KOT_MA

Перспективы услуг металлообработки за границей

79 повідомлень у цій темі

Цитата

І в сеж таки? це закладено в них на наступний рік кінцево і офіційно чи "по воді вилами писано..."?

Це офіційно вилами по воді написано на наступний рік. Я не вникаю в таку інформацію вона мене стосується тільки вельми опосередковано - як популяція дельфінів в океані.
Ще раз повторюю - НІХТО не ПРАЦЮЄ за мінімальну зарплату. За мінімальну зарплату вам може портєр посидить в теплі на доброму кріслі з телефізором...  Може студентка морозиво по-продає після пар...

 

Цитата

як що хтось досягне їх майстерності то ,,туди,, їм не потрібно тут черга буде. обладнання

Трохи дивне порівняння... Чому не потрібно буде? Там теж буде черга, там теж будуть мікрони...

 

Цитата

Вопрос такой - чтобы народ понимал перспективы ... так сказать.

Ще раз повторюю - мінімальна зарплата, це "ПОДАТОК". І мало що має спільного з перспективами.

%% то вже інша справа. В Польщі вони не маленькі в порівнянні до якості життя, але мабуть офіційно менші ніж в Українію На Україні "апріорі" закладають що всі злодії і мають зарплату в конверті.
Так що %% податків може бути і мізерний. Маю товариша що при 80000тис грн платить податки близько 700грн

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 08.05.2017 в 23:44, Гараж 512 сказал:

в Украине возможностей заработка больше и проще .

 

 

Багато знайомих офіційно працює у Європі.Здебільшого - Польша, Германія, Чехія.

У кожного традиційно питаю про те, що аби вони так працювали, як вони наполегливо працювали закордоном, то заробили би ті самі гроші в Україні ?!

Усі погоджуються, що заробили би.

 :D

 

 

  

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я в Україні більше заробляю 'погодинно', але там нема таких обсягів.

махнув сюди щоб спробувати розкрутитись тут. прикинув, що рік піде на апаратуру і т.п. майже все прикупив і вже почав просуватись до діла....

коли приїхав, показував роботи потенційним замовникам - перспективи були добрі...

а насправді все виявилось на багато складніше.

юридична сторона - таки простіше, ніж у нас.

а от інше.

опис не металообробки

откати вищі чим у нас були при янику. у нас 10 відсотків, а тут 30.

ще деякі інші нежданчики з кришуванням. можна і без, але складніше.

ну і ніхто тут особо не горить з вами гру в конкуренцію устроювати. якщо в начальника є свій откат від поляка, то з чужоземцем він і розмовляти не буде.

 

працював на кількох фірмах по деревообробці і металообробці.

все заточено на будівництво і т.п. а будують тут шо йоли-пали.

те, що в мене вдома було гаражне хоббі - тут мене кормить.

починати металообробку тут, на мій погляд, буде дуже складно. 

зазвичай тут старі токарні пилом припадають. найбільше що тут роблять це перила і сходи. але їх самому потім і встановлювати потрібно.

в одного працвав, то в ного куча чпу-шок і т.п. звичайні токарні стоять без діла.

тут гаражні токарі в прольоті.

у нас їх в основному ремонт авт кормить.тут на сто є свої токарні. але ітам їм роботи мало.

а навіщо? старі машини коштують дешево. розборок валом.

основний напрямок - будівництво. все інше - на удачу, яка попою до вас

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку