фрезерний антикварний

29 повідомлень у цій темі

9 минут назад, ALTOS сказал:

ці верстати зроблені на століття. при належному догляді будуть працювати не одне покоління.

Та хто б сумнівався... Я постійно користуюсь ножицями з портретом імператриці та написом "ЛІТОЙ СТАЛІ", від діда в спадок отримав разом з іншими антикварними речами а-ля розводним ключем з написом "АРТЕЛЬ №4 МЕЛИТОПОЛЬ" тощо, але ж це не нормально...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Як не смішно то лунає, але ваш приклад з хірургічним інструментом геть зовсім не доречний. Доводилося мені чути про одного дядька, що п'ять років вчився у якихось дикунів, які досі живуть в палеоліті посеред джунглів,  правильно колоти каміння, щоб отримувати однакові трісочки. Тепер цей дядько - дуже поважний і всесвітньо відомий виробник спеціальних скальпелів для мікрохірургії ока, на леза котрих йдуть ті самі кремневі чи обсидіанові трісочки з ледь не мономолекулярною ріжучою кромкою. 

 Чи може зараз хтось зможе зробити клепаного жаротрубного котла високого тиску, щоб не травив пару? - а колись то була звичайна така собі рутинна операція.

изменено

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

розібрав, почистив і був приємно вражений. власники були тямущі. місцями збереглося промислове шабріння, вал без подряпин, втулки нормальні. жити буде.viber image3.jpegviber image.jpegviber image1.jpegviber image2.jpegviber image4.jpegviber image6.jpeg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

а я його сьогодні помацав☺

покажіть фото пофарбованого

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Состав пользователей скрыт так как этот форум анонимный.