iYura

Безкоштовні вебінари "Autodesk"

6 повідомлень у цій темі

За 48 годин закінчуємо реєстрацію на серію безкоштовних вебінарів "Autodesk Fusion 360 для 3д-друку".

Включився це робити бо адитивні технології важливі а також щоб наступний RepRa був ще цікавішим.

Хочете навчитися моделювати, або знаєте людей хто хоче поглибити знання про 3д друк — відправляйте на курси. І ще, як на мене не ключова перевага, але буде електронний сертифікат про закінчення. 

https://forums.autodesk.com/t5/community-events/seriya-vebinariv-pro-autodesk-fusion-idealniy-sapr-dlya/ec-p/12718584#M11

1

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, тут украинский "Аутодеск" проводит пару семинаров:

5 причин почати використовувати Autodesk Fusion вже сьогодні! - регистрация

Доповідач: Дмитро Мухін – Менеджер україномовної спільноти Autodesk, авторизований викладач Autodesk Inventor та Fusion.
Вебінар відбудеться о 17:00, 26 червня 2024 року.
Деталі та реєстрація за посиланням: https://autode.sk/45oxMFD 

Особливості налаштування шаблону та виконання креслеників деталей в Autodesk Inventor - регистрация

Доповідач: Олександр Черніков – Доктор технічних наук, професор кафедри Комп’ютерної графіки Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. Учасник програми Autodesk Expert Elite.
Вебінар відбудеться о 17:00, 27 червня 2024 року.
Деталі та реєстрація за посиланням: https://autode.sk/4ejjytH  

По предыдущему семинару по "Фюжну" они выдают сертификат про участие, и выполнение заданий. В прошлый раз его получили 60+ человек

Фьюжн имеет беслпатную для хоббийного использования (до 1000 уе) лицензию. Минимальный комп должен иметь вин10, на вин7 не работает, к сожалению. На линухе работает с "особенностями".

2

Поділитися повідомленням

Программу дадуть безкоштовно чи як ? Бо я скачав був перед війною программу Autodesk Fusion 360 почав був її вивчати працювати а потім воно все кудись поділось спочатку воно не відкривалось, потім відкрилось я трішки по вивчав і знову не відкривається- виїжджає вікно 

There was an error while logging in to Fusion 360.
Follow this Support Article for possible solutions to this login issue.  І все щоб я не робив нічого не виходить. Багато разів відкривав суппорт артікль та так нічого і не вийшло саме головне щоб дали скачати программу лицензійну або ще там якусь бо без неї печально дуже. А программа просто супер навіть краща або така ж як "солід воркс". Дуже хотів би мати таку або "авто кад"

0

Поділитися повідомленням

@дублер

Мне сращу дали "персонал" лицензию Фужн.

Если не выходит думаю надо на их форум в раздел спросить

Еще Дмитрию Мухину можно в личку написать - он администратор юа-сообщества

0

Поділитися повідомленням

Дякую спробую може й вийде.

0

Поділитися повідомленням

, дублер написав:

Программу дадуть безкоштовно чи як ?

Слава Україні!

Дійсно краще задати питання на форумі, тоді я і багато інших учасників спільноти зможуть це побачити і дати відповідь: https://autode.sk/3CUkPGn (у відповідний розділ). 

Я не зможу дати відповіді без уточнюючих питань на інші запитання (рекомендую написати на форумі у відповідну гілку), але на це питання дам відповідь. Є платні підписки на Autodesk Fusion, а є безкоштовні. Я проводжу активності спираючись на те, під яку аудиторію їх роблю. наприклад минула активність, про яку писав Юра в першому пості, була націлена на мейкерів. Так як переважна частина мейкерів роблять щось для себе, або без прибутків (умовно), то я робив з нахилом на ті можливості Autodesk Fusion, котрі є у безкоштовної версії Autodesk Fusion for personal use (не для комерційного використання).

1

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку