Jeckripper

Развитие мастерской

13 повідомлень у цій темі

Доброго времени суток, давно мечтал о собственной мастерской так как до железяк тянет уже давно. Началось все с тв16 доволен был как слон после спаривания, но позже понял что мало,  купил тв4. Места на работе уже  не хватало пришлось купить гараж. Ну спустя пол года кропотливого труда  на данном этапе перекрыл крышу, сделал ремонт, в планах залить полы, переделать ворота и поделать стелажи для железяк) Сейчас хочу нгф прикупить но уж больно цены кусаются))) 

Скрытый текст


DSC04058.JPG

DSC04059.JPG

DSC04060.JPG

DSC04061.JPG

DSC04069.JPG

DSC04070.JPG

DSC04071.JPG

DSC04072.JPG

DSC04073.JPG

DSC04074.JPG

DSC04075.JPG

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Молодець! Я також зараз в процесі будівництва майстерні. У мене, нажаль, буде трошки менша ...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Головне бажання! Молодець. А чим ворота не вгодили? З фото ніби нічого.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, Богдан 1987 сказал:

Головне бажання! Молодець. А чим ворота не вгодили? З фото ніби нічого.

Спасибо!) ворота во-первых пузом надуты, во вторых зазоры в палец, в третьих вертолетом одна створка так что думаю менять)

2 часа назад, alezzz сказал:

Молодець! Я також зараз в процесі будівництва майстерні. У мене, нажаль, буде трошки менша ...

Дякую, бажаю успіху в будівництві буду радий побачити результат! 

Змінено користувачем Jeckripper
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дивлюсь Валера тумбочка біля ТГ знайшла свое місце сподобалось місце.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як обіцяв ось канал де багато ідей для меблів с ОСБ для майстерні. (зараз сам на ньому "підлипаю")

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Jeckripper нужна будет помощь помахать лопатой с цементом -- напиши. Есть пару свободных дней. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

OSB мiсцевої мануфактури - не самий гарний матерiал для виготовлення меблiв. Дерев'яна щепа на торцях бузе постiйно скабити руки, навiть якщо й запилирувати гострi кромки. Поверхня OSB бугриста, помити iї вiд масляного бруду - ще та затiя. Замiсть неї, хочаб для фасадiв, краще користуватися звичайною фанерою, а ще краще - ламiнованою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, sasha_kosak сказал:

OSB мiсцевої мануфактури - не самий гарний матерiал для виготовлення меблiв. Дерев'яна щепа на торцях бузе постiйно скабити руки, навiть якщо й запилирувати гострi кромки. Поверхня OSB бугриста, помити iї вiд масляного бруду - ще та затiя. Замiсть неї, хочаб для фасадiв, краще користуватися звичайною фанерою, а ще краще - ламiнованою.

За фасади згоден а ось масив набирати у майстерню бюджетно виходить. Фанера звичайно краще як і ламінований ДСП. У нього столешні ламіноване ДСП стоїть. Ось шикарний проект може Валерчик надумае то чим зможу допоможу. Що там поварити зібрати. Метрологічний центр офігенний проект. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 23.06.2017 в 16:23, andrey.drabchuck сказал:

@Jeckripper нужна будет помощь помахать лопатой с цементом -- напиши. Есть пару свободных дней. 

Спасибо буду знать)

 

По поводу полочек на чипе видел тему парень с уд профиля собрал очень понавилось дёшево и сердито)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 минуты назад, Jeckripper сказал:

По поводу полочек на чипе видел тему парень с уд профиля

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 часа назад, andrey.drabchuck сказал:

 

Да да именно эти)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В воротах надо калитку делать,чтоб зимой тепло из гаража не выпускать открывая ворота,да и с утра легче открыть калитку и почистить снег ,чем воротину прикиданую снегом.еще советую перед гаражом сделать козырек хоть с пол метра в длину и на всю ширину гаража,от дождя и снега.материал как всегда есть на местных пунктах металлолома.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку