svarnoy12

Куплю токарный, Львов

64 повідомлення у цій темі

Куплю небольшой токарный станок типа 1а616, ут16пм, 1е61, тв320, 1м61 или аналогичные по возможностям (возможно  ит1-м или лт10 по адекватной цене). Станок должен быть комплектным в состоянии "встал и работай"станок покупается для себя, поэтому станина должна быть с минимальным износом, мелкий ремонт сделаю сам. Желательно Львов в границах окружной дороги.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неужели все перекупам или в чермет ушло, грусно:|

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я фрезерний (за адекватну ціну) три місяці шукав... Навіть вночі вставав торгові площадки моніторив і не там де бажано,  а хоть би де небуть. Може тому і мовчать, що вам потрібно географію пошуку розширити.

Змінено користувачем grandprix
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я теж регулярно переглядаю оголошення, станки є, але це переважно Київ, Харків,Запоріжжя після перевозки цей станок стане золотим,окрім того я вже переконався що дивитись треба особисто. Дістаю продавців з області щоб викладали чіткі фото направляючих, після перегляду бажання їхати на оглядини кудись зникає. Є китайці(аргументи що вони не мають жорсткості і поряд не стояли з радянськими на зниження ціни до адекватного рівня не діють) і новенькі станки з кунгів але ціни:o:S.

Змінено користувачем svarnoy12
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я свій лт 10 взяв за 2500 грн. Але стан був жахливий! Мотора небуло, коробки небуло і різцетримача також небуло! Крім того до всього треба було докласти руку! Але нічого все помалу відновлюється!

Хоча я розумію що це один із тих станків які би ДМ не рекомендував би взяти. Я хотів робити саморобний і добре що не робив. Получив масу досвіду та задоволення від відновлення лт-хи.

Ви дивіться не лише у Львові але у сусідніх областях.  У Луцьку недавно продавали багато але 1к62. Якщо щось буду чути то дам знати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Золото ніколи близько не лежить і його треба шукати. 

З станками та сама філософія діє на практиці. 

Заводи були найбільші у великих містах тому туда треба їхати і дивитися. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, лейтенант сказал:

Золото ніколи близько не лежить і його треба шукати. 

З станками та сама філософія діє на практиці. 

Заводи були найбільші у великих містах тому туда треба їхати і дивитися. 

 

А де тоді Дядько Максим купує (знаходить) у Львові станки. До речі, він  буде продавати  токарно-фрезерний "МК 3002"  станок після капіталки...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ДМ знає де брати але в нього є певне коло обраних до якого я не належу;і про аукціон мені відомо ,тільки цей станок для мене замалий

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий день.Вставлю своїх 5 копійок.Шукав Станкі токарні з РМЦ 500_750 ми.Приблизно 2 рокі.Шукав на фірму .Спочатку .обкатав захід.центр.і до Дніпра.Якщо станок +-  нормальний станіна 1 десятка зносу ціна не менше 40тис грн.Купив німця DLZ 315 в Дніпрі. З доставкою 45 тис грн.І одного поляка TUM 35 В Золочів так само 45 тис грн 2 місяці тому знайшов біля Львова 16м05а частково розкомплектованого і розібраного.но по ціні металолому на металобазі 10 грн 1 кг. почав відновлювати .докупив задню бабку 4 тис грн масло 2 тис грн і  Вже станок завалив за 20 тис.грн

 

.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В Золочеві на Радіозаводі продавали  ТВ  320.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, svarnoy12 сказал:

ДМ знає де брати...

Якби то все було так просто) "Золота картка", що підтверджує приналежність до клубу близьких ДМ і будь який верстат на вибір))) Шукайте! Але з самого початку плануйте коло пошуків не менше як 200-300км радіус. Інакше будете так пів життя шукати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сама більша біда у тому що цілі заводи поздавали у переплав! Який начальник мудрий то кращі екземпляри списав собі у "гараж"!  Алеж всі незабере бо місця (). Ті кращі іноді спливають але щораз то менше?.

Незагорами хлопці той час коли люди будуть кидатися на недобитки бо вибирати буде нізчого.  ДМ в цьому питанні вже купу років і в нього, на мою думку, обраних немає його самі обирають☺!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

потрібно озвучити суму бажання щоб розуміти що пропонувати. запропонували гараж до розграбувуння там токарний 2 фрезерних, сверлильний, прес, плоскошліф, заточні та купа начиння. вимагають забрати все.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не думаю, що все буде так сумно, поки наші остатки розпродадуть, то торгівля, а головне доставка з забугром спростяться ще більше і не буде сенсу платити космічні ціни за наші недобитки, якщо можна буде взяти десь на німецькому Ібеї нормального верстата.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не все так просто за убором.Повірте виставили на продаж і поставили якусь ціну. Купили добре. Ні в метал.І все.Без торгу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вигода покупкі за кордоном в тому що якщо  кажуть  що станок  відповідае  заводським  параметрам то  воно дійсно відповідае

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, Curandero сказал:

Не думаю, що все буде так сумно, поки наші остатки розпродадуть, то торгівля, а головне доставка з забугром спростяться ще більше і не буде сенсу платити космічні ціни за наші недобитки, якщо можна буде взяти десь на німецькому Ібеї нормального верстата.

Так дійсно їхні станки?. Але повірте халяви не буде! Одна доставка чого вартує! Тай не знати що придумають наші дупутати  (?) нарахунок мита. Закони міняють по годинам. Я також стараюся думати про добре але добра щораз то менше?.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Станки разные,  токарные в т.ч.

Ось по київській обл  об`яви:  купа станків. Об`ява  по К-Святошинському р,  -то барахолиться  бувший великий завод ...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є у Львові 16Б16КП у відмінному стані , але ціна кусається , думаю торг там можливий , но не сильно , є там і фрезерний і сверлилка , піч муфельна , якщо є бажання пишіть , зведу вас з продавцем .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@032triton Ви про Романа?

Теж би рекомендував звернутись до нього. Но там халяви не буде, він все таки купи-продай.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, mimicon сказал:

@032triton Ви про Романа?

Теж би рекомендував звернутись до нього. Но там халяви не буде, він все таки купи-продай.

Ні , то не Роман !

Якщо є бажання , то це на Ковельській , там цілу майстерню можна викупити і приміщення арендувати !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую, з Романом вже рік як знайомий, в нього э декілька станочків і токарних і фрезерних - був я в нього на базі; але більшість це великі промислові станки які в мій підвал не затягнеш. Він казав що є армянчик 1м61 спитаю якщо ще є. На халяву не надіюся але й переплачувати теж не варто, бюджет 1-2.4к$.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, 032triton сказал:

Ні , то не Роман !

Якщо є бажання , то це на Ковельській , там цілу майстерню можна викупити і приміщення арендувати !

А оце вже цікаво, можна в лічку

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, Богдан 1987 сказал:

Так дійсно їхні станки?. Але повірте халяви не буде! Одна доставка чого вартує! Тай не знати що придумають наші дупутати  (?) нарахунок мита. Закони міняють по годинам. Я також стараюся думати про добре але добра щораз то менше?.

Як я знаю(консультувався у спеца по екон. відносинах з ЄС) товари до 1к євро не оподатковуються, а це, дивлячись на німецький Ібей якраз і покриває більшість гаражно-хоббійних потреб.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Curandero сказал:

товари до 1к євро не оподатковуються, а це, дивлячись на німецький Ібей якраз і покриває більшість гаражно-хоббійних потреб.

Интересно,сколько будет стоить доставка станка,500-700кг. весом?В РФ доставка золотая,в ЕС врядли будет дешевле.
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку