v o l m

Обсуждение Карты мастерских

50 повідомлень у цій темі

35 минут назад, v o l m сказал:

вот неплохой пример для наших мастеров

там указана энная часть стоимости в зависимости от часа работы чего-то. В реальности зависимость будет весьма неожиданной. И это при условии загрузки более чем на один день работы.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 часов назад, Y.fowler. сказал:

Оформить заказ по официальному договору, не? Дорого, да, но практически весь цивилизованный мир так работает

Я Вас наверное удивлю, но пракически весь цивилизованный мир  платит налоги и работает по джентльменским соглашениям, а не по договорам. Как правило достаточно просто отправить письмо в любом виде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, v o l m сказал:

А по поводу стоимости работы и суммы минимального заказа - вот неплохой пример для наших мастеров:

https://trubomet.ru/turnworks/rascenki/

всем бы так...

Посмотрел я эти расценки ,не знаю как кто из здешних мастеров но штуцер который приводится как пример расчета за 8 минут я не сделаю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Острозуб это цены не расчетные,а для привлечения клиентов..маркетинг .

аналогично как и нормо-час на СТО и тд...в итоге понять логику расчета цены невозможно..

также и по ссылке- по этим ценам они не работают.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Острозуб сказал:

Посмотрел я эти расценки ,не знаю как кто из здешних мастеров но штуцер который приводится как пример расчета за 8 минут я не сделаю

У меня на работе (IT) точно так же. :) 

Почти на любом проекте, куда я попадаю, для меня все новое и мне приходится разбираться, тратить время, иногда на один вопрос может уйти неделя.

И я понимаю заказчиков, желающих нанимать людей, уже знающих и теорию и практику и платить им почасово.

Такие за час-два делают то, на что у меня уходит пара дней, а то и неделя. И найти их можно по большей части за рубежом, а не тут. Ну и платят таким соответственно...

Эх, этот жестокий запад :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Гараж 512 сказал:

нормо-час на СТО

Ну на СТО мне выставляют счет, где указаны проведенные работы (согласованные со мной) и потраченные на них нормо-часы.

И конечно я могу проверить и увидеть, что на какую-то работу потрачено значительно больше времени, чем этого требуют стандарты. Но пока особых отклонений замечено не было.

А уж стоимость нормо-часа, какая есть - такая есть. :)

 

 

Змінено користувачем v o l m
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, v o l m сказал:

И конечно я могу проверить и увидеть, что на какую-то работу потрачено значительно больше времени, чем этого требуют стандарты. Но пока особых отклонений замечено не было.

так и должно быть...

что бы замечено ничего не было...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нормо-час на СТО это отдельная песня. Едешь на ТО, тебе дают программу того, что будет делаться и цену ИТОГО, посчитанную по нормо-часам. В бумажке нормо-часов 6-8, а уезжаешь с СТО через 2 почему-то. И на мониторе смотришь - что делается с твоей машиной. И больше одного человека к ней никогда не подходит. Другое дело, что у них все операции отработаны и постоянно одни и те же.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@3121 именно поэтому многие переходят на нормочасы..

выгоднее работать.

обрати внимание - те кто работает по нормочасам..а не по ставке ..имеют и менеджеров и приемщиков и уборщиц и старших мастеров по цеху. ..и прочие прелести ..

выгоднее скажем так примерно на 150-300% ..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 часа назад, v o l m сказал:

аванс на материалы, инструменты

 

Вибачаюсь, що влажу в дискусію. Але на рахунок інструмент оплачувати майстру категорично не згоден. Приклад (таких прикладів раніше років 15-20 було повно): вам потрібно на "коробку будинку" зробити дах з мембранами, утепленням та фальцовкою "чешуйкою". Знаходите "Майстра", домовляєтесь про ціну РОБОТИ, а він приходить наступного дня з одним молотком (більше нічого не має) і каже дай мені кошти на лазерний рівень, лінійку, бензо- електро- пилу тощо. І що Ви будите йому купляти це? Або навпаки, він каже дай кошти на матеріал (лаги, дошки тощо), ви йому даєте гроші на всі матеріали "по смете", а сам він за ці кошти йде купляти вищеперечислений інструмент собі, а на сдачу трохи брусків на лаги, щоб створити вращення, що "процес пішов". Через декілька днів "процес" зупиняється (ви про це і не підозрюєте), а він дзвонить і каже треба ще кошти на матеріали... Як так,- кажите Ви, все ж "по смете". Розторгать відношення з ним - йому тільки на користь, горе-майстер такої розвязки тільки й чекає. Інструмент Ви йому проплатили. 

 До чого я цей будівельний опус тут втиснув? Та для того, що точно так вчиняють горе-майстри ("майстри" не чисті на руку) в усіх галузях. І в металообробці в тому ж числі. З таким підходом, як Ви вказали, це буде їх тільки провокувати на "розводи". Вважаю і практикую вже багато років сам такий підхід з різноманітним замовленням виконання робіт, що ніякої оплати за якийсь там "специфічний" інструмент, матеріали купляю тільки сам, вислухавши попередні рекомендації та акценти від майстра. Але в доцільності використання іменно такого матеріалу, а не аналогічного - приймаю сам. Інтернет швидко вводить "в тему" доцільності". 

Аванс, якщо майстер Вам не довіряє, рекомендую давати символічний, 10-15%. В такому разі Ви теж маєте повне право йому не довіряти, може він, наприклад, в "запої уходить"...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну, токарный/фрезерный станок я ему точно покупать не буду :)

Впрочем про инструменты наверное не совсем верно сказано.

Скорее расходники или что-то редко встречающееся, например левый мечик.

Все равно это войдет в цену заказа.

В любом случае это все обсуждается и все остается в рамках разумного.

 

Все, что Вы пишите - верно, но скорее для больших сумм. Когда речь идет о копеечных заказах, тут подходы другие...

Змінено користувачем v o l m
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Острозуб сказал:

Посмотрел я эти расценки ,не знаю как кто из здешних мастеров но штуцер который приводится как пример расчета за 8 минут я не сделаю.

 

І добавлю ще . Ви останній абзац почитайте тої сторінки. Правильно Гараж512 каже: то лише маркетинг, замануха. 

9 минут назад, v o l m сказал:

что-то редко встречающееся, например левый мечик

 

А він (метчік) Вам потім буде потрібен?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Ігрек сказал:

Але на рахунок інструмент оплачувати майстру категорично не згоден.

Я до кінця і не читав. Але ці розмови - для чого вони всі??? Замовник завжди оплачує інструмент в залежності від його вартості і використання. А базар - дай гроші, куплю - наріжу - то це тільки базар. Ніхто так не скаже, хоча багато хто зробе. Якщо ж до цієї розмови дійшло - то довго балакали ні про що.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, v o l m сказал:

Когда речь идет о копеечных заказах, тут подходы другие..

Не згоден. Це раніше так було. Коли на якомусь підприємстві, де було заборонено приймати "ліві" замовлення треба було кланятись та підмазувати якогось майстра, щоб він "похалтурив", зробив виключення з правил поводження на підприємстві. Зараз: є робота, вона коштує стілько-то (без всякіх там шмансів), є майстер який може  (чи не може/не хоче) це робити. Робота (замовлення) виконано через домовлений час - оплата з майстром зроблена, замовлення з радістю везете додому (чи на своє виробництво). Все!

 І не треба, як то кажуть в нашій Одесі, цих маньсів-шмансів. )

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Bogdan сказал:

Замовник завжди оплачує інструмент в залежності від його вартості і використання

Ви коли хлібину в магазині купляєте платите за форму, за бензин, за....???

Так не має бути! Це "совковізм" в підході до замовлення. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Покупатель даже налог предприятия платит, это все в конечную цену заложено, а ещё есть посредники.. с бензином и водителями, продавцами, холодом, арендой...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Ігрек сказал:

Ви коли хлібину в магазині купляєте платите за форму, за бензин, за....???

і ше багато за що наприклад оренду приміщень зарплату всім працівникам і навіть вкрадений това... так точно і за інструмент майстра платимо тільки сума розбивается між декількома заказчиками

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, Ігрек сказал:

Ви коли хлібину в магазині купляєте платите за форму, за бензин, за....???

о то ви не платите... Всі платять. в залежності....

В мене пару дипломів з економіки, я можу і формулами.
Та я говорив про конкретну ситуацію, якщо виконавець сказав ці слова - то з ним треба було прощатись ще раніше.
В мене знайомий токар/фрезеровщик, якщо купляю рідкісний мітчик - то він його відбиває з першого ж замовлення. реальний приклад - нарізати різьбу в гаєчці - 70 грн, з них 40 - ціна мітчика. Він сам мені цим хвалився. В нього черга, він дорогий, та він зробе, хоч і не дуже якісно.

Змінено користувачем Bogdan
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Bogdan сказал:

нарізати різьбу в гаєчці - 70 грн, з них 40 - ціна мітчика.

 

Ключове в Вашій тезі "з них...". Ви, як економіст з дипломами маєте розуміти, якщо в майстра "А" ця робота "чистими" коштує 30грн, а Ви платите 70, бо в нього немає інструменту відповідного. В іншого виконавця, майстра "Б" , ця робота для Вас буде коштувати 50грн. Майстер "Б" має всі необхідні інструменти. Він отримає "чистими" собі більше. Ви, як замовник,  для себе відразу зробите висновок, що цей майстер вже з подібною роботою стикався і про якісь нюанси вже має уявлення. Перший виконавець, "майстер А" в очевидь не дуже багато робить замовлень подібного роду, що не має інструменту. Можливо не варто Вам, як замовнику, платити за його відточування майстерності. Та й ще і коли бере дорожче. Закон економіки, - щоб втиснутися в якусь існуючу галузь чи вид виробництва потрібно демпінговати якийсь час. Щоб "наробити" клієнтів. Любе демпінговання йде в збиток новозпеченому підприємцю. Відповідно він має мати власні ресурси для розширення свого інструментарію, устаткування інші непередбачувані витрати, при цьому утримуючи ціну для замовника нижчу, чим у конкурентів, які давно в цьому "жанрі". Якість виконання мають бути теж хоча б на рівні з конкурентами. Наприклад, конкурент тую гайку після нарізання різьби не відшліфує, а новозпечений за таку саму ціну замовлення ще і відшліфує. В момент віддаваня замовнику замовлення (перепрошую за тафтологію) підкреслить, що бонусом зробив ще й шліфування різьби. Клієнт повернеться обов"Язково. Інструмент специфічний купить за свої кошти, які входять в "кошти розвитку бізнесу". З умовно тисячою гривень зараз не влазять в новий напрямок бізнесу, мають бути кошти для "розкрутки".

 А коли домовлення починається: ти мені купи то, купи сьо... Захочите звертатись до такого виконавця ще?

 

Змінено користувачем Ігрек
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

навів приклад, як в реальності роблять. Особо ніхто амортизацію мітчику не вираховує - дорогий і рідкістний, оплачує перший замовник повністю і це ще не означає, що наступний його знову не оплатить. Щоб ціну за свою роботу складати мало хто дипломи отримує. Оно Максим, в нього майже така ж освіта як і в мене, так спитайте в нього, він же знає як амортизацію і т.д. враховувати, чи він це робить - звичайно ні.

Я колись назвав найправильнішу систему ціноутворення - це черга біля вашої майстерні. Ціна буде такою, щоб робота була. Велика черга - більша ціна... Все інше - руки майстра і конкуренція. 

Тому я і кажу, жо якщо майстер торгується з вами за свій інструмент - то треба йти від нього.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
57 минут назад, Bogdan сказал:

Особо ніхто амортизацію мітчику не вираховує - дорогий і рідкістний, оплачує перший замовник повністю і це ще не означає, що наступний його знову не оплатить.

 

Это называется "шахрайсво". Клиент должен быть предупреждён о том что этот метчик покупается и входит в стоимость данной гайки. После изготовления детали, клиент имеет право этот метчик забрать себе (он же его купил по факту...). Если клиент "подарил" инструмент, то как-то некрасиво считать его другому заказчику. Ну Вы и сами понимаете :)

 

Подобный случай был у друга. Ему сразу сказали - сделать сможем, но нужен инструмент (можем купить мы или можете принести свой...) Была озвучена только стоимость работы.

Змінено користувачем DimoR
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
48 минут назад, DimoR сказал:

Это называется "шахрайсво"

Это называется "рыночные отношения". Где цену творят только две составляющие: попит і пропозиція. Сам же попыт зависит от надобности клиенту этого товара, пропозыция в данном случае нулевая, т.к. на базаре или в магазине купить не вышло. Вот и пользуются те кто может этим воспользоватся.

Вот пришел ко мне человек, выточи, позычыв и сламал... Купить - не реально. Деталь мелкая, но сложная и с цветного. Т.к. я на токарке не зарабатываю, говорю - плати сколько считаешь нужным. Он посчитал сколько бы эта деталька стоила в магазине лет пять назад, это и заплатил... В чем мораль - жадные все, но кто-то может этим воспользоватся.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Ігрек сказал:

Любе демпінговання йде в збиток новозпеченому підприємцю

От не соглашусь, в уменьшение доходности возможно, а вот валовый доход оч часто растёт.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Насчет демпинга. то частник ну никак на такое не способен. Он сразу сольется, если только материал не ворован и т.п.

Я когда-то решил стартануть в своих хлебах посерьезней. При этом я ходил на работу и был постоянный заработок в другой сфере. При этом у меня вышел, как-бы, финансовый портфель. Я первые два года вот и занижал цену, иногда ниже себестоимости. Но за счет других заработков (работа и т.д.). В итоге за два года 90% конкурентов сползли с моего региона. Но позже появились "залетные", которые делать не умеют, а влезают за счет цены, но низкого качества, за год-два они сматываются, т.к. им никто уже не заказывает, но сразу появляется такой же залетный...

В итоге, монопольный сговор рулит... Но это условно и редко.

Поэтому если у вас несколько токарей на регион, они будут в цену вкладывать все, и то же пиво, что вечером надо купить. Т.к. идти можно только к такому же. Он демпинговать и не собирается, а зачем...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про стоимость можно беседовать долго, но общая картина от этого не изменится :(

 

Если по делу, было-бы неплохо указывать стоимость минимального заказа в иформации. Ещё как вариант немного подробней описывать какие работы выполняют (например мелочёвку изготавливаем - гайки, шайбы... и тп., или не изготавливаем).

Так можно будет обойтись без лишних "нервов" и разговоров, время-деньги так сказать)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку