60 повідомлень у цій темі

Привіт друзі, нещодавно придбав свій перший токарний - тв6м, стан вроді непоганий, проте є одне але, купував я його майже без задньої бабки,

я знав на що йду, тому готувався до найгіршого,

 

отже суть питання в тому щоб виготовити піноль і після цього зробити підошву,

я планую зробити наступним чином, віддати бабку щоб зробили пінольку точно по місцю, далі виготовити спец оправку для заміру і підгону підошви відносно ПБ(піноль планую КМ 3)

купити лити зуготовку, фрезернути направляйки і шліфанути їх, в теорії якщо зірки зійдуться то все має вийти чітко соосно і прапильно,

 

Прошу більш знаючих людей допомогти настановами щоб не запороти весь процес маленьким прорахунком,

наразі буду знімати супорт щоб повимивати направляйки, так як там багацько всякого мєлкостружного добра

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если снимаете супорт, то и ПБ снимите, и поверочной линейкой на краску....Там дальше видно будет... такого класса станков с идеальной станиной в нынешнее время практически нет. Подгонять подошву ЗБ к станине с выработкой ...будет фи.ня. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 13.06.2017 в 22:08, vanpeld сказал:

Если снимаете супорт, то и ПБ снимите, и поверочной линейкой на краску....Там дальше видно будет... такого класса станков с идеальной станиной в нынешнее время практически нет. Подгонять подошву ЗБ к станине с выработкой ...будет фи.ня. 

Знімати ПБ не став, поки не гуру по виставлянню ПБ, супорт знявся впринципі легко, прижимні пластинки позаду супорта зразу момітив щоб не парити мозок потім, почистив, вимив бензином, поставив на місце, 

 

в процесі виймання здається між супортом і фартухом були бумажні чи щось типу того проставки десь по 0,2 мм 

після зборки люф є лише на лицевій стороні коли підняти вверх супорт з фартухом легенький, це критично?

 

 

лекальної лінійки поки немаю тому таку повірку поки  зробити неможу

поки тре буде знайти валянка десь щоб зробити пильніки,

 

П.С різцедержка із малою продольною я так розумію має бутти пришабрена. правильно?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в додачу, потрібно зробити два болта усп, чи як воно правильно, я то думаю чого така погана поверхня а мала продольна не прижата толком була бо болтам капець

 

з якого матеріалу ті болти мають бутти зроблені?

 

попутно, підкажіть чому може гуті коробка подач, масло є(залив коли купив)

чи спочатку промити і зробити нові фітілі?

 

П,С брати і20 чи і30 хто що заливає в станок? 

 

 

IMG_2017-06-18_162349.jpg

IMG_2017-06-18_162409.jpg

IMG_2017-06-18_162438.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це не болти УСП, а пазові болти. Запитайте у разділі барахолка-Куплю. Хтось та і найде їх для вас. Пришабрене, чи ні але поверхні прилягання повинні бути рівні. Піноль найдіть у барахольці готову, бажано з гвинтом лімбом, та маховичком. Перевірте направляючи станіни. Виставте вісь ПБ параллельно направляючим, та розточіть отвір у задній бібці борштангою, зажатою у патрон вашої-ж ПБ,точно під розмір пінолі. Не буде потреби з подошвою маятися.Дайте фото вашого ТВ6 подивитися людям.:)

Змінено користувачем Дядя Уєф
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у барахольці люнетик гарний до вашого коника зїявився. Не пропустіть.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фітілів у ТГ-6м нема згідно з паспортом. там самонабризком змащуеться. болта можна зробити на ньому із іншого більшого болта. Алгоритм ремонту задньої бабки. робите підошву збираете бабку із люнетом проточуете стакан а потім під нього робите піноль.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фото викладу на днях,

Постало питання яке масло лити в станок, хто що заливає?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Постало питання яке масло лити в станок, хто що заливає?

По паспорту И-30, а так ллють в кого що є. І відгуки не погані. В когось навіть зустрічав таку думку що чим густіше масло - тим тихіше станок працює.

Змінено користувачем sun6791
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мені сподобалося компресорне мастило. Продають пляшках ємністю 1л. Ціна невисока. Трохі густіше за і-20 і таке саме жовтеньке. 

Залишок можна використати за прямим призначенням - пошанувати компресор.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Просили фото, будут фото

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

бабка неродная, без пиноли и подошвы, 

пиноль скоро сделаю, с подошвой сложнее.... там нужно подогнать высоту, вопрос активно изучаю...

Такой он мой первый токарный :)

 

П.С. когда снимаете заготовку с патрона блин держыте..... я уже оставил след по неопытноти

И да кожух неродной но примастырил эго  и стоит как родной, потом покажу как...

IMG_2017-06-25_121422.jpg

IMG_2017-06-25_120423.jpg

IMG_2017-06-25_120405.jpg

Змінено користувачем voronin_10
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Такс, сам долго рыл по отверстиям и смазке, распишу тут, думаю неодно поколение будет обкатывать ТВшки

карта смазки ТВ6М

Карта смазки.PNG

 

IMG_2017-06-25_123159.jpg

IMG_2017-06-25_123244.jpg

Змінено користувачем voronin_10
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а теперь перейдем к фартуху...

для того чтоб смазать шестерни фартуха нужно найти отверстия в нем.... ;) а их то нету вроде...

для таких как я откручиваем болт и капаем масло почти на шестеню, должно попасть хотя уменя большая часть мимо кассы..

IMG_2017-06-25_123427.jpg

для того чтоб смазать шестерню которя сидит на вылу автоподачи нужно отвинтить один из винтов показаних на фото, залить масла и закрутить винт обратно

IMG_2017-06-25_120507.jpg

вал и вин нужно смазывать на серьге

 

IMG_2017-06-25_123505.jpg

Змінено користувачем voronin_10
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

поки в процесі вивчення інформації підггону бабки дойшов до того що потрібен шабер з пластиною краска і борштанга яка кріпиться прямо в конус патрона, питання де ту борштангу взяти? 

або покажіть як вона хоч виглядає. можливо існують засекречені креслення десь на чіпі, буду вдячний за бідь яку допомогу  в даному напрямку

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

отже час не стоїть сонце не пасеться, приїхали до мене дві підошви, одні майже підійшла друга підійшла повністю,

тепер питання як правильно вернути ЗБ в центра, тобто як праильно поміряти що до чого?

центри є, але на глаз виставляти як на мене тупо, тре забазуватись якось від чогось на станині і туда або звідти мірати, я правильно розумію?

Прошу допомоги....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@voronin_10  Можливо спробуйте , зажати якусь скалку (вал шліфований ) в цента і індикатором провести збоку скалки, на конусність центрів а висоту центрів можна перевірити по верху скалки  .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

поздоровляю з файним придбанням. В мене точно такій самий. Трохі з ним повозився , щоб довести до пуття.

WP_20171230_14_48_28_Pro.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у мене зб теж не рідна ... буду борштангою розточувати  під піноль..  але перед тим потрібно виставити пб... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, SkosarV сказал:

@voronin_10  Можливо спробуйте , зажати якусь скалку (вал шліфований ) в цента і індикатором провести збоку скалки, на конусність центрів а висоту центрів можна перевірити по верху скалки  .

тобто взяти шліфовану піноль зарядити в кулаки поміряти, потім зярадити назад в бабку і знов міртяти скільки невистачає\забагато?

слушна думка, окей, буду знати різницю, що порадите приклеїти і потім шліфанути?

2 минуты назад, Freddy сказал:

у мене зб теж не рідна ... буду борштангою розточувати  під піноль..  але перед тим потрібно виставити пб... 

та знаю я про ПБ, завтра буду дивитись наскільки там все класно, краску з заводу ніхто нерухав, є надія що виставлена :) ....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, дімон сказал:

поздоровляю з файним придбанням. В мене точно такій самий. Трохі з ним повозився , щоб довести до пуття.

WP_20171230_14_48_28_Pro.jpg

сильно гудить гітара, просто якось він гучніше працює з нею ніж без неї :)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

25591617_1539226969496643_76866268054281

після бабки є мисля колхозу з люнетом.....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, voronin_10 сказал:

тобто взяти шліфовану піноль зарядити в кулаки поміряти, потім зярадити назад в бабку і знов міртяти скільки невистачає\забагато?

слушна думка, окей, буду знати різницю, що порадите приклеїти і потім шліфанути?

Кулачки треба щоб були розточені в в 0.01 ( в сотку ) для такої роботи або конус в шпінделі  "молодою дівчиною " 
 шліфований вал треба від патрона до зб по всій довжині . 
 Ви станину збираєтесь шліфувати ? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в мене теж з заводу  ніхто не рухав пб ...  але не думаю що там все так радісно....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Freddy сказал:

в мене теж з заводу  ніхто не рухав пб ...  але не думаю що там все так радісно....

Посадили на болти зі словами  " Хай учаться  дітки ....."
Треба шліфувати станину , виставляти пб і тд по операційно згідно ремонтну станків , ЦЕ ЩОБ ТОЧНО так як книжка пише
   

 
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку