• Объявления

• softm

Аварийная Facebook-страница для chipmaker.com.ua   15.01.2018

Дорогие друзья! Обратите внимание, что в целях (также и аварийного) информирования участников форума chipmaker.com.ua создана фейсбук-страница https://www.facebook.com/pg/chipmakercomua/posts/?ref=page_internal. Присоединяйтесь. Чем больше нас, тем меньше их!
Angerfist

1а616 з метололому... Реставрація і запуск...

189 сообщений в этой теме

#81650 Опубликовано: (изменено)

В 31.12.2017 в 22:39, Angerfist сказал:

Ось приніс Д.Мороз мені подарунок..

Дивлюся  я  вкотре   на  Ваші  розгортки,  і  слиною  давлюся.  Дійсно,  справжнісінький  клондайк.  Може,  і  я  колись  до  такого  доросту.   Ну  а  тепер, доброго  вечора  Вам.  З*явилося  пару  питань.  Чому  ручки  автоподач  мають  різну  форму,  і  відповідно  по  різному  включаються.  І  цікавить  лімб  поперечної  подачі,  він  показує  на  радіус  чи  на  діаметр? 

Моя  думка,  що  на  діаметр,  але  я  краще   запитаю.  Бо  щось  я  заморочив  собі  мізки.

МТЗ и жона! 115.jpg

МТЗ и жона! 116.jpg

Изменено пользователем инженер
0

Поделиться сообщением

Вибачте за втручання. Поперечка: 0.1мм на діаметр. По ручках: працюють ідентично, продольна має фіксацію, може вибивати від запобіжної  муфти...  

0

Поделиться сообщением

1 час назад, инженер сказал:

Дивлюся  я  вкотре   на  Ваші  розгортки,  і  слиною  давлюся.  Дійсно,  справжнісінький  клондайк.  Може,  і  я  колись  до  такого  доросту.   Ну  а  тепер, доброго  вечора  Вам.  З*явилося  пару  питань.  Чому  ручки  автоподач  мають  різну  форму,  і  відповідно  по  різному  включаються.  І  цікавить  лімб  поперечної  подачі,  він  показує  на  радіус  чи  на  діаметр? 

Моя  думка,  що  на  діаметр,  але  я  краще   запитаю.  Бо  щось  я  заморочив  собі  мізки.

МТЗ и жона! 115.jpg

МТЗ и жона! 116.jpg

0.05 на сторону... Ручка продольної подачі блокується флажком при влюченні маточної гайки.. 

20180109_000510.jpg20180109_000547.jpg

1 час назад, SIGsauer сказал:

Вибачте за втручання. Поперечка: 0.1мм на діаметр. По ручках: працюють ідентично, продольна має фіксацію, може вибивати від запобіжної  муфти...  

Про вибивання не чув, муфта якраз працює як запобіжник..

0

Поделиться сообщением

продольна має фіксацію

Блокіровку  маєте  на  увазі?

може вибивати від запобіжної  муфти...  

Муфта  на  ходовому  валу  біля  коробки   подач ?

Поперечка: 0.1мм на діаметр

Тобто  цифра  10  на  лімбі  означає,  що  буде  знято  1мм  на  діаметр,  а  на  радіус  вийде  0,5?   Мене  збиває  з  пантелику  те,  що  ціна  поділки  вказана  0,05мм,  а  по  факту  лімб  промаркований  на  0,1мм,  отут  я  й  забуксував.   

Вибачте за втручання.

Я  Вам  дякую  за  відповідь!   Як  я  розумію,  Ви  маєте  у  себе  1а616?  

1

Поделиться сообщением

25 минут назад, Angerfist сказал:

0.05 на сторону... Ручка продольної подачі блокується флажком при влюченні маточної гайки..

Виходить  так,  як  я  казав  вище  -  ціна  поділки  на  сторону,  а  маркування  лімба - на  діаметр.  А  по  ручках  подач  приблизно  зрозумів,  треба  вживу  завтра  глянути  для  закріплення  теорії. :D   Всим  доброї  ночі :bye_mini:

0

Поделиться сообщением

8 годин назад, инженер написав:

Блокіровку  маєте  на  увазі?

Муфта  на  ходовому  валу  біля  коробки   подач ?

Тобто  цифра  10  на  лімбі  означає,  що  буде  знято  1мм  на  діаметр,  а  на  радіус  вийде  0,5?   Мене  збиває  з  пантелику  те,  що  ціна  поділки  вказана  0,05мм,  а  по  факту  лімб  промаркований  на  0,1мм,  отут  я  й  забуксував.   

Я  Вам  дякую  за  відповідь!   Як  я  розумію,  Ви  маєте  у  себе  1а616?  

Так , та що біля подач. В мене поляк, а на роботі працюю на 1а616!

0

Поделиться сообщением

9 годин назад, Angerfist написав:

20180109_000510.jpg20180109_000547.jpg

Про вибивання не чув, муфта якраз працює як запобіжник..

Просто в мене на роботі воно не працює, можливо не так виразився. Я це мав на увазі!

0

Поделиться сообщением

Хочу  привітати  Вас  зі  св*ятом,  шановне  панство!!!Добра,  миру  і  злагоди  Вам  і  Вашим  сім*ям!  І  міцного  здоров*я!!!   Нехай  щастить!!!

0

Поделиться сообщением

5 часов назад, инженер сказал:

Хочу  привітати  Вас  зі  св*ятом,  шановне  панство!!!Добра,  миру  і  злагоди  Вам  і  Вашим  сім*ям!  І  міцного  здоров*я!!!   Нехай  щастить!!!

І Вас Вітаю!!!)

0

Поделиться сообщением

В 06.01.2018 в 21:56, Angerfist сказал:

Трохи не в тему але ось і бабка запрацювала)))

20180106_014711.jpg20180106_014706.jpg20180106_014923.jpg20180106_015036.jpg20180106_031200.jpg

чистота обробки порадувала...

Протачувава так, заради спортивного інтересу, проходи довгі і займався своїми справами по гаражу... Заготовка притянута з металолому, марка нонейм, на 16к20 я її ні просверлить ні різцем відрізать неміг((((

Довжина велика, як конусність? Я на своєму колись правив посадку під підшипник , вал довжиной 980 мм , виліт вала 890 мм,Ховайся!! 

0

Поделиться сообщением

4 часа назад, 33vic сказал:

Довжина велика, як конусність? Я на своєму колись правив посадку під підшипник , вал довжиной 980 мм , виліт вала 890 мм,Ховайся!! 

Получилась бочка 0.18мм..

Но це не остаточно, бабку ще не виставляв, і центр вже не першої свіжості, ближче до середини вібрацію давало...

0

Поделиться сообщением

Якщо початок і кінець однаковий (+- 0.01 мм на такій довжині!) то це нормально. Можливо багато знімали за один прохід, або різець тупуватий, або заточка різця не зовсім правильна. Не дивлячись не великий діаметр по середині видавлюе тільки так!!

0

Поделиться сообщением

Для таких довжин питрібен люнет.

1

Поделиться сообщением

В 14.01.2018 в 14:33, 33vic сказал:

Для таких довжин питрібен люнет.

В 14.01.2018 в 14:31, 33vic сказал:

Якщо початок і кінець однаковий (+- 0.01 мм на такій довжині!) то це нормально. Можливо багато знімали за один прохід, або різець тупуватий, або заточка різця не зовсім правильна. Не дивлячись не великий діаметр по середині видавлюе тільки так!!

Згоден на 100%

1

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас