SkosarV

Нарезание резьбы резцом на 1А62

22 повідомлення у цій темі

Уважаемые чипмейкеры , раскажите секрет нарезания резьбы резцом на 1А62  , но есть одно НО , точное количество оборотов неизвестно , только визуальный анализ , так как в свое время граждани колхозники издевались над станком как могли 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привіт! Розкажіть яку саме різьбу Ви хочете нарізати! 1а62 ріже практично всі ходові різби! У мене з ним проблем НЕ виникало!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

9 минут назад, Bib4ik сказал:

Привіт! Розкажіть яку саме різьбу Ви хочете нарізати! 1а62 ріже практично всі ходові різби! У мене з ним проблем НЕ виникало!

 Мене цікавить як налаштуватистанок на нарізання різьби ( по таблиці я виставив на метричну різьбу 1.75 ) А як що до обертів шпінделя ? Точних обертів я не дізнаюсь  ,коробкі швидкостей в свій час дісаталось від варварів , 

10 минут назад, Bib4ik сказал:

Привіт! Розкажіть яку саме різьбу Ви хочете нарізати! 1а62 ріже практично всі ходові різби! У мене з ним проблем НЕ виникало!

Чи маєте ви відео по роботі на 1а62 ? 

Змінено користувачем SkosarV
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@SkosarV а точные обороты не сильно и нужны - шпиндель то с подачей синхронизирован. просто чем быстрее крутит тем быстрее надо успевать смыкать/размыкать маточную гайку. кстати шаг 1,75 наверно потребует не размыкать маточную (думаю шаг винта 12мм, а 12 на 1,75 нацело не делится, так что размыкать нельзя - в виток не попадешь). так что тут еще круче - надо реверсом и остановом главного привода успевать манипулировать

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, aegis сказал:

@SkosarV а точные обороты не сильно и нужны - шпиндель то с подачей синхронизирован. просто чем быстрее крутит тем быстрее надо успевать смыкать/размыкать маточную гайку. кстати шаг 1,75 наверно потребует не размыкать маточную (думаю шаг винта 12мм, а 12 на 1,75 нацело не делится, так что размыкать нельзя - в виток не попадешь). так что тут еще круче - надо реверсом и остановом главного привода успевать манипулировать

А как работать с реверсом на нарезании резьбы  ,что б в патрон не попасть   ?
Простите за возможные глупые вопросы , так как из токарных наставников  и учителей у меня только сайт  "чипмейкер ♥"  

Змінено користувачем SkosarV
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наверное нужно глянуть на картинку самого станка, может там и над валом управления поиздевались, он есть? Третий и самый нижний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Y.fowler. сказал:

Наверное нужно глянуть на картинку самого станка, может там и над валом управления поиздевались, он есть? Третий и самый нижний.

Валы и винт все на месте  , в коробке пострадали вот эти зубья ,зацепить их еще можно но есть шанс вылета 

коробка.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если все валы на месте, то при нарезании резьбы в сторону патрона в нужный момент отводим поперечную  на себя, и сразу включаем реверс, рукоятку в самый низ. Если включить ревес без отвода то гарантированно сломан резец, и возможно испорчена заготовка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Посмотрите видео в ютубе. Там их много. 1к62 такой-же. Наберите "нарезание резьбы на 1к62" в поисковике ютуба. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ничего не понял. Какое отключение главного привода? В 1А62 фрикционы на входе. Он полностью аналогичен 1К62. Фрикционами резать резьбы - одно удовольствие. У меня сейчас временно 16Б16 без частотника остался. Там коробка прямая без фрикционов. Там, да, - приходится движок реверсировать. Ну, ничего, работаю.

 

Вал фрикционов тут:

594435f75d7fb_.jpg.4f2977e10dce1863eae3fc4b29b992ac.jpg

Змінено користувачем 3121
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дак, теже яйца... Меняем вращение рукой(ручкой), о кнопках вроде речи не было.

Был когда то 1е61мт, там реверс жесть :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дивіться- о ті збиті зуби шо на фото, то вони на високі обороти. Вони для нарізання різьби не конають. Там обороти від 370 і више.(якщо мотор рідний).Якщо потрібно то я зніму відео по даному станку, а то не знімав нічо. Мій аккаунт на ютубі - Bib4ik. Якщо потрібно звертайтесь. :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@SkosarV , есть способы резать стремные резьбы от патрона(правые) - режем на обратном вращении но резец обратный, наружный перевернут наоборот, внутренний повернут от себя.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Bib4ik сказал:

Дивіться- о ті збиті зуби шо на фото, то вони на високі обороти. Вони для нарізання різьби не конають. Там обороти від 370 і више.(якщо мотор рідний).Якщо потрібно то я зніму відео по даному станку, а то не знімав нічо. Мій аккаунт на ютубі - Bib4ik. Якщо потрібно звертайтесь. :)

зайшов на ваший канал ,цікаві відоси про ЛуаЗ а,але не хватає відео про 1а62 ,зніміть його будь-ласка

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По-перше, звичайні різьби невеликого діаметра, десь до М20 можна різати плашкою або мічиком.

По-друге, бажано хоч раз подивитись, як різати різьбу різцем. Нічого складного, але є певні моменти. Сам не зможу показати, бо руки лише дві, одна знімає (немає штативу), а необхідно робити 2 рухи одночасно або майже одночасно. Є моє відео про нарізку різби різцем з розмиканням гайки. Називається "Резьба на ИТ-1М".

При нарізанні без розмикакання гайки ходового гвинта синхронно відводиться різець та реверсуєтся шпіндель ручкою донизу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, 4post сказал:

При нарізанні без розмикакання гайки ходового гвинта синхронно відводиться різець та реверсуєтся шпіндель ручкою донизу.

ну сказали А говорите и Б.

условие для выбора способа нарезки это кратность шага винта и нарезаемой резьбы. на станках без указателя витка (на советских станках их как правило нет вообще) если не делится нацело значит только без размыкания.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, aegis сказал:

ну сказали А говорите и Б.

условие для выбора способа нарезки это кратность шага винта и нарезаемой резьбы. на станках без указателя витка (на советских станках их как правило нет вообще) если не делится нацело значит только без размыкания.

На відео це вказано.

Але зауваження слушне.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 16 червня 2017 р. в 23:35, Y.fowler. сказал:

есть способы резать стремные резьбы

 Во. Интересно, а шо это такое.

---Стрёмные резьбы. В справочнике их там нетO.o
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мужики! Таке питання на станку дюймові різьби не попададають в шаг по таблиці. А метричні йдуть нібито добре. Всі шестерні на гитарі так як треба.

Станок 1а62 с лому. Але комплект, перебрав працює відносно нормально.

Дійшло діло до різьби, а тут засада. Порадьте що можна зробити?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Геннадій сказал:

Мужики! Таке питання на станку дюймові різьби не попададають в шаг по таблиці. А метричні йдуть нібито добре. Всі шестерні на гитарі так як треба.

Станок 1а62 с лому. Але комплект, перебрав працює відносно нормально.

Дійшло діло до різьби, а тут засада. Порадьте що можна зробити?

Назвіть конкретні дані, яку різьбу ріжете, які шестірні стоять, бо помилитись може кожен.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Різьба 2" шаг зрозуміло 11нит. На гитарі 42/100/100.

Якшо проблеми с гитарою то метрична теж не попадала.  Переживаю за те що в коробкі щось напутав,чи напутали до мене.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як варіант, ввімкнена пітчева різба. Таблиці десь схожі, але крок інший. На днях так дивився на таблицю та включив на ИТ-1М. Уважніше подивіться на таблицю.

1К62 ріже всі "ходові" різьби при одному "стандартному" положенні гітари.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую. Проблема вирішена. Підвів ричаг перемикання між дюймовими та метричними.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку