dex15

Ресивер з того що було.

64 повідомлення у цій темі

Как человек у которого в руках взорвался бензобак я настоятельно не советую заниматься херней

обратите внимание что бочку надули всего до 3 бар, так что думайте сами хотите ли вы этого

Наш народ упрямо думает что он умнее людей писавших эти все книги с расчетами...

 

Змінено користувачем dakar1036
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
46 минут назад, dakar1036 сказал:

Наш народ упрямо думает что он умнее людей писавших эти все книги с расчетами...

І де розрахунки?

Хоча б якісь?

От чого дихлофосний балон зі стінками 0.3 мм витримує тиск пропану (8 атмосфер)?

І чому цистерна зі стінками 8 мм не витримає?

Ті хто пише шо не витримає, ви шо все розрахували згідно формул, але просто розрахунки вирішили тут не писати, а зразу висновок, чи шо?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

37 минут назад, Roma сказал:

Ті хто пише шо не витримає, ви шо все розрахували згідно формул, але просто розрахунки вирішили тут не писати, а зразу висновок, чи шо?

 

Можливо, люди це все давно порахували і перевірили практикою?
Я, наприклад, працюю з спеціалістам по таких трубах, які мають відповідні освіти, допуски, посади. Показав їм перше повідомлення топікстартера. Вони дали чітку відповідь і я чомусь вірю їм. Вірю, мабуть,тому, що вони власними очима бачили розриви труб під тиском газу, розриви при гідровипробовуваннях, приймають участь у дефектоскопії і т.п. Люди тут правильно розказують про проблеми пласких стінок.

 

49 минут назад, Roma сказал:

От чого дихлофосний балон зі стінками 0.3 мм витримує тиск пропану (8 атмосфер)?

І чому цистерна зі стінками 8 мм не витримає?

 

Тиск - це величина питома (удельная): сила, розподілена на площу. При одному і тому ж тиску чим більший діаметр труби, тим більша площа поверхні під тиском. А чим більша площа поверхні під тиском, тим більша абсолютна сила хоче порвати стінку труби. Тому при збільшенні діаметру труби під той самий тиск збільшують товщину стінки. І навпаки, якщо під той самий тиск зменшити діаметр труби, то товщину стінки також можна зменшити. Що стосується стінки, то Ви зверніть увагу на форму дна тих же балончиків.

 

55 минут назад, Roma сказал:

І де розрахунки?

Хоча б якісь?

 

Книжки є розумні, називаються "опір матеріалів" чи щось в такому стилі. Там мають бути всі необхідні формули.
А якщо Ви дружите з фізикою і тригонометрією (шкільного курсу достатньо) та гарно уявляєте розкладку сил в матеріалі труби, то можете самостійно вивести формулу для ТРУБИ. Знадобиться лише довідкова величина граничної міцності (предел прочности) з довідника сталей та сплавів (сигма якась там). Самі побачите, чому балончик дихлофосу чи ствол рушниці такий живучий, а велика труба не дуже. :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Roma сказал:

І де розрахунки?

Хоча б якісь?

 

Нагуглив формулу Барлоу: https://uk.wikipedia.org/wiki/Формула_Барлоу

Це для труби. Не забудьте звести всі величини до системи СІ (паскалі, ньютони, метри).

Змінено користувачем Toris
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Roma сказал:

Ті хто пише шо не витримає, ви шо все розрахували згідно формул, але просто розрахунки вирішили тут не писати, а зразу висновок, чи шо?

Аналогічне питання до тих хто каже що витримає...

Ви настільки впевнені в своїй правоті що можете сісти на ослінчик біля кришки тої цистерни й почекати доки її "надують"?)))

Ну а що, "практики" повинні до самого скону лишатись практиками, а то коли їм пропонуєш підписатися й взяти на себе кримінальну відповідальність, або ціною життя перевірити їхні твердження, то вони всі чомусь починають "включати задню"))))

 

2 часа назад, Roma сказал:

От чого дихлофосний балон зі стінками 0.3 мм витримує тиск пропану (8 атмосфер)?

І чому цистерна зі стінками 8 мм не витримає?

Тому що допустимий тиск зворотньопропорційний діаметру, який там діаметр у дихлофоски, 30 -40мм?

А у ТС діжка десь близько метру в діаметрі, тобто в 25-30 разів більша і як би вона була зроблена з того з чого і дихлофоска, то витримала б максимум 0,2-0,3 атмосфери.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я бы стянул донышки кругляком Ф24-28мм и обварил дополнительными рёбрами. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Toris сказал:

Ви зверніть увагу на форму дна тих же балончиків.

А на форму верху звертати увагу, чи не обовязково?

 

2 часа назад, Eugene Glushko сказал:

оли їм пропонуєш підписатися й взяти на себе кримінальну відповідальність, або ціною життя перевірити їхні твердження, то вони всі чомусь починають "включати задню"))))

 

Відповідальність ніхто просто так на себе не візьме. А не просто так, а за гроші, то інша справа.

Відповідальність дорого коштує, дорожче ніж робота.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Toris сказал:

Я, наприклад, працюю з спеціалістам по таких трубах, які мають відповідні освіти, допуски, посади. Показав їм перше повідомлення топікстартера. Вони дали чітку відповідь і я чомусь вірю їм.

Спеціалісти не хочуть ризикувати.

Їм абсолютно не шкода грошей, які потратить людина на метал. То не їхні гроші, чого ж їх шкодувати?

Але брати не себе ризик їм не хочеться, бо потім скажуть шо через нього.

Тому хай краще людина заплатить в 100 раз більше за метал, ніж шось там розраховувати і відповідати за розрахунок. 

Без розрахунків простіше с надійніше. Взяти 100 кратний запас і ніяких розрахунків і ніяких сумнівів і ніякого ризику.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, Roma сказал:

Взяти 100 кратний запас

Щоб брати запас, потрібно знати точку відліку...

 

 

Скрытый текст
3 часа назад, Roma сказал:

Їм абсолютно не шкода грошей, які потратить людина на метал. То не їхні гроші, чого ж їх шкодувати?

 

Знову помиляєтеся, завдання спеціаліста максимально зекономити гроші замовника при достатній, без ніяких 2х-3х, а тим паче 100кратних запасів, бо за кожен кілограм він відповідає так само як і за надійність кожного рішення.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, Eugene Glushko сказал:

Щоб брати запас, потрібно знати точку відліку...

 

А в реальності ні запасу не знають ні точки відліку не мають.

Беруть з явним запасом або передерають з подібного. 

32 минуты назад, Eugene Glushko сказал:

за кожен кілограм він відповідає так само як і за надійність кожного рішення.

Я працював конструктором. І прекрасно знаю яка там відповідальність.

Відповідальність є якшо шось поламається.

За перерозхід відповідальності нема.

Я питав старих конструкторів, де сопромат? чого ніхто нічого не рахує?

Один старий спеціаліст мені відкрив таємницю.

Бо то робота яку ніхто не оцінить.

Нема ніяких доплат за економію, але є відповідальність якшо шось не витримає.

Тому всі наші конструкції або з кінськими запасами, взятими навгад, або передерті з закордонних.

То традиційний совковий підхід, брати побільше, шоб гарантовано витримало.

А потім те рішення де вже взято побільше, передерає інший конструктор і бере ше більше, на всякий випадок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Roma сказал:

То традиційний совковий підхід, брати побільше, шоб гарантовано витримало.

Нема вже такого, забудьте про совок, не ті часи, зараз замовник за кожну гривню спитає, а потім ще перепитає...

 

Скрытый текст
1 час назад, Roma сказал:

Я працював конструктором. І прекрасно знаю яка там відповідальність.

 

А я зараз працюю, займаюся якраз розрахунками, не знаю де Ви працювали, але у нас рахується все, до останнього гвинтика, з мене замовник три шкури зніме якщо я закладу не обґрунтований запас, а якщо десь щось по моїй вині репне, то в найкращому разі отримаю умовне  покарання, от і балансуєш між ціною та надійністю...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 часов назад, Roma сказал:

Один старий спеціаліст мені відкрив таємницю.

Бо то робота яку ніхто не оцінить.

Нема ніяких доплат за економію, але є відповідальність якшо шось не витримає.

Тому всі наші конструкції або з кінськими запасами, взятими навгад, або передерті з закордонних.

То традиційний совковий підхід, брати побільше, шоб гарантовано витримало.

А потім те рішення де вже взято побільше, передерає інший конструктор і бере ше більше, на всякий випадок.

 

Х.з, можливо, Ви й маєте рацію... Знаю лише, що американські труби (з тими ж розмірами), які закопані в українську землю і експлуатуються з 1974 року, до цієї пори в чудовому стані і пропрацюють ще стільки ж, якщо будуть так само обслуговуватись (ізоляція, катодний захист, діагностика металу поршнями і т.п.).

 

Може бути, що в газових трубах запас не лише по тиску, але й по міцності та жорскості, щоби тримати грунт над трубою, якщо трохи вимиється грунт під трубою. Але все одно, якщо грунту вимиє досить багато, труба руйнується і тоді це показують по телевізору. :)

 

...Однак я не берусь стверджувати, що ніхто нічого в цих трубах не рахував, оскільки не був присутній при виготовленні проектної документації на виріб. :) Думаю, що таки все рахувалось, бо воно починалось ще при Сталіні, коли за брак "садовили" або розстрілювали.

Змінено користувачем Toris
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Toris сказал:

які закопані в українську землю

Доречі, це ж ідея! Заглибити цю конструкцію в землю і забетонувати ТОВСТИМ шаром. Тоді витримає тиск. І не треба ніякі "підсилювачі" приварювати :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Під 6 атм можна куло б зробити торці усіченими конусами і нормально проварити, але бере мене сумнів, що варто таке робити, якщо автор в питанні зовсім не орієнтується. До речі, звідки там 800л? Виглядає десь під два куба...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А для яких цілей збираєтесь використовувати даний компресор?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Укажите точно диаметр трубы, стенка я так понял 8мм.

Расчет говорит что при толщине 8мм, если это именно газовая труба диаметром 720мм, то жить она может до 7,5 МПа рабочего, тобиш вам под ресивер хватит, но я бы не решился на такое, даже зная что разрушение трубы начинается от 25 - 27 бар, смотря кто варил швы, и она по всем параметрам держит несчастные 6 бар много и много лет.

 

Возьмите десяток баллонов с под углекислоты, или еще какой дряни, что точно держит 150 рабочего, соберите в каскад

 ото будет самое оно. Или что то куда меньшего диаметра, всяко будет спокойней.

 

Просто не дай бог вахнет ваша труба, и оно будет в помещении, то сложится то помещение как карточный домик при таком объеме внезапно появившегося воздуха. Одно дело лопнуть воздушный шарик, и совсем другое такую цистерну, при 6 барах. Что бы слова не были голословные, возьмите камеру к примеру от зил 130, и качайте компрессором, а сами рядом стойте в  пол метре от нее, когда вахнет то поймете о чем я. Я сидел на такой камере во время накачки , и подомной она рвонула, а там не было и двух бар, больше на подобный эксперимент который получился случайно во время накачки камеры для купания в детстве меня никто не спровадит. А раз вам охота, так и флаг в руки, нет смысла что то считать, все давно посчитано, особенно когда бывает больно, тогда уже не доверяешь даже правильным считалкам. И живешь по принципу что лучше перебдеть, чем недобдеть, и не важна совсем цена.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До поста вище... Якшошо, я минулого року взяв балон ГБО 190л на олх за 1000грн. це разом з доставкою Інтаймом через пів країни, 500літрові були за 2000-2500, якщо пам'ять не зраджує... А такі труби шукають на підприємствах де актично використовується спецтехніка, від деревообробки, до підприємств водного та земельного господарств, для виготовлення ковшів, відвалів, мішалок та іншого під свої потреби.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ТС пропал. Что он интересно в итоге решил делать ?.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ресивер близько 200 літрів.

4- пропанових балона - вертикально.

Зверху компресорна голова та двигун.

Знизу - колеса.

 

Покритикуйте таку схему....

 

 

Untitled-1 copy.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та що там критикувати, всі роблять як їм виходить, можете хоч 20 пропанових докупи зліпити, головне з'єднувальні трубки вибрати з відповідною пропускною здатністю. Хоча навіщо їх з'єднувати ланцюжком я не зрозумів, але я від пневматики трохи далекий)...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, dex15 сказал:

Покритикуйте таку схему....

Центр ваги буде високо і вся конструкція вийде не стійкою та мало транспортабельною.

Очищати від конденсату потрібно буде кожен балон.

Ну і врізатись треба дуже обережно, та ще й в кожному балоні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Curandero сказал:

навіщо їх з'єднувати ланцюжком

Щоб дати можливість парам вологи остити та конденсуватися.

 

4 часа назад, IMP сказал:

Ну і врізатись треба дуже обережно, та ще й в кожному балоні.

Як на мене врізатися куди простіше та шансів наробити косяків куди меньше  - ніж як я дивлюся - деякі ріжуть балони та зварюють між собою.

Ось там , дійсно - страшнувато стояти поряд з таким ресивером. 

 

4 часа назад, IMP сказал:

конструкція вийде не стійкою

 

Чого це ? Поставити знизу на платформу широку - усе буде гуд.   

Двигун можна взагалі - поставити знизу.

Змінено користувачем dex15
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скільки коштує 1 балон?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

200грн

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Соррі, все не осилив.
Я б перестрахувався б стяжками і до лампочки ті шви. Стягнути (є різні варіанти) "шпильками" денця - і нагрузки роруляться і підстраховка від вильоту. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку