domyra

Гайка для нівеліра.

1 повідомлення у цій темі

Всім доброго,прикупив нівелір (новий з хранение :)) ) але комусь зайшло роздовбати гайку,нафіг потрібно невідомо.Тож шукаю може в когось завалялась десь в закромах така.Куплю від 200грн.

IMG_20260531_132346_470.jpg

IMG_20260531_132437_307.jpg

IMG_20260531_132308_784.jpg

IMG_20260531_132233_920.jpg

IMG_20260531_132143_207.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку