robo-new

Хто як контролює правильність заточування різця ?

9 повідомлень у цій темі

Необхідно виготовити шків під поліклиновий ремінь , відповідно знадобився різець з кутом при вершині 40* і тут я стикнувся з проблемою , а саме як контролювати той кут без кутоміра , шаблона ... тобто цікавлять народні методи .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думаю шаблоном может послужить уже готовый шкив с таким углом...затачивайте резец под него

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, NightPilot сказал:

Думаю шаблоном может послужить уже готовый шкив с таким углом...затачивайте резец под него

Як варіант.

Якщо шківа нема, а тільки ремінь, то можна зробити зліпок профіля ременя і використати його для заточки різця. Тут підійде будь-який швидкосохнучий матеріал: автомобільна шпатлівка, двох-компонентний клей і т.д. Не забудьте обробити ремінь силіконовим спреєм перед цим.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Народ безмовлствует, потому что нет слов... Поэтому надо покупать шаблон, иногда шаблоны китайцы просто вкладывают в качестве подарка к посылкам. На крайний случай напечатать на принтере образец рыбки, наклеить двухсторонним скотчем на кусок жести и вырезать ножницами. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шаблон зробити з листового матеріалу , маркером перенести його форму на брусок і так заточувати.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Простенький кутомір-транспортир продається в любому будівельному супермаркеті і коштує єрунду грошей. За його допомогою і міряю кути, і шаблони роблю.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я когда понял, какая это хитрая наука - углы резца (их там несколько), и как это трудно достижимо на маленьких 8х8 резцах, купил себе державок и по десятку разных сменных пластинок. Стало легче... :) 

 

А что касается шаблонов разных углов - прикупил себе вот такой набор.

Змінено користувачем v o l m
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я б на раз-два зробив шаблони з пластику листового. Швидко, зручно. Макетним ножиком. Розмітити лінійкою. Кут вирахувати на калькуляторі тригонометрично. Нє?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В тему совет от бывалых сталкеров... Иногда бывает нужно установить резьбовой резец, но длина нарезаемой детали составляет буквально считанные мм, и рыбку, само собой, прикладывать попросту не к чему. Но есть выход: малёк )))) Малёк боковой стороной прикладывается к кулачку, либо к корпусу патрона  а сам резец заводится во внутренний вырез калибра.

_DSC9820.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку