klimantus

Знахідки з металолому.

810 повідомлень у цій темі

Заведемо тему?

 

Вчора заїхав на прийомку біля хати пошукати матеріал для шпонки, а замість цього вичепив обценьки. Простенькі, звичайні, з клеймом "Ц 60 К" :) але якраз потрібні бо в минулу суботу працювали одними на двох. Ціна 10 грн.

2017-07-07_08-09-13_557.jpg

 

Були лещата, але варені і з саморобною губкою за 500 грн, не взяв бо вільних грошей нема.

2017-07-06_17-30-02_773.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та тут пол барахолки притянуто с металлоприёмок. Кто будет выставлять то, что уловил с описанием цен?:D

 

А вообще тема хорошая!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
59 минут назад, Сирик сказал:

Та тут пол барахолки притянуто с металлоприёмок. Кто будет выставлять то, что уловил с описанием цен?:D

 

А вообще тема хорошая!

ну не всегда же все ловится на продажу)))) иногда и для себя что-то покупаешь) у меня 80% мастерской с приемки. 

 

А вообще тема очень хорошая! буду регулярно улов свой выкладывать.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

правильно сказано, тогда нужно сюда половину барахолки выложить и почти все в мастерской (ну 80%) так точно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Vik сказал:

правильно сказано, тогда нужно сюда половину барахолки выложить и почти все в мастерской (ну 80%) так точно.

Я буду викладивать самое интерестное и смешное.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня такого улова от отца весь чердак на флигеле, 1/4 гаража и пол флигеля (переехало с гаража). :D Но дело идет, с боями, уже одна газелька уехала на чермет... ^_^

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тема хороша. Але хлопці те що тепер робиться то є біда бо здають і робоче і хороше!  Хоча для багатьох це можливість придбати інструмент за малі гроші.?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот такой котелочек ктото сдал вместе с медными трубками.

РИА, тоесть еще в Первой мировой участвовал. Материал медь.

Самовары часто сдают тоже. 

IMGP4310.JPG

IMGP4311.JPG

IMGP4312.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Богдан28 сказал:

У меня такого улова от отца весь чердак на флигеле, 1/4 гаража и пол флигеля (переехало с гаража). :D Но дело идет, с боями, уже одна газелька уехала на чермет... ^_^

вот комуто фартонуло, цельная газель улова :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Vik сказал:

вот комуто фартонуло, цельная газель улова :)

Да пусть тащат. https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Патологическое_накопительство вот что оно на самом деле.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Богдан 1987 сказал:

то є біда бо здають і робоче і хороше

Якщо купують заводи і за місяць в лом здають - то "купують" - сильно голосно скзано.

Так і тут. Аби купляли, то знали ціну. 

А я таких і не звинувачую, і не жалію. Аби не вони, то я б не зміг купити кілька тон заліза, якого б я по реальній ціні не купив би.

 

Був у мене сусід. При союзі мотоциклом пів заводу вивіз. головне - щоб в каляску влізло. Потім потріхи пропивав, ну так потріхи, що від церозу помер. Потім діти почали здавати в лом. За кілька заходів в лом пішло більше 15-ти тон уголків, швелерів, трансів........ А саме вкусне - ще не пішло....

 

В свій час загорівся трансами для зварювальних. Попервах в ломі купляв все, що підходить. Набрав близко тони транс.-го заліза і кілька сотень кг шини мідної, люміній і не рахував, бо старався його не брати, брав випадково. Потім з'являлись нормальні шини і залізо - то просто міняв.  Коли закинув - здав з тону транс. заліза і пару сотень кг міді. Патамушо таких як я мало, а коли мені стало вже не потрібним - то потрібним іншим стало не набагато більше ніж тоді, та й зараз так само.

 

Тому нема чого жалітись. Це практично єдина ніша доступних матеріалів. А жаліти тих хто здав нема смислу, вони його не купляли.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Bogdan сказал:

 

Ви праві! Я і сам багато хорошого з прийомів натягнув! Але одне діло коли здають а інше діло коли ще й нищать щоб більше нікому не дісталося!

20170707_130040.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Богдан 1987 сказал:

хорошого з прийомів

а шо то там за труба виглядає? А то не можу найти товстостінну діаметром 70-80мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Bogdan сказал:

а шо то там за труба виглядає? А то не можу найти товстостінну діаметром 70-80мм

Богдан сьогодні буду там і для Вас гляну. ?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я ледве здихався двигуна на 10 квт. просив 2000. Щеб трішки він був би ТАМ. Зараз лежить генератор із сака. Просте питання - КОМУ ВІН ПОТРІБЕН. Думаю ще трішки і він точно буде ТАМ.

Сак брав лишень заради двигуна. (Т-40).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А нищать тому що так легше до тієїж приймальні його дотягти. Та і різні металли по різній ціні.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

пане Богдан як що зможете. мене цікавить кріплення двигуна швейної машини - на фото в низу, сріблястого кольору. буду вдячний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, ALTOS сказал:

пане Богдан як що зможете. мене цікавить кріплення двигуна швейної машини - на фото в низу, сріблястого кольору. буду вдячний.

Я заходив після роботи але там було закрито! В понеділок якщо непоспішаєте я гляну! Я тьосці маю глянути на грубостінні труби.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дякую.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 07.07.2017 в 11:38, Vik сказал:

 

IMG_20170726_141119.jpg

IMG_20170726_141214.jpg

IMG_20170726_141228.jpg

Сегодня споймал немного)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В нас на ломі багато добра пропадає. Але щоб його все бачити - треба там бути кожен день. Саме краще, що знаходив - суппорт з фартуком в зборі від великого токарного. Забрав, бо думав робити самопальний токарний. Руки не дійшли - продав.  ЗБ з КМ3 знаходив. Один раз привезли порізаний ДІП300. Не додумався зняти малу продольну хоч. Через пару днів він в переплавку пішов :( Електромотори частенько трапляються. Направляючу дуже класну знайшов- змазав солідолом і бережу. Доречі може хтось на таку натрапить - відкупив би. В нас на ломі було дві, я попросив лишити, а вони одну продали :(((

Ось така. Ширина 150 мм, довжина 500 мм. Вага 24 - 25 кг. Якщо комусь трапиться - повторюсь - відкуплю. Буду дуже вдячий

 

6 (2).jpg

9.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В ‎07‎.‎07‎.‎2017 в 15:17, Bogdan сказал:

А я таких і не звинувачую, і не жалію. Аби не вони, то я б не зміг купити кілька тон заліза, якого б я по реальній ціні не купив би.

 

А Вы в этом уверены? А может работай заводы соотношение доходов населения и цен было бы другим?

 

В ‎07‎.‎07‎.‎2017 в 16:13, Vik сказал:

КОМУ ВІН ПОТРІБЕН

Любому фермеру, если гена живой продать не проблема.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

  В 07.07.2017 в 15:37, Bogdan сказал:

а шо то там за труба виглядає? А то не можу найти товстостінну діаметром 70-80мм

В 07.07.2017 в 15:56, Богдан 1987 сказал:

Богдан сьогодні буду там і для Вас гляну. ?

Вдалося глянути?

 

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 07.07.2017 в 13:17, Богдан28 сказал:

У меня такого улова от отца весь чердак на флигеле, 1/4 гаража и пол флигеля (переехало с гаража). :D Но дело идет, с боями, уже одна газелька уехала на чермет... ^_^

Круговорот барахла в природе... И наверняка кто то  из этой газельки уже что то прикупил и спешит похвастаться в этой теме.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Stebium1 сказал:

А может работай заводы соотношение доходов населения и цен было бы другим?

после развала союза Литва продавала люминея больше чем россия (а мы участвуем в этом изготовлении) производила. При том, что латвия, конечно же, не производит. Напомню, саяно-шушенская создана для плавки (обогащенного в Одессе) и т.д..... В общем - это бизнес и никаких... Тогда изготовители чуть ласты не склеили, пока приближенные к союзу (и мы в том же числе) не валили все в лом.

80% "свежего" свинца - это лом. 

И т.д.

Это нормальная логика.
А заводы с канфетками и в липецке и в польше (с польши и нам рошенки возят)... строят.

Это как война против рабовладельчества, как и крипацкое право... Иногда надо дешевую "силу" сбрасывать, чтобы мозги работали, а не резать и продавать.
Паровой двигатель был изобретен 2000 лет назад, тогда уже была известная поршневая система (насосы на кораблях такие были), тогда же были шариковые подшипники, сложные механические системы на бронзовых шестеренках - все это можно было обьеденить и был бы сильнейший толчек, но зачем - есть рабы... И все это кануло на 15-17 веков. Вот такова была цена "застоев" и т.п.
Если есть перемены - надо ими пользоваться.

Великобритания решила отказаться от дизельных и бензиновых движков с 2040-года. А у нас еще на Л-6 и УД-2 минитрактора делают - у самого таких движков штук пять...

Что касаеться - хорошо жить. Это очень и очень условно, как и суетативно.

1 час назад, TDK сказал:

Вдалося глянути?

вона більша в діаметрі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку