VanHelsing404

Лебідка на 3 тони

2 повідомлення у цій темі

Доброго всім дня. Допоможіть опізнати що це за лебідка. Не можу розібратись в її роботі, працює в одну сторону. Може у когось вона є, чого їй не вистачає? Я так розумію однієї шестерні. А як тоді зробити щоб вона крутилася в інший бік?

IMG_20260524_154525281_HDR.jpg

IMG_20260524_154529314.jpg

IMG_20260524_154532896.jpg

IMG_20260524_154535840_HDR.jpg

IMG_20260524_132550874_HDR.jpg

IMG_20260524_132550119_HDR.jpg

IMG_20260524_131259419_HDR.jpg

IMG_20260524_131255470_HDR.jpg

IMG_20260524_131253121_HDR.jpg

IMG_20260524_131253121_HDR.jpg

IMG_20260524_131245783.jpg

IMG_20260524_131240945.jpg

IMG_20260524_131239354.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Видаліть будь ласка. Купив ще одну. Буду ліпити з 2х

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку