mimicon

Потрібно виготовити вал

15 повідомлень у цій темі

Матеріал ст45 (принеобхідності надам, маю Ф30).

 

Scan10001.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 А не могли бы писать не h11 или h7  , а миллиметрах ))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Допуски в этого изделия вообще существуют? Даже на элетроэрозии, которая работает по соткам и то есть допуски в чертежах.... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Богдан28 сказал:

Допуски в этого изделия вообще существуют? Даже на элетроэрозии, которая работает по соткам и то есть допуски в чертежах.... 

Питання не зрозумів. Де розмір є критичним, там допуски вказані.Яких допусків вам не вистачає? Якщо про шпонпази, то я думав це всім зрозуміло, якщо ні, то керуємся ГОСТ 23360-78

22 минуты назад, Рус Укр сказал:

 А не могли бы писать не h11 или h7  , а миллиметрах ))

Можна

h7 для цих діаметрів це -0,021...0

h11 це -0,13..0

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

скільки потрібно таких валів

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

один

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я о том, что ни один токарь (лезвийная обработка) на длине в 440+мм (межцентровое) не выдержит допуск в H11 на длине в 336мм, да еще и при диаметре в 22мм... 

Это работа для шлифовки и очень хорошего шлифовщика... 

Опять же - термичка. Это просто изготовить и в работу? Или ТВЧ в определенной зоне? Или цементация? Или обьемная закалка?

Очень скупо даете информацию для будущего мастера. Т.к. человек возьмется, сделает ПО ЧЕРТЕЖУ, а потом - а термообработка? и пошло-поехало... Уже с таким стыкался не раз.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Богдан28 Я ачу вам лише цікаво поговорити, а не саме замовлення.

Відносно h11 на 336 та любий токарь не на вграному до стану металолому станку (і який вміє виставляти ЗБ) вкладе на такій довжині вал в півтори десятки.

А якщо у вас тільки "очень хорошие шлифовщики" вміють вкладати в вали в півтори десятки, мої співчуття...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, mimicon сказал:

@Богдан28 Я ачу вам лише цікаво поговорити, а не саме замовлення.

Відносно h11 на 336 та любий токарь не на вграному до стану металолому станку (і який вміє виставляти ЗБ) вкладе на такій довжині вал в півтори десятки.

А якщо у вас тільки "очень хорошие шлифовщики" вміють вкладати в вали в півтори десятки, мої співчуття...

Как хотите, мое дело - предупредить. ;)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, mimicon сказал:

Я ачу вам лише цікаво поговорити, а не саме замовлення.

Відносно h11 на 336 та любий токарь не на вграному до стану металолому станку (і який вміє виставляти ЗБ) вкладе на такій довжині вал в півтори десятки.

А якщо у вас тільки "очень хорошие шлифовщики" вміють вкладати в вали в півтори десятки, мої співчуття..

Ви помиляєтеся .Точити мабуть прийдеться всі 470 мм з одної установки і для такой довжини  і товщині буде дость висока вібрація і прогиб посередині як що робити без рухомого люнета .Звісно виточити можна в межах допуска , але поморочитись прийдется трохи)))І любий токар думаю цього не зробить.Та навіть з люнетом це робота для розряда 4 не менше.

Змінено користувачем Рус Укр
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня термічки я так розумію тут не має, десь за 1400 грн візьмуть  матеріал у мене є ст 45 як що що пишіть в лічку

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую, замовлення розміщено.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я на стареньком 1а616 вал длинной 455 мм и диаметром 28 выставил в 3 сотки без головняка. Так-что не знаю где тут 4-й разряд.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Руслан Ф сказал:

вал длинной 455 мм и диаметром 28 выставил в 3 сотки без головняка.

Выставить без биения, и выточить деталь, где на всей длине будет размер вкладываться в допуск, несколько не одно и то же. Допуск h11, да не проблема, а вот 3 сотки разбега не длинне почти 0,5 метра при диаметре 28 (верится с трудом). Хотя может в тот момент фактор везения сыграл? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 03.07.2017 в 20:07, Владимир 68 сказал:

Выставить без биения, и выточить деталь, где на всей длине будет размер вкладываться в допуск, несколько не одно и то же. Допуск h11, да не проблема, а вот 3 сотки разбега не длинне почти 0,5 метра при диаметре 28 (верится с трудом). Хотя может в тот момент фактор везения сыграл? 

Пробный проход и промерял. Подстроил ЗБ и опять проход. Для таких точных работ также имею Скалку шлифованную. По ней выставляю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку