Vitamin-C

Порошкове фарбування металу

94 повідомлення у цій темі

, Karmadon написав:

Она отлично удаляется смывкой краски, я делал это десятки раз.

А можно уточнить как марку смывки, так и краски, а то у меня не всякая краска и не всякой смывкой смывается ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Ar4 написав:

Их миллион, а на ошибку права нет, можете указать на проверенный вариант для порошковой окраски? Спасибо.

Це найкраща для застосування під порошкове фарбування http://www.tiger-coatings.us/fileadmin/user_upload/downloads_us_new/product-data-sheets/tiger-drylac/special-products/Epo_Strong_Series_93-70080_Epoxy_Repair_Kit.pdf  але й вона дає усадку після полімеризації. Не слухайте тих, хто пропонує вам використовувати автомобільну !!!шпаклівку. При правильній тенології порошкового фарбування вона не витримує температури циклу полімеризації. Крім того, люди, які пропонують автомобільну шпаклівку з алюмінієвим наповнювачем не пробували її на токопровідність, а це також має вплив на адгезію фарби. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

А можно уточнить как марку смывки, так и краски

 

У нас в строймаркетах только одна смывка продается СП-6.

А краски многие пробовал, еще ни одна не устояла :)

Правда, бывает, что пару раз надо мазюкать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

У нас в строймаркетах только одна смывка продается СП-6.

А краски многие пробовал, еще ни одна не устояла :)

Правда, бывает, что пару раз надо мазюкать.

За свою практику довелося бачити/пробувати багато порошкових фарб (від звичайних епоксидних до брендових архітектурних з сетрифікатами QUALICOAT), а також довелося перепробувати багато різних змивок. Шукав змивку, яка фізично розчинить !  порошкове покриття. В результаті дійшов таких висновків:

— поширені змивки з госпмагів (СП-6; СП-7) зможуть "підірвати" лише деякі порошкові покриття, та й то, нанесені з відхиленням від технології;

— колись попадалась непогана змивка, яка мала назву "Вандал", але склад її невідомий і випускалась вона якось в напівлегальний спосіб (ніякої інформації про продукт, лише покупка...) Львів'яни  пропонують подібну імпортну, але ціна на неї досить висока.... ну і ще деякі ньюанси;

— жодної змивки, яка знімає порошкове покриття не існує ( в крайньому разі мені не попадало). Є лише змивки, які підривають фарбу, після чого її потрібно знімати механічно. В разі, коли не встигнеться зняти підірваний слой фарби і він осяде знову на поверхню металу, видалити повторно її виявиться  досить проблематично.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 09.05.2017 в 20:56, Vitamin-C сказал:

...фарбую порошковою фарбою....

Добрий вечір. На ваших фотографіях є пофарбовані порошком циліндри мотоцикла.

Підкажіть будь ласка  , як фарба тримається на них , адже вони розкалені постійно !

І чи таки краще буде порошкова покраска для цих цілей , порівняно з жаростійкою з балончика. ?

Саме зараз потрібно таке зробити... Тому стою перед вибором.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Tehnar написав:

Добрий вечір. На ваших фотографіях є пофарбовані порошком циліндри мотоцикла.

Підкажіть будь ласка  , як фарба тримається на них , адже вони розкалені постійно !

Хоть це звертання наче і не до мене, але спробую пояснити. Циліндри пофарбовані ТЕРМОРЕАКТИВНОЮ порошковою фарбою, яка витримує робочу температуру. Якщо більш науково то даний вид фарб описаний тут http://rashod.at.ua/blog/tekhnologija_poroshkovogo_farbuvannja/2016-06-15-1076 Термопластичну порошкову фарбу використовують в Україні  мабуть лише декілька процентів від загального використання порошкових покриттів.

  Якщо простіше і в двох словах, то різниця між ними така, що при нагріванні термопластичного покриття до відповідної температури воно розм'якає, а при охолодженні знову набирає попередній вигляд, а термореактивне покриття так і залишається твердим включно до температури деструкції (згоряння)

 Фарби з балончиків (включно всі) мають гірші фізичні властивості, як від аналогічних рідих фарб, так і від порошкових. Єдиний плюс — мала фасовка і простота нанесення (не потрібне обладнання)

 

  P.s.       Думаю, що мене не поб'ють, що я втрутився у дискусію ))) ...просто маю трохи розуміння в цих питаннях.9_9

Змінено користувачем IMP
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Думаю, що мене не поб'ють, що я втрутився у дискусію )))

Певно, що ні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

...просто маю трохи розуміння в цих питаннях.9_9

Я Вам дуже вдячний за розяснення. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 часов назад, Ar4 сказал:

Их миллион, а на ошибку права нет, можете указать на проверенный вариант для порошковой окраски? Спасибо.

Их совсем не миллион, а всего пару вариантов. Обычно их продают те же кто и краску. Я, конечно же, могу спросить когда повезу свои изделия на покраску. Но это не скоро. Если срочно, быстрей будет позвонить продавцам.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 часов назад, IMP сказал:

Це найкраща

Спaсибо!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кстати очень классно выходит красить порошком вело рамы, пробовал очень понравилось! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пацаны принимайте в свои ряды. Купил себе установку для порошковой покраски kremlin-sames eurotec 400

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, VanHelsing404 написав:

Купил себе установку для порошковой покраски kremlin-sames eurotec 400

У вас видно серйозна виробнича програма, або наміри. Дану установку можна віднести до європейських, брендових зразків.

Вітаю.

Змінено користувачем IMP
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, IMP сказал:

У вас видно серйозна виробнича програма, або наміри. Дану установку можна віднести до європейських, брендових зразків.

Вітаю.

 Спасибо. Скорее намерения, буду в гараже играться. Сейчас стоит вопрос с печью запекания

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година назад, VanHelsing404 написав:

 Спасибо. Скорее намерения, буду в гараже играться

Для гаража можна було б і щось попростіше взяти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 часов назад, IMP сказал:

Для гаража можна було б і щось попростіше взяти.

Не спорю. Но хотел качественную установку. Я думаю это не то на чем стоит экономить. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мы вот начали брать краску у Лаковер. Совсем недавно. Вроде ниче так пока. Краска хорошая и цвета те, что надо, и сертификаты есть. Может кто с ними работал и расскажете больше о их краске или посоветуете что-то другое?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20190220_184215.jpg

IMG_20190220_111841.jpg

IMG_20191109_191809.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG-1369485197b658b6b9772f4295e87a19-V.jpg

IMG-b3e4239379ca7ecd7be8d3e4fe06c677-V.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку