справляются на ура.

Змінено користувачем newengine
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вот, про Текстимы

post-40155-072010200 1428003340.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, jura-xm сказал:

Вы такой тут не один,я думаю таких нас здеся много)))

Так и есть... Если не больштинство, то добрая половина... А у кого все красиво, сытно и весело- те не ходят на такие ресурсы..)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
52 минуты назад, newengine сказал:

чем искать машину 22 класа лучше обратить внимание на Текстимы. Какая- никакая, а всё-ж Германия. А они и с двойным транспортом есть, и с игольным продвижением, а цена не на много выше чем ухоженная 22 кл. или 1022 

Ваши машинки со всем этим справятся. Настроить их, и вперёд! За промышленными можно стремиться если скорость нужна, или план гнать надо. Где- то читал, что скупают за безценок бытовые подолки и увозят их в Казахстан, в швейные цеха. Почему бытовые машины? потому, что дёшево и растаможка не нужна, а с пошивом они справляются на ура.

Я в свое время выбрал джаному бытовую. ))) Прада шил на ней мало. Чехольчики и мешочки для виноградного пресса.

Но выбирал в свое время долго и осознанно и только механику. Без всяких там электронных мозгов и прочего.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Yfowler сказал:

минимум промпривод с фрикционом.

       Да, так а какой надо ремешок применить. При ножном приводе там был шнурок из чепрачной кожи, соединенный скрепкой. Может теперь уже поумнее чего выдумали, или нет? Это сомое оно? На 1022 вроде клиновой текстроп. Что правильнее?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, newengine сказал:

лучше обратить внимание на Текстимы

Вы лучше цены на них для начала посмотрите.

 

7 часов назад, newengine сказал:

А они и с двойным транспортом есть, и с игольным продвижением

А оно автору темы нужно? Он ясно написал перечень работ,которые хотел бы выполнять.

Обычной прямострочной ему с головой хватит.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Дядя Уєф сказал:

       Да, так а какой надо ремешок применить. При ножном приводе там был шнурок из чепрачной кожи, соединенный скрепкой. Может теперь уже поумнее чего выдумали, или нет? Это сомое оно? На 1022 вроде клиновой текстроп. Что правильнее?

Клиновой Z станет. Можно чуть подправить шкив.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

гугліть "настройка подолки толстая".

подолка - машинка заводу ПМЗ, колишній філіал американської Singer.

вона в принципі розрахована на шиття побутових речей, типу білізни і одягу. якщо вам небагато шити то думаю вистачить її відповідно ціні - 300 грн/шт.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку