106 повідомлень у цій темі

Шановні власники 1а62, ніхто не задумувався приколхозити до станка якусь систему змащування супортів та фартуха, типу ручного насоса.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привіт поки що відновлюю верстат . також думав над цим . шукаю насос який би туда вліз.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В Fri Jan 12 2018 в 21:06, grek-y сказал:

Доброго вечора можна побачити ваш електрошабер .Цікавлять ваші технічні рішення.  Сам користуюсь саморобним електрошабером  .

Добрий вечір вибачаюсь що довго мовчав загорав в лікарні ну те пусте, останню робочу модель незнайшов але знайшов свій перший прототип, кажу одразу колхоз 80лвла було зроблено за допомогою болгарки та дрельки в ліпших традиціях цього жанру, але і це одоробело свою справу виконувало добре. Попереджу одражу всеодно фініш треба буде добивати вручну.

P80120-173839.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В Sun Jan 14 2018 в 12:53, Геннадій сказал:

Шановні власники 1а62, ніхто не задумувався приколхозити до станка якусь систему змащування супортів та фартуха, типу ручного насоса.

Доброго вечора, колись бачив фото звіт де людина всунула плунжерний насос для змащювання, спробую пошукати але невпевнений що знайду

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та й я планую плунжерний , типу з домкрату. Качнув пару разів і вже гут. Тільки не оприділився с точками змащування.

Хто що думає по цьому.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 20.01.2018 в 17:55, NikromanSeR сказал:

Добрий вечір вибачаюсь що довго мовчав загорав в лікарні ну те пусте, останню робочу модель незнайшов але знайшов свій перший прототип, кажу одразу колхоз 80лвла було зроблено за допомогою болгарки та дрельки в ліпших традиціях цього жанру, але і це одоробело свою справу виконувало добре. Попереджу одражу всеодно фініш треба буде добивати вручну.

P80120-173839.jpg

Доброго вечора .дякую за фото . Все геніально просто я до такого не додумався. пішов по більш складному шляху.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 21.01.2018 в 01:50, Геннадій сказал:

Та й я планую плунжерний , типу з домкрату. Качнув пару разів і вже гут. Тільки не оприділився с точками змащування.

Хто що думає по цьому.

На мою думку масло потрібно закачувати на полицю з фітілями а далі воно вже само піде куда потрібно .це я про коробку подач . фартух ще не розбирав  але думаю аналогічно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

з коробкою подач да, там варіантів мало. А з продольною та поперечною варіанти є

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, grek-y сказал:

Доброго вечора .дякую за фото . Все геніально просто я до такого не додумався. пішов по більш складному шляху.

Доброго ранку а модна ваш результат глянути?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 час назад, Геннадій сказал:

з коробкою подач да, там варіантів мало. А з продольною та поперечною варіанти є

Доброго вечора .у моєму верстаті на продольну подачу є масльонки . на поперечну потрібно доробляти. або робити централізовану систему змазки супорта як 16 к 20.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 24.01.2018 в 05:43, NikromanSeR сказал:

Доброго ранку а модна ваш результат глянути?

Доброго вечора ось мій електрошабер.

Изображение foto 088.jpg

Изображение foto 087.jpg

Изображение foto 090.jpg

Изображение foto 091.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Випадково натрапив на таке відео 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 відос ні про шо ...ну все ж таки шо за херня така ? чього не гримить ? (станок вуличной температури і масло по суті не розкочегарилось ще )  хз кача правильно чи не кача )) ну масло біжить )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 23.01.2018 в 23:42, Геннадій сказал:

з коробкою подач да, там варіантів мало. А з продольною та поперечною варіанти є

на продольной подаче сверху супорта есть чашка под фитиль( с другой стороны такая же) у меня был заткнут войлоком после залива масла туда оно розходится по канавкам нарезаным на направляющих супорта, для смазки поперечки есть 3 винта м8 наверху каретки 2 в плоскости направляющих одна напротив винта!! если на это все приколхозить трубочки для смазки от одного насоса думаю будет похоже на самогоный апарат, но прикольно!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

хотя сомневаюсь что возможно все смазать с одного места!!

Безымянный.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

извините за использование чужих фото, у меня своих нету я не делал! но станок 1А62Г рабочий и полностью в сборе нужна информация пишите сфоткаю что надо!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, tarasbulba сказал:

хотя сомневаюсь что возможно все смазать с одного места!!

Безымянный.png

Ну якщо не передбачено завод виробником, то треба своїми силами, в принципі зробити реально....
Якщо поставити насос наприклад з ГУР , то можна змазувати і ПБ , потім трубками від ПБ в коробку подач а з коробки подач  знову на обратку. 
А от над суппортною группою треба задуматись....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тогда придётся выносной бак с насосом городить. У 1А62, как и у многих станков, ПБ служит одновременно картером для масла. Оно там хранится. А коробка подач гораздо ниже и в неё масло совсем небольшим потоком надо подавать. Стало быть, нужен бак + насос + пара краников для регулировки потока + фильтр на выход насоса + обратные магистрали. Достаточно затратно получается, учитывая что 5-7л масла уже не обойдёшься - масло должно успевать стекать самотёком через шланги из коробок. ИМХО - насос полезно ставить на смазку ПБ, а остальное - как завод придумал, т.е. - ручками.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

по факту смазка раз на смену занимает около 10 мин. одно, в место болтов нужно вкрутить масленки, и купить ( сварганить) удобный насос (я лью с бутылки от галы) !! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я в коробку скоростей залил гидавлическое МГЕ масло, насос качает офигено даже при минусовых температурах, при этом у меня кроме переднего подшипника и фрикциона смазывается и задний!! если насос поджать болтом в коромысле чтоб не было зазора между ним и поршнем насоса, все качает не розбивается и не цокает (вообще)!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
55 минут назад, SkosarV сказал:

Ну якщо не передбачено завод виробником, то треба своїми силами, в принципі зробити реально....
Якщо поставити насос наприклад з ГУР , то можна змазувати і ПБ , потім трубками від ПБ в коробку подач а з коробки подач  знову на обратку. 
А от над суппортною группою треба задуматись....

ну тогда типо так

Безымянный 23.png

хотя я как владелец сего, с этим парится точно не стану!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

подскажите на коробке подач на рычаге "А" (нижний левый) где метрическая где дюймовая!?? у меня шильдика там нету, один раз резьбу резал угадал, а теперь не помню где угадал!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, tarasbulba сказал:

ну тогда типо так

Безымянный 23.png

хотя я как владелец сего, с этим парится точно не стану!!

для этого нужно насос перенести в коробку подач ( насос не сосет, он толкает):)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, tarasbulba сказал:

подскажите на коробке подач на рычаге "А" (нижний левый) где метрическая где дюймовая!?? у меня шильдика там нету, один раз резьбу резал угадал, а теперь не помню где угадал!!

вниз метрична 
в верх дюймова

@tarasbulba Раджу скачати паспорт по 1А62, є все та навіть більше :D  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

спасибо!! у меня есть паспорт, но том ни слова нету о том где какое положение рычага, а на картинках не видно ( впрочем как и на фото))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку