COS

Зварка автодеталі

5 повідомлень у цій темі

Добрий день, скажіть будь ласка хто мав справу з силуміном(Орієнтовно силумін, точний хім. склад немає можливості визначити). Ситуація наступна, є кріплення автомобільного(bmw) дзеркала розламалося на дві частини. Перечитав багато інформації що ніби як варять спец припоями, але при слові силумін, зварювальники відразу "не вариться". Шукаю людину яка можливо вже виконувала подібну роботі. Дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Силумин силумину рознь. Приваривал к силуминовому корпусу ушки для крепления, проблем не возникло. Видимо надо не говорить что силумин на давать пробовать сваривать.

Змінено користувачем crazypilot
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ситуація протилежна, я ж спочатку казав що треба заварити дзеркло, а вже після чого отримував таку відповідь. Форуми говрять що "старого" виробництва силумін вариться, а от "новий" китайський ні, так як там невідомо що намішано і це таки дало мені надію на те що вдасться знайти людину яка зможе це зробити

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, COS сказал:

Форуми говрять що "старого" виробництва силумін вариться, а от "новий" китайський ні, так як там невідомо що намішано і це таки дало мені надію на те що вдасться знайти людину яка зможе це зробити

 Ви впевнені, що деталь виготовлена з силуміна ? Чи нанесено хоча яке маркування на самій деталі ? Кремнієві сплави в основному зварюються, а от деталь може бути виготовлена якраз з сплаву ЦАМ, а це вже зовсім інша справа. Почитайте тут: 

Взагалі, вам "заочно" мабуть з стовідсотковою впевненістю не підкаже можливість ремонту. Підійдіть на місці до людей, які варять аргоном кольорові метали !!! і спитайте їх думку стосовно зварки, бо не бачачи самої деталі тяжко встановити сплав.

 Часом навіть взагалі не варто братись за таку роботу, коли існує можливість заміни за розумні гроші. При складанні дзеркала потрібно приложити відчутні зусилля, а "м'яса" (самого металу) там дуже мало, бо розраховують виготовлення кронштейна пррактично без запасу міцності

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кріплення зеркала, немає маркувань, лише рік виробницва(1979). Я по рекомендаціях знайомих дзвонив хорошим зварювальним і попередньо казав шо дзеркало від авто і всі як один кажуть шо не варить, зміст мені їхати до них. Зеркало не складається. Мені ж просто потрібно відновити корпус до однорідного стану.
На рахунок купитини нове я б можливо так і зробив, якби такі деталі були у вільному продажі з адекватні гроші

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку