60 повідомлень у цій темі

Може в кого є креслення гвинта поперечної подачі 1а62 Красний пролетарий, а то я скачав паспорт а там немає креслення гвинта .(на мому станку гвинт і гайки дуже зношені і я незнаю чим їх замінити)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Ivanus-1971 сказал:

Може в кого є креслення гвинта поперечної подачі 1а62 Красний пролетарий, а то я скачав паспорт а там немає креслення гвинта .(на мому станку гвинт і гайки дуже зношені і я незнаю чим їх замінити)

Могу подогнать винт с гайкой с 1а 62, за пиво, они тоже изношеные, но как образец пойдут!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, tarasbulba сказал:

Могу подогнать винт с гайкой с 1а 62, за пиво, они тоже изношеные, но как образец пойдут!

Дякую. Якщо ненайду креслення то я візьму в Вас той гвинт. Якщо не секрет то де взяли новий гвинт з гайками і яка ціна ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Ivanus-1971 сказал:

Дякую. Якщо ненайду креслення то я візьму в Вас той гвинт. Якщо не секрет то де взяли новий гвинт з гайками і яка ціна ?

Я не менял винт, мне нужна была каретка поперечины, ну а на барахолке продавали только вместе с винтом, гайкой и лимбом пришлось брать! Вечером посмотрю паспорт станка, чертежи гайки по-моему были, а винта...??

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вот паспорт чертежи гайки есть, винта нету!!

Pasport_na_stanok_1a62g_tokarno_vintoreznii.rar

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вітаю. в чому проблема . не працюють понижені передачі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Mishka-ua сказал:

Вітаю мабуть понижені ,поки що розбираюсь що і як. В пластінах (зеленим) пази під штіфти вилки включення ,можливо хтось уже колхозив тому як при переключанні проріз пластіни випригує із штіфтів . Думаю там повинні бути глибші прорізи ,щоб пластіни були постійно в зацепі з штіфтом вилки включення.

у меня с этими вилками перебора та же (один листочек инжирового дерева) была, при переключении вилка перелетала дальше чем нужно и клинила, так я в валу просверлил глухое отверстие нарезал резьбу и закрутил болт, получился жесткий упор!! теперь ничего никуда не перелетает, уже год пользую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Mishka-ua сказал:

В пластінах (зеленим) пази під штіфти вилки включення ,можливо хтось уже колхозив тому як при переключанні проріз пластіни випригує із штіфтів . Думаю там повинні бути глибші прорізи ,щоб пластіни були постійно в зацепі з штіфтом вилки включення.

Не должно там ничего быть ! там из завода так ! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

двигает эти вилки кулачек снизу! сначала одну вилку, потом выходит с зацепления с первой и толкает вторую, так-же и обратно!! для фиксации: на валу углубления, в вилках шарики!! на моем станке вилка (1 на каракуле) при переключении с синего на оранжевый, перелетала, и обратно на синий включить было не возможно, я поремонтировал как описано мной выше!!Безымянный.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Mishka-ua сказал:

Ще питаннячко скильки положень маэ даний ричаг 2 чи 3 ,тобто жовтий або червоний білий синій разом. Чи все таки червоний окремо,ручки 1а62.jpg

щось неможу найти швидкості Червоного діапазона

small.gallery_41866_2095_1233627.jpg

красный отдельно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку