Labrador

16Б16 КП ремонт, востановление

127 повідомлень у цій темі

1 минуту назад, Lazarus сказал:

разница по креплению в колодках. Вот как по вашему простому токарю вкурить что к чему чтобы запустить станок в случае его остановки

як я вже висік для себе - реле потрібно мати хоча б одне про запас

як визначити кріплення - хоча б візуально - це по-перше, а по друге - я написав вам точне маркування потрібних реле. по-третє - в електросхемі зазначено найменування контактів, які повинні бути на реле (реле взаємозамінні)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Были неисправности когда не запускался (реле 5) и когда не тормозился шпиндель при выключении рукоятки управления шпинделем (например чтобы замерять деталь)  реле на 24v а сейчас не включается 8 скорость АКП из-за сломанного контакта на галетнике.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Согласитесь - станок 16б16кп очень хороший по всем параметрам но только когда он стоит рядом с 1м63 а в одиночку тяжеловато ему в мастерской...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Lazarus сказал:

Были неисправности когда не запускался (реле 5) и когда не тормозился шпиндель при выключении рукоятки управления шпинделем (например чтобы замерять деталь)  реле на 24v а сейчас не включается 8 скорость АКП из-за сломанного контакта на галетнике.

в паспорті є опис роботи, є схема увімкнення муфт, а в електросхемі є схемі задіяних контактів в реле, задіяних муфт в акс, і задіяних контактів в перемикачі. це все в сумі дає змогу розібратись. якщо маєте змогу - запросіть електрика, щоб вам пояснив систему, якщо потрібно - занотуйте особисто для себе основні моменти. я і сам в електриці доволі таки л*х. але як показав досвід, працюєш на верстаті - мусиш могти обслуговувати хоча б самий мінімум усіх систем. мені чудово допоміг молодий хлопчина, якому 27 років. а мені зараз 23

в мене була саме така проблема - двигун запускався, шпіндель не крутився. муфти не затискались - була проблема в реле 6. насправді у ввімкненні передачі задіяні і реле 5 і 6.

немає під рукою паспорту - не хочу бути голослівним, досконало все не памятаю

памятаю, що здається 4 реле відповідає за двигун М1. реле номер два і три - за рукоятки увімкнення шпінделя S8 та S9 (на ПБ та на фартуку)

зараз у мене теж шпіндель іноді не гальмується, або гальмується з затримкою. тепер буду знати, що це через реле 24В)

взагалі я хотів розібратись у цьому, і замінити реле 5 та 6, але все не дійдуть руки. один раз "дійшли2 руки - придбав два реле, маркування вірне, 110В. ставлю - не працює, а натомість реле беззупинно перемикається з такою швидкістю, що звук наче на сигналізаціях "тріщалка". виявилось - придбав реле постійного струму. після напису 110В була просто риска "-". це означає постійний струм. як ще зрозуміти - там була зазначена величина герц. в змінному струмі, наскільки я знаю - цього немає

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Lazarus сказал:

Были неисправности когда не запускался (реле 5) и когда не тормозился шпиндель при выключении рукоятки управления шпинделем (например чтобы замерять деталь)  реле на 24v а сейчас не включается 8 скорость АКП из-за сломанного контакта на галетнике.

і ще одне. гальмування відбувається муфтами 5, 6, 7.

сім - чисто гальмівна муфта. знаходиться на лівому торці акп, ззовні коробки.

коли вмикаєте ручку в середнє положення стоп - вмикається три муфти, а коли шпіндель зупинився - 5 та 6 муфти вимикаєть, а муфта 7 залишається увімкненою, щоб шпіндель випадково не почав обертатись.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На счет торможения шпинделя, - хочу добавить что (по совету друга) я еще и перепаивал два кондера электролитических которые стоят на плате задержки в последствии чего на станке начал полноценно тормозится шпиндель (например вовремя нарезания внутренней резьбы в упор) время торможения даже можно регулировать переменным резистором который на той же плате и установлен.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Lazarus сказал:

Согласитесь - станок 16б16кп очень хороший по всем параметрам но только когда он стоит рядом с 1м63 а в одиночку тяжеловато ему в мастерской...

так, справді чудовий станок. дуже мені подобається. але які мінуси мене дуже обтяжують - при стандартному наборі шестерень гітари він не ріже 18 ниток на дюйм, здаєть 11 не ріже теж. там взагалі 14, 16, і 20 відразу. а шестерні на нього знайти майже неможливо (я досі не знайшов потрібні). на заводі в моєиу місті можуть зробити. 500грн штука...

не працював ніколи на 1М63, навіть не мав честі бачити вживу. працював лише за 16Д25, як я і казав. от його б я хотів в пару для мого.для обдирання, габаритних деталей, та більш силових операцій. доречі і ті дюймові кроки він ріже без перелаштування гітари

ще був би згоден на 1к62 (всі його хвалять), або на 16к20, чи також 16д20

адже на 16Б16КП мені шкода знімати за раз багато металу. максимум 2мм, лише іноді - 3. та і немає у мене інструменту, який би витримував таке навантаження, і не переходив на силове різання (коли метал радше витискає, ніж ріже). та не в цьому суть

знімати шари металу на ньому довше, сверлити - довше, а робити деталі з шестигранника взагалі шкода

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Lazarus сказал:

На счет торможения шпинделя, - хочу добавить что (по совету друга) я еще и перепаивал два кондера электролитических которые стоят на плате задержки в последствии чего на станке начал полноценно тормозится шпиндель (например вовремя нарезания внутренней резьбы в упор) время торможения даже можно регулировать переменным резистором который на той же плате и установлен.

це дуже корисна інф-я. якщо можна - розкажіть детально, занотую собі на майбутнє

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как объяснил мне друг который занимается ремонтом бытовой электротехники конденсаторы которые используются в блоке электронной задержки С1 К50-50мкф и С2 К50-200мкф со временем теряют свои свойства и получается что вся плата некорректно работает то есть как я понял не включает электромуфты на время достаточное для эффективного торможения шпинделя. Извините что не научно объяснил но на собственной практике могу сказать 100% что замена данных конденсаторов + реле 24V на новые реально помогла решить проблему. Теперь нарезание резьбы в упор для меня стало не мучением а очень интересным и захватывающим занятием:):):) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, Lazarus сказал:

.

мені цього достатньо, дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Володимир Фещук сказал:

не бачив ні разу 16б16 єреванського

вот для примера. на старом чипе я когда-то об этом показывал один из этих. 

Фото0770.jpg

1494975048369_bulletin.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня на работе стоят два станка 16Б16КП Средневолжский а 2-й Ереванский, на нем нет таблички с названием  но по моему маркировка 16Е16КП. На Ереванском АКС работает изумительно лет 5 назад перематывали электромуфты и больше никаких проблем с ним небыло. А на Средневолжском АКС меня уже достала (при том что коробки идентичны 109-6 3) во первых зубчастые ремни дают шума больше чем клиновые, а во вторых воют шестерни в АКС и ничего не могу с этим поделать. Сначала я грешил на выработку в шестеренках (АКС была не в лучшем состоянии) и была куплена еще одна б/у. коробка где шестеренки были уже нормальные, но выть коробка не перестала (все подшипники были заменены) Может кто сталкивался с такой проблемой и может что-то подсказать?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на моём зубчатый не шумит. может у вас там что-то не так.
у меня есть видео на канале где я демонстрирую разгон-торможение, попробуйте там услышать звук ремня.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у мене ремені дають звук, але від доволі тихий. а акс взагалі не чути

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, bioname сказал:

на моём зубчатый не шумит. может у вас там что-то не так.
у меня есть видео на канале где я демонстрирую разгон-торможение, попробуйте там услышать звук ремня.

скажіть, а як у вас працює гітара? моя так гучно працює, жо жах. аж не хочеться зайвий раз працювати з подачею

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трохе шумно. Но у станка есть подачи ремнём - это привилегия "А"-станков 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 13.09.2017 в 21:25, Володимир Фещук сказал:

був би дууже вдячний

не відмовився б і від розмірів ременів, і від ваших коментарів з приводу того, як працюється

фото №1 шкиів двигуна Ф120 профільА

фото №2  шків АКС ведений Ф140

фото №3 шків АКС ведучий ф180

фото №4 шків шпінделя Ф180

Як на мене то шківи двигун-АКС краще було б зробити або чотири колії або якщо три, то профіль В, тяжко їм при реверсі. Шківи АКС-шпідель краще зробити меліметрів на 10 більше або меньше. при такому розмірі шківів на мому станку ремінь1950мм замалий ледве натягую при піднятий АКС (недобре підшипникам), розміром 2000 завеликій а серединки кажуть немає.

По роботі порівнявати немаю з чим але мене цілком влаштовує)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, bioname сказал:

Трохе шумно. Но у станка есть подачи ремнём - это привилегия "А"-станков 

якої моделі у вас станок?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Labrador сказал:

.

 

дуже вам дякую! це вже багато для старту

я так вже бачу для себе - шків шпінделя 100% доведеться виготовляти самому

підкажіть будь-ласка розмір меньших шківів

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Володимир Фещук сказал:

якої моделі у вас станок?

16Д16А у меня. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Володимир Фещук сказал:

 

підкажіть будь-ласка розмір меньших шківів

Якіх саме? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, Labrador сказал:

Якіх саме? 

двигун-акс

тобто не шківів, а ременів

Змінено користувачем Володимир Фещук
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Володимир Фещук сказал:

двигун-акс

тобто не шківів, а ременів

Могу сегодня к концу дня померять

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 часа назад, Володимир Фещук сказал:

двигун-акс

тобто не шківів, а ременів

На мому 975

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А в мене таке питання,  хто стикався з гідким стрикотанням розподільнка того,  що на масляному баку якій йде на АКС?  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку