vaycartana

Портативний розточний верстат

19 повідомлень у цій темі

#356715 Опубліковано: (змінено)

 Нарешті дійшли руки зібрати собі переносний розточний верстат, за базу взяв якусь стару англійску модель, відео якої я бачив на youtube. Направляючи 40мм, швп 1205. Двигун 1,5 квт, редуктор 10/1, частотний привід invt goodrive 20, який шаговик вже не пам`ятаю. 

Керує всім цім STM32f446re + threadx 

Так воно виглядало в проекті.

 

pic2.png

pic1.jpg

Змінено користувачем vaycartana
4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Декілька відео роботи

 

 

 

 

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дуже непогано! Буду слідкувати за проектом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гарно вийшов.

Підпишусь, щоб переглядати. Теж збираюсь робити. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

#356724 Опубліковано: (змінено)

Років вісім тому, теж зробив данний девайс. За основу взятий шпиндель від 16К20 з малою шестернею на шлицях. Привід подач від крокового двигуна з планетарним редуктором. Ну і, звичайно, частотний привід головного руху.  Його роботою задоволений, тому данний конструктив, цілком можна брати до уваги.

Змінено користувачем Surfer
Додавання відео
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, Surfer написав:

Років вісім тому, теж зробив данний девайс. За основу взятий шпиндель від 16К20 з малою шестернею на шлицях. Привід подач від крокового двигуна з планетарним редуктором. Ну і, звичайно, частотний привід головного руху.  Його роботою задоволений, тому данний конструктив, цілком можна брати до уваги.

Цікаво були би фото побачити. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

лет десять назад пришлось спроектировать и сделать обточной станок для валов 360мм, проточка-наплавка-проточка-шлифовка. частотник+тумблер переключающий-шаговик+полуавтомат+мач3-частотник+тумблер переключающий-шаговик+шпиндель шлифовальный самодельный привод воздух+мач3

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще одна робота


Подготовка до нової роботи, більший трактор, більши діаметри 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vaycartana написав:

Декілька відео роботи

 

 

 

 

стружка специфiчна...якщо на жовта проушина з чавуна,то чим приварював?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, turner написав:

стружка специфiчна...якщо на жовта проушина з чавуна,то чим приварював?

 Кронштейн чавуннний, варив звичайним електродом. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дивно,теоретично,повинно зламатись при навантаженнi

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, turner написав:

Дивно,теоретично,повинно зламатись при навантаженнi

Звичайний СЧ лопається якщо без прогріву варити, а леговані більш меньш нормально, нарід навіть панчем наплавляє, та розточує. Але я на таке не рішався. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vaycartana написав:

Звичайний СЧ лопається якщо без прогріву варити, а леговані більш меньш нормально, нарід навіть панчем наплавляє, та розточує. Але я на таке не рішався. 

наплавка не проблема. ОК92.18 чи UTP 86. Обробка нормальна. А от приварити стальний болт до чавунного корпусу. Зазвичай воно не трима.  Ваша розточна приспособа,на вигляд, важка.От i здивувало

Змінено користувачем turner
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, turner написав:

Дивно,теоретично,повинно зламатись при навантаженнi

 

При дотриманні правильних технологій ( уникнення відбілювання чавуну в ЗТВ) не проблема приварити сталь до чавуну. Правда після зварювання зварний шов набуває твердості біля 62 HRS і оброблюється лише за допомогою абразива. Саме для цих випадків і розроблявся нікелевий матеріал ПАНЧ-11. На сьогодні існують і більш кращі для таких цілей залізо-нікелеві матеріали з більшим вмістом заліза, та меншим нікеля. Сірий ковкий чавун, серед всіх видів чавунів найкраще піддається зварюванню.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, IMP написав:

Сірий ковкий чавун, серед всіх видів чавунів найкраще піддається зварюванню.

В камазовських причепах бачив приварені в нахлест до лонжеронів петлі дишла. Без натяку на кріплення заклепками (очевидно заводське виконання). І судячи з поведінки при кисневій різці то був КЧ

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробив вже десь більше 10 розточок, і є вже деяки висновки, десь до 110 мм прекрасно працює d40 борштанга, на більши розміри зараз роблю d50, хоча возможно додатковий вузол теж допоможе. електродвигун 1500 об/хв в парі з редуктором 20к1, на діаметрах више 100 мм вже дохловат. Треба або брати редуктор з більшим передаточним, або серву.  Придивляюсь до 14 нм, у серви е великий плюс, опцию наварки з нею буде організувати простише. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Розточка саморобним різцем з твердосплавної фрези

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Слідкую за вашими досягненнями і позитивними результатами. 

Прочитав ваш допис 

, vaycartana написав:

хоча возможно додатковий вузол теж допоможе. електродвигун 1500 об/хв в парі з редуктором 20к1, на діаметрах више 100 мм вже дохловат.

 

і варіант заміни на серву.

 

, vaycartana написав:

Придивляюсь до 14 нм, у серви

 

Я б порівняв момент застосованого зараз двигуна і момент серви з точки зору редуктора. 

На мою думку якщо перевищувати значно допустимий момент на вході редуктора - матимемо несправний редуктор і дуже скоро.

 

Тобто якщо застосований комплект не задовільняє механічно треба думати в сторону іншого комплекту, аналізуючи те, що зараз маємо, по реальній споживаній потужності (моменту) і обертах для різних діаметрів.

Лабораторний стенд для досліджень у вас готовий. Залишилось зібрати дані для порівняння і прийняти рішення.

В ідеалі на "жирніший" розточний вал - потужніший редуктор і двигун.

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, kratmel написав:

Слідкую за вашими досягненнями і позитивними результатами. 

Прочитав ваш допис 

 

і варіант заміни на серву.

 

 

Я б порівняв момент застосованого зараз двигуна і момент серви з точки зору редуктора. 

На мою думку якщо перевищувати значно допустимий момент на вході редуктора - матимемо несправний редуктор і дуже скоро.

 

Тобто якщо застосований комплект не задовільняє механічно треба думати в сторону іншого комплекту, аналізуючи те, що зараз маємо, по реальній споживаній потужності (моменту) і обертах для різних діаметрів.

Лабораторний стенд для досліджень у вас готовий. Залишилось зібрати дані для порівняння і прийняти рішення.

В ідеалі на "жирніший" розточний вал - потужніший редуктор і двигун.

 

 

 


Якщо редуктор витримає розточування хоча б 10 отворів, то він себе окупить із дуже великим запасом.

Переходити на більший типорозмір редукторів я не дуже хочу, бо пристрій і так досить важкий.

Швидше за все, спробую ще варіант без напрямних на зразок китайського S-Power — він вийде значно легшим,

і під нього зроблю допрацьований варіант або 075-го, або 090-го редуктора

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку