30 сообщений в этой теме

подкину литературку
Пекелис Г.Д., Гельберг Б.Т.  Технология ремонта металлорежущих станков

1

Поделиться сообщением

Всім добрий вечір,  вибачте що довго не було ніяких новин був дуже зайнятий роботою. Отже на данну хвилину маемо  питання яке я можу сформулювати так(я сподіваюсь зрозуміло сформулюю) - позбивавши  задери на направляючих задньої бабки та поставивши індикатор на саморобний літачок  згідно книги Пекеліса перевірив паралельність задньої бабки до площини під зубчастою рейкою, та отримав наступне, якщо взяти за "0" площе ну біля патрону і йдучі до задньої бабки маем перекос рівно в "-1 мм"(переміряв разів з десять), перекинувши індикатор на інші схожі пластини  виявив такий же самий перекос рівно в той самий "-1 мм".Отже питання що робити збивати призматичну направляючу  задньої бабки(навіть страшно уявити як  це зробити), або залишити його так як є і якщо я правильно зрозумів то можна передньою бабкою прибрати цей перекос  повернувши регулювальні болти.111.JPGP70207-1811191.jpgP70207-1809311.jpg

0

Поделиться сообщением

В мого 1а62 вилка шестерні збільшення кроку 27 вискочила з пазу шестерні. Чи реально відремонтувати не знімаючи шпіндель? 

0

Поделиться сообщением

Доброго ранку, відремонтувати реально але не дуже зручно буде, я також шпіндель не знімав але довелося зняти два вали біля шпіндель якщо не забуду прийду з роботи сфотографую які знімав

0

Поделиться сообщением

Подскажите, какой градус призмы станины, каретки на 1к62 ?

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас