zinomorf

Настільний токарний міні станок із координатного стола

5 повідомлень у цій темі

Доброго дня спільнота.

Зараз проектую токарний станочок із координатного столика. Див. прикріплені картинки.

Вже виготовив передню бабку. Фото згодом. За основу станини взято П-подібний швелер 160 мм ширина та 500 мм довжина.

Хочу почути думку спеціалістів як краще все це облагорордити, щоб можна було точити сталь. Пробував точити алюміній.

Точить але грязно. В очевидь не вистачає жосткості передній бабці. Вал із патроном кріпиться на чотирьох шпильках 8 мм та фіксується на висоті десь 100 мм на рівні різця який кріпиться на координатному столі. Можливо треба вал з патроном посадити не на шпильки а на кусок сталевого бруска і стянути шпильками до станини. Це збільшить жосткість ? Патрон 70 мм маленький якраз для таких цілей, але є одна проблема. Це кулачки до нього. Зара є тільки зворотні. Може хтось щось таке зустрічав у природі ? Чи може виготовити ?

 

Я планую у цій темі описувати всі етапи розвитку станочка на основі такої їдеї. Чекаю від вас допомоги та корисних порад.

 

images.jpg

Змінено користувачем zinomorf
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если хочеш фрезировать метал делай бобольше жёсткости ,жёсткость ето все

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 27.12.2016 в 11:05, zinomorf сказал:

Зараз проектую токарний станочок із координатного столика.

Яка взагалі мета цього проекта? Ідея якась мертвонародженна. Алюмінієва цяцька не годиться відразу. Патрон 70мм? Що це за патрон? Я на 80мм вже два роки не можу кулачки знайти, а ви кажете на 70...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Координатний столик - не цяцька а навіть дуже пристойна річ. Все зроблено якісно. Литий дюралевий корпус. Жостка посадка пазів із регулюванням. Мені не потрібно точити деталі 300 мм чи обточувати колеса від машин. Це настільний інструмет для домашнього використання. Втулочку проточити, ручку до напильника виготовити, оську до велосипеда зробити. Проточити ламелі електродвигуна на 12-ть воль і таке інше. Я бачив як цей координатний столик використовували на токарному по дереву і обточували стальні заготовки. Досить все класно працювало. Також в парі із токарником на одній станині буде ще маленький фрезерний який теж буде використовувти цей координатний стіл.

 

Зараз шукаю кусок залізяки, щоб посадити передню бабку на неї для збільшення жоскості. Бо на шпильках її точно не достатньо. Впираючись в торець вала різцем зараз прогин вала десь до 2 мм. Коли перероблю зніму відео як він точить.

А патрон мені такий попався 70 мм. Сам не знаю, що це і із чого він. В ГОСТі не знайшов таких та і у неті про них майже нічого нема. Кулачки я порівнював із 80-тим патроном вони менші, і грибінка має більший крок у 80-ці. Виготовлення кулачків не має великої складності маючи токарний або фрезерний верстат. Нажаль пока що у мене ні того ні того немає (в процесі створення). А знайти майстра який би хотів із цим повозитися поки що не знайшов.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Видео не мое, но присмотритесь как можно на коленке сделать 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку