Vova Seven

Чи є бажаючі працювати в нашій майстерні? Івано-Франківськ

41 повідомлення у цій темі

1 час назад, Вячеслав 88 сказал:

потом арендовал помещение.

 

39 минут назад, Ігрек сказал:

Він арендовував лише приміщення

вот так и рождаются байки про ДМ :D
только не было такого, помещение его деда )

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, bioname сказал:

 

вот так и рождаются байки про ДМ :D
только не было такого, помещение его деда )

 

...Тим більше. Наввідь приміщення не арендував....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Vova Seven я коли пробував чи пробую хоч шось робити, на мене теж обвалюються тонни критики :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 20.06.2017 в 08:29, Вячеслав 88 сказал:

А мне кажется, что автор темы дает возможность вырасти какому-нибудь мастеру.

....

Если голова есть на плечах, то логично, что выгоднее платить аренду и заниматься той работой, которой хочешь, чем работать за зарплату и делать то, что скажут. 

.....

Просто народ у нас в большинстве своем ленив и ждет волшебника на голубом вертолете. 

???саме так. 

 

Готовий заключити догорів на оренду хоч на 2 хоч на 5 років. Навіть дам всі старі напрацьовані контакти!

 

Тут багато хто пише продай і т.д. по факту скажу, що на час придбання все обладнання обійшлося в рази дорожче ніж теперішня вартість. Продати станки і примати пусте приміщення також немає смислу. І від перестановки додатків сума не змінюється, навіщо молодому майстру будувати приміщення робити документацію шукати станки, якщо він може все це отримати в готовому виді і на хороших умовах. 

 

Думаю рано чи пізно людина яка захоче цим займатися знайдеться. А продати в любий момент можна

 

По факту кого цікавить будь яка інформація щодо майтерні звоніть приїжайте дивіться, може на відео все виглядає трохи печально, треба навести пооядок, але все в бойовому стані і готове до роботи. 

 

 

Змінено користувачем Vova Seven
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Були б клієнти , то можна працювати .Вся проблема в заказах(((

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 20.06.2017 в 10:07, bioname сказал:

только не было такого, помещение его деда )

До него был гараж, который ДМ арендовал у своей бабці :)

Змінено користувачем 3121
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
44 минуты назад, Vova Seven сказал:

на час придбання все обладнання обійшлося в рази дорожче ніж теперішня вартість.

Разумеется! Новая машина выехала из салона и сразу подешевела. А со станками ещё хуже. Покупаешь под дело за деньги. Если дело пошло,  то станки отбиваюся за год. А как только нет работы и хочешь продать - дают цену металлолома и привези ещё сам.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Vova Seven сказал:

саме так. 

Як так?

Готові довірити станки початківцю? Без досвіду, а просто з бажанням?

То так і пишіть.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Єдиний варіант, довести приміщення до юзабельності, щоб побутова складова була на норм рівні і організувати, можна з допомогою місцевих активістів, чи волонтерів, щось на зразок технопарку.

Я планую в ІФ перебратись до кінця року, але і мені нема чого в такій майстерні робити, бо місто для мене чуже, знайомих, замовлень і т. д. нема, тому не потягну ну ніяк...

П. С. Тут про щось подібне до того, про що я писав:

 

https://www.youtube.com/watch?v=IFTOznpAyDE

 
Змінено користувачем Curandero
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, Curandero сказал:

Єдиний варіант, довести приміщення до юзабельності, щоб побутова складова була на норм рівні і організувати, можна з допомогою місцевих активістів, чи волонтерів, щось на зразок технопарку.

 

Вже третій раз пишу, що майстерня повність в бойовому стані. Роздівалки душ і побутове приміщення все є на території нашої виробничої бази. Жебрати в волонтерів нам не потрібно самі докупимо все що потрібно.

Незаймайтися піаром Филюка з його мізерними грантами в 15тис грн. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ви мені вибачте, що повторюсь, але об те, що ви називаєте бойовим станом можна і покалічитись і шию зламати, стосовно температури зимою теж є сумніви. Висновки роблю із ваших фото та відео, там тільки прибирання та впорядкування займе з півтора тижні. П. С. Ваші уявлення про волонтерів вкрай вузькі, я їх мав наувазі не як фінансових донорів, а як інформаційну підтримку та супровід, для реалізації технохаба. Але складається враження, що читаєте ви вибірково. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тема актуальна ! 

+380671726777 вайбер вотсап

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 13.06.2017 в 22:33, Vova Seven сказал:

Незнайшов розділу куди б саме запостити дану тему тому пишу сюди.

На нашій фірмі (Івано-Франківськ) є невелика майстерня, яка стоїть без роботи з 2014 року. Майстерня обладнана трьома токарнимими станками, двома фрезерними, пресом, сверлильними, гільотиною, зваркою, ручним інструментом, поварочний стіл. Одним словом є все необхідне для виробництва. Є склади для заготовок та готових виробів. Є місце для варки металоконструкцій та мобільна кран балка а токож 5ти тонний навантажувач та автокран.

Шукаю людини або групу людей, яка має свої закази та готова відновити виробництво в нашій майстерні.

Також маємо свої вантажівки та кран і можем перевозити та монтувати металоконструкції, але потрібна група монтажників.

Є близько 20тонн різного металу який може використовуватися для старту.

Розгляну варіант здачі в оренду або співпраці в бізнесі. Можем працювати з ПДВ, є своє ТОВ.

Мій номер 0671726777 є вайбер, вотсап. Звоніть якщо виникнуть питання

С моей точки зрения всё это дело лучше оценить и выставить на торги с помещением и материальной базой. И клиент будет знать что он хозяин. И Вы убережете себя от недобросовестных.. Думаю так денюжку можно поднять побольше и пустить в нужное русло. Станки реально стоят денег в отличии от брухта, а восстановление после.. дело не дешёвое а может и не реальное.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є у мене брат двоюрідний, так він мені вже декілька раз говорив, шоб я найняв когось на свої станочки, ну шоб він шось заробив і для себе і для мене.

Я нічого йому не пояснюю, просто мовчу.

А взагалі, станки багато у кого є, але майже шо ніхто нікого не наймає.

Бо станків більше ніж бажаючих працювати.

 

Сам по собі станок нічого не вартує. Він може і 20 років простояти і не факт шо через 20 років хтось захоче на ньму процювати.

А от якшо є людина з бажанням, то станок знайдеться. Як не за рік то за два роки точно.

Станки знайти простіше ніж людину.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я такой вариант рассматривал 2 года назад, итог купил гараж и станки сам по себе. Сама по себе идея стоящая, кто хочет заработать тот найдет как даже с таким оборудованием! 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку