Iван_Шевчишин

3Д711ВФ11 треба розпайку ШР X21.

2 повідомлення у цій темі

Screenshot_20260524-170942.pngВсім привіт .Шукаю хто може зробити і скинути фото розпайки основного ШР Х21 того що йде від електрошафи до колони станка 3Д711ВФ11.

 

В мене є розпайка Шрх21  станка 3Д711АФ11..Я по ній все розпаяв ,але станок працює не коректно.

Screenshot_20260524-170951.png

Screenshot_20260524-170959.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хто може зробити фото в електрошафі там де конденсатори і глянути кількість проводів які них підходять і номера проводів .

Фото для привернення уваги .

В мене цих конденсаторів немає в шафі .А інше фото з інтернету

17798985421954963584378819779625.jpg

Screenshot_20260527-191927.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку