Гараж 512

расходники на CUT 40

14 повідомлень у цій темі

какие выбрать?

ранее приобретали как обычно такие : http://911ua.com.ua/electrod_cut_40

а теперь увидел что появились в продаже такие : http://911ua.com.ua/jelektrod-pt-31-cut-40-hrom

ну и понятное дело сопло тоже :http://911ua.com.ua/soplo-cut-40

и хром http://911ua.com.ua/soplo-pt-31--cut-40--hrom

 

какие отличия в работе? продавцы не могут ответить ..ответ - берут и те и те..решайте.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там разница в цене - 3 гривны. Купите и попробуйте. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@3121 они по одной не продают для пробы..

только "кучками"))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

опробовали эти хромированные .

х.ерня!

будем обычными работать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Беру в цього продавця - доставка максимум

була 8 днів. По якості досить не погані.

В нього і не нікельовані є.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всем привет. Имею в хозяйстве Луч Профи CUT40. Режу листовой металл 4 мм, бывает и 5,6 даже 10-12 мм. Родная горелка с самого начала была бракованая и часто горели сопла,но это понял не  сразу.Расходники покупал в Китае - там дешевле качество одинаковое ( 83 шт за 18 $). Сейчас купил горелку от 100А аппарата Р80. Совсем другое дело - електрод, сопло и керамика на резьбе. Думал купить приставку безконтактного поджига но дороговато да и так работает. По надежности работают расходники дольше. Относительно сопел есть разные размеры от 0,8 до 1,5 мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 04.07.2017 в 22:47, NIM сказал:

Сейчас купил горелку от 100А аппарата Р80. Совсем другое дело - електрод, сопло и керамика на резьбе.

Дуже цікаво,а яким чином Ви її підключали?Коли ріжете то тягнете соплом по металу?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Yanuwevsky сказал:

Дуже цікаво,а яким чином Ви її підключали?Коли ріжете то тягнете соплом по металу?

Так само як рт31 із маленким зазором. Краще докупити безконтактний блок і буде як у дорослих плазморізів. Це часом не ви котли робите?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я коли ріжу рт31 то тягну по металу,не тримаю зазор.Рукав у мене вже старий і ушатаний,саму головку я вже гільзував,шланг має пропали...Якраз думав купляти новий,а тут побачив Ваш пост,просто у мене ручний Р80 новий стоїть  від великого плазморіза до якого я купляв машинний рукав.

Що за безконтактний блок для плазморіза?Роблю потроху.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 часов назад, Yanuwevsky сказал:

Я коли ріжу рт31 то тягну по металу,не тримаю зазор.Рукав у мене вже старий і ушатаний,саму головку я вже гільзував,шланг має пропали...Якраз думав купляти новий,а тут побачив Ваш пост,просто у мене ручний Р80 новий стоїть  від великого плазморіза до якого я купляв машинний рукав.

Що за безконтактний блок для плазморіза?Роблю потроху.

Плазмотрон з шлангом Р80 підходить до Сут40 тільки потрібно заізолювати додатковий провід. Безконтактний блок пілотноі дуги роблять у Харкові. Дайте елекронку або вайбер я зкину відео роботи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Відео роботи нагуглив на тюбіку.Пробував підключити рукав Р80 до едона 40-ки замість рідного рукава,щоб загоралась дуга прийшлось скинкути тиск до 2-х атмосфер,ріже нормально,але важко запалюється дуга.Якщо на провід від сопла подати мінус апарата то загорається пілотна дуга,погуглив принцип роботи пілотної дуги і виходить що так вона і праює,а коли загорається основна то з сопла знімається мінусовий потенціал.Хоча насправді на пальник іде мінус,а на масу плюс O.o

На відео яке я знайшов все паше нормально,а у мене дуга запалюється поганенько(коли подаю мінус на сопло),можливо треба розрядник в осциляторі почіхати.

Мене турбує інше,зазор між катодом і соплом,який на РТ31 становить один міліметр,а на Р80 2мм.А величина зазору,відповідно довжини дуги впливає на робочу напругу,чим довша дуга тим вища напруга.Чи не зашкодить це апарату?При порізці ручним різаком я замітив якщо надмірно розтягувати дугу до одного сантиметра(апарат едон 100)то вирубає автомат,тобто навантаження іде більше.

Ну і фото для візуалізації

 

DSCN0139.JPG

DSCN0140.JPG

DSCN0143.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, NIM сказал:

Плазмотрон з шлангом Р80 підходить до Сут40 тільки потрібно заізолювати додатковий провід. Безконтактний блок пілотноі дуги роблять у Харкові. Дайте елекронку або вайбер я зкину відео роботи.

А мне можите збросить?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 часа назад, kulibin сказал:

А мне можите збросить?

В личку, хотел выложить видео но оно 94 мбайта. Сайт разрешает только 24 мб.

Змінено користувачем NIM
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, NIM сказал:

В личку, хотел выложить видео но оно 94 мбайта. Сайт разрешает только 24 мб.

Решается видеоконвертором

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку