Labrador

16Б16 КП ремонт, востановление

59 сообщений в этой теме

))) Ну если об этом уже и в прозе пишут то нужно над этим посерьезней задуматься:)

Но пока все работает ну почти все)), как говориться "НЕ ВОРОШИ ЛИХО ПОКИ ТИХО", еще поработаем  пусть станок себя немного отработает))

0

Поделиться сообщением

маю 16б16кп  в класному стані ! Рік 1988 купляв з рук .

Чому при нормальній роботі станка хочется частотнік ?

Мене влаштовує на 100 процентів !!!

0

Поделиться сообщением

#7361 Опубликовано: (изменено)

15 минут назад, artyr2112 сказал:

@artyr2112 маю 16б16кп  в класному стані ! Рік 1988 купляв з рук .

Мене влаштовує на 100 процентів !!! 

Часто це обумовлюється відсутністю 3х фаз,або повністю убитою коробкою швидкостей,як механічною так і АКС,АКП .Не секрет що існують моделі коробок швидкостей які навіть в новому стані не дуже добрі і сипляться часто,от народ і майструє під частотник ,до речі-непогані результати виходять з під рук гаражних майстрів.Маю два станки з АКС але і 3 фази також маю,проблеми були з АКС ,одна з них нервів багато забрала але поки що не планую зайнятися переобладнанням під  частотник.

Изменено пользователем VAD-VAR
0

Поделиться сообщением

#7365 Опубликовано: (изменено)

28 минут назад, artyr2112 сказал:

Тут ключова фраза"при нормальній роботі"

28 минут назад, artyr2112 сказал:

маю 16б16кп  в класному стані !

Оооот!Якщо ще і токар(той що працював перед Вами)"був в класному стані"слідив за маслом,фільтрами,електрикою,і в загаллі мав голову на плечах,і Ви робите те саме,тоді станок в принципі повиненн працювати нормально.Ну таке бувае дуже рідко,і не зважаючи на те що це був самий дорогий станок СРСР в своїй категорії, дуже багато з них стояли в углу цеха і припадали пилякою із за поламаної коробки АКС,як раз в такому стані я і взяв свій станок.

І ще завдяки трьох позиційнму перебору 1:1 1:4 1:16 частотник легко перекриває всі діапазони швидкостей,а якщо ще й 220в(як у мене) то тут в загалі без вариантів...

Изменено пользователем Перебор
0

Поделиться сообщением

3 часа назад, Labrador сказал:

IMAG0099.jpg

Дякую, що відгукнулися!  

Це моя єлектрошафа, там де ряд релюшок внизу с права має бути те що керує тормозною муфтою. Зробіть будь ласка фото тої релюшки ак вона вигляда.

Як довго у вас цей станок,  по єлектриці бувають проблеми? Цікавлять оті релюшки, що знизу бо я за пів року роботи вже майже всі поміняв). 

P. S.  Зі святками вас!!!

Ага є там якась штука навіть з регулятором якщо я непомиляюсь. Добре я зрозумів до чого дивитись і детально постараюсь пофоткати. Грубо кажучи я ним часто користуюсь 2 роки за цей час згрорів мотор подачі масла на електромуфти іто по причині шо в нього попала вода, якось перестала світити лампочка просто біля запобіжника відгнив дріт. Також була проблема коли мотор запустивя включав обороти мотор зразу виключався просто кінцевик який мавби спрацьовувати при відкидані кожуха на патрон заглючив просто закоротив 2 дроти все працюе

0

Поделиться сообщением

Якось так я робив би заміну лінії затримки. Діод будь який із струмом від 1А, змінний резистор 4,7-10кОм, після пайки при крайньому верхньому положенні повзунка змінного резистора, подати на вхід(виводи 70 і 72) 24В, після чого через кілька секунд на виводі 73(всі позначення згідно рідної схеми станка) повинен з'явитись мінус(між 70 та 73 підключаємо мультиметр, лампочку невеликої потужності на 24В, тощо.) Якщо все працює змінним резистором виставляємо затримку в 2-3сек і монтуємо в щитову. Виводи 70 та 73 до 11 та 10 виводів реле К11 відповідно, вивід 72 до виводу 4 реле К6. Також "продзвонити" чи підключений вивід 6 реле К6 до виводу 11 реле К11, якщо ні, то відновити з'єднання.

Э53-502_000_000.png)

0

Поделиться сообщением

2 часа назад, Curandero сказал:

Ок, припустимо, і навіщо головному приводу реле часу?

П. С. 16-ту серію бачив в роботі, сам не працював, на даний час є теоретичний доступ лише до вірменина 16-ої серії, але думаю що ви занадто згущуєте фарби довкола того реле часу.

На 16к20 те реле відповідає за затримку пуску головного двигуна...

0

Поделиться сообщением

@Перебор , да, спасибо всё супер,  вот только недавно случайно обломалась трубка СОЖ,  никак не вернусь к ней чтобы починить. Ну там ещё пару мелочей - из-за установки линеек для DRO пришлось временно открепить подготовку воздуха для ЗБ... 

Сейчас главная задача не дать мастерской уйти в минус градусов,  морозы ого-го! 

0

Поделиться сообщением

незнаю у якого токаря він був!! Купляв у перекупів . Так по поводу 220 V  я згоден.

Для цікавості тут всі власники такого станка у кого ..Російський .. патрон ? Чи тут тільки гурмани поляків ?

Чи хтось поставив 250 патрон ?? І у кого є 200 патрон 4 кулачковий ?

що це був самий дорогий станок СРСР в своїй категорії,

звідки такі факти ?

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу