povst

Лазерна порізка пластику

16 повідомлень у цій темі

Всім привіт!Займаюсь рекламою тому давно плекаю ідею зібрати самотужки установку для лазерної ЧПУ порізки пластику\алюмінію з китайських комплектуючих,пропоную тут зайнятись обговоренням цієї теми і ділитись власним досвідом,всім наперед дякую!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я как раз вчера провел пол дня выбирая диод для мини станочка, но если резать люминий то я так понимаю вы замахнулись минимум на СО2 и 150W ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

так CO2,станок повинен різати пластик хочаб до 6мм,і робоче поле  від 100х60см

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Опасная это для здоровья тема собирать мощные лазеры самому.

Резать алюминий это дорого. Трубка должна быть мощная. Хотя, смотря какую толщину.

В качестве кинематики могу порекомендовать этих ребят. Если решишь брать, но проблемы с таможней, пиши дам фирму которая из Китая товар таскает. Я у этих парней кинематику брал - более чем достойно сделано. Работает уже 2 года без проблем.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для порізки пластику до 6мм ( залежить від властивостей пластику )  60 ват CO2.

Для алюмінію взагалі CO2 не підходить, максимально гравірування по анодованому.

 

Змінено користувачем melgozan
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ніяким чином не намагаюся "підрізати крила", але  вибір напрямку руху повинен визначатися кінцевою метою:

- якщо мета - зробити щось своїми руками і отримати від цього задоволення - починаємо читати корисну літературу та купувати комплектуючі;

- якщо мета - отримати станок для заробляння грошей (які потім можна витрачати і на хоббі в тому числі) - краще шукати готовий станок.

До цих висновків я прийшов не на голому місці:

захопився токарним верстатом з системою ЧПУ, почав реалізовувати захоплення, досягнув очікуваного результату...

Але, якщо порахувати витрачені кошти - за них можна було купити готовий верстат, але ще є гора витраченого часу...

Я від процесу отримав задоволення, моя мета досягнута.

А Вам необхідно визначитись зі своєю метою і прийняти правильне рішення...

"Немає ліні, є мета, яка не приносить натхнення"

Змінено користувачем Ramzay
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну тут не всегда знаешь, где соломки подстелить. Мне тоже в свое время говорили, что готовое купить проще. Но потом получилось что готового купить нельзя, а делать никто не хочет. Никто это не то чтобы дядька из соседнего двора - китайцы в том числе.

И тут бац, а опыт есть. Магазины прибиты, LinuxCNC, Arduino, PLC освоены. Бери да делай, никаких проблем.

По поводу денег тут тоже когда как. Я вот сейчас намоточный станок делаю. Готовый такой $5К, у меня больше $900 пока не получается.

ИМХО, povst, дорогой. Есть желание делать - бери и делай. Да, по началу выйдет криво, дороже чем могло бы, дольше чем могло бы, что-то спалишь само-собой. Зато я не знаю людей, которым бы не пригодилось умение создания автоматики.

И то сказать, ты же не один))) Подскажем, научим, ну и прикольнемся когда-никогда (извини, традиция).

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую за коменти!Ідея робити самому виникла після отримання достатнього досвіду в монатжах автоматики,тай збірка своїми руками це така собі альтернатива кредиту,бо готовий СО2 з потрібними мені параметрами коштує десь від 3-4 к$,я таких грошей не маю...

 

Змінено користувачем povst
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

CO2, трубка 158w, на 80%-х спокойно режет акрил 20мм за 1 проход. По своему опыту могу сказать что поля 1,25х1,25м более чем достаточно, практически для любой работы. Сам работаю на 1,3х2,4м, примерно 50% стола почти никогда не задействовано... Для каких конкретных целей хотите собрать станок если не секрет? )))

Змінено користувачем DimoR
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за інформацію,оснване завдання виготовлення реклами(тобто порізка акрилу)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 28.12.2016 в 02:20, melgozan сказал:

Для алюмінію взагалі CO2 не підходить, максимально гравірування по анодованому.

Хм дивно, як ми ріжемо алюміній до 5мм на СО2 лазері...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всем привет. Подскажите пожалуйста, какой мощности лазера будет достаточно для резки алюминия толщиной 1мм?

за ранее спасибо

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У нас на работе лазер на 3о Ватт. Алюминий 1мм режет за пару проходов. Думаю 6о Ватт должно хватить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо. А линия реза красивая получается?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не очень.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Руслан Ф сказал:

 

У нас на работе лазер на 3о Ватт

 

А под каким обдувом режете, если не секрет?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку